Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

eldzina
7. júl 2005

Ahojte babenky.
Keď tak čítam posledné príspevky, tak mi napadla takáto téma. Ozaj aké mená dáte drobcom?

Začnem asi ja, tak mi máme vysnívané Tadeáš a Laura. A čo vy? 😎

nelicefo
19. okt 2011

@abbey1 Ludi radsej uz neriesim 😉

sasena033
20. okt 2011

ahojt ebaby tak cakame dievcatko a moje mmena bol Aneta,Timea,Tamara,Sara ,Sabina a manzel nechce ani jedno..jemu sa paci tie stare komunisticke mena 😠 😠 nemozeme sa dohodnut jedine z coho si mozem vybrat je Lea,Vanessa tych je vela a Andrea....no Lea sa zase k priezvisku nehodi ja uz neviem dajt enejaky typ len nemozu byt nejake moderne to mi neprejde 😅

bejka21
20. okt 2011

Ahoj,my sme sa zhodli ze mena budu urcite so zaciatocnym pismenom S,ide nam to k priezvisku,dcerka sa vola Sarah,a co tak Stela..............

zuzka17
21. okt 2011

My budeme mat Tamaru

nikolet_89
21. okt 2011

mi budeme mat Natáliu, a rozmýslali sme nad Melániou, Lilianou, Lukášom, Markom a Sebastiánom.

lucinka1104
29. okt 2011

Roland, Ronald, Leonard, Alexander, Nikolas, Oliver alebo Daniel Balko Hm?

bobocka
29. okt 2011

@lucinka1104 daniel 🙂

lucinka1104
29. okt 2011

@bobocka 🙂 díky za typ ja si fakt neviem vybrať mne sa páči toľko mien

bambibam
29. okt 2011

Ja som chcela Šarlotku 😀 a čakám Miška 😉

bobocka
29. okt 2011

@lucinka1104 aj mne sa vela mien paci.este vyberat nemusim,no radsej sme dopredu vybrali ak bude treba 😀
doma mam miska 🙂 teda @bambibam super volba 🙂
no luci k tym tvojim menam -najviac sa mi pacil daniel.to je naozaj krasne meno.oliver je tiez super.alexander je zlata stredna cesta a roland ronald a leonard su vsetko silne mena,no mne osobne zneju drsne.muzi s tym menom su "predurceni" na velke veci,no ja osobne by som ich nezvazovala a ak tak by som ich mala ako plan b.a este jedna vec-nikto nikdy nemoze vediet ci dietatko nebude mat recovu vadu a nebude rackovat. a vsetko to su silne mena a r je tam velmi dorazne.niekto toto vobec nebere v uvahu,ja uz ano.velmi sa mi paci meno pre dievcatko romana a karolina,margareta je tiez nadherne-no toho R sa trosken bojim,preto tie mena v mojom potencialnom zozname mien mojich deti nie su.ale ak by som sa ja rozhodla pre meno ktore r v nazve ma,tak by som iste dietatku vybrala aj stredne meno bez r.teda ak by nebodaj ozaj rackovalo,tak by mohlo pouzivat to stredne meno kde r nie je.osobne na rackovani nic zle nevidim,mne sa to dokonca paci,ludom to doda nieco specialne,ale niektori rackujuci to za plus nepovazuju a preto by som sa poistila tym druhym menom bez r 🙂

lucinka1104
30. okt 2011

no test je negatívny takže ani ja ešťe nemusím ale díky

kikusik88
30. okt 2011

@evuliki prosim a kedy oslavuje meninky?? aj men sato paci ale o totot sa bojim

kikusik88
30. okt 2011

nela je v ceskom kalendari 2.2. ale iba s jednym l

gabii83
30. okt 2011

ahojte mi mame Emily a stale neviem kedy ma meniny... vie niekto? 😝

liat
30. okt 2011

@gabii83 24 novembra

dosa
30. okt 2011
dosa
30. okt 2011

@liat 24.11. je Emília - potom je naco dobre dat dietatu meno a slavit sviatok na ine meno?

gabii83
30. okt 2011

@liat dakujem

gabii83
30. okt 2011
evuliki
30. okt 2011

@kikusik88 my meniny neriesime,kedze nezijeme na SVK, tu sa nic take neoslavuje.... Ale kedze mala sa narodila 10.10., tak kazdy rok 5.5 oslavujeme akoze meniny 😀

liat
30. okt 2011

@dosa a preco nie? mne sa tiez viac paci emily ako emilia? a kedze emily nie je v nasom kalendari tak kedy by si ty oslavovala?

dosa
30. okt 2011

@liat no pride mi to smiesne, ze dam dietatu zahranicne meno a trapi ma, kedy bude mat meniny - v zahranici sa taketo veci neriesia. a ak by som chcela byt silou mocou odlisena menom dietata, tak beriem na vedomie aj tuto skutocnost... inak, nevidim dovod, preco by emily mala oslavovat na emiliu... nie je to to iste meno a tiez by sa ti asi nepacilo, keby ti namiesto emily zapisali na matrike emiliu a povedali, ze je to jedno 😕
osobe nemam potrebu hladat zahranicne mena, pekne mena som si vybrala aj z nasho kalendara 😉

katka3012
30. okt 2011

My mame Vanesku a ,kebyze mam syna ,tak by sa volal Patrik 😉

liat
30. okt 2011

no vsak ja mam tiez slovenske, ale ta baba sa pytala na to, tak som odpovedala, na co to rozoberat viac
ked sa nas to netyka????

ludmila64
30. okt 2011

ahojte, takže ja netuším ešte čo to bude... ale mena sme vybrali aj pre chlapčeka aj pre dievčatko... bud to bude Šimon alebo Ema 🙂 🙂 hlavne nech bude zdrave 🙂

dosa
30. okt 2011

@liat ved ja to nerozoberam, len som napisala, ze ten datum, co si uviedla, nepatri tomu menu... myslim, ze som tu tiez nic mimo temy neuviedla...

monika2606
30. okt 2011

Ahojte, my máme pre chlapčeka Miško a pre dievčatko Lucka 🙂 dúfam že sa už čoskoro dozvieme čo to bude ale je mi to jedno, veru hlavne nech je zdravé to je najdôležitejšie a milovať budeme dieťatko či to bude chlapček alebo dievčatko

esterasa
30. okt 2011

@sasena033 ahoj ja tiež čakám dievčatko a sama sa neviem rozhodnúť aké meno by som jej dala , veľmi sa mi páčia aj pekné slovenské mená ako je napríklad Barbora , Michaela , Nikola ale páčia sa mi aj zahraničné mená je ich toľko , že naozaj neviem ani ja 😅

monika2606
30. okt 2011

@sasena033 jeeej tak ty máš ten istý problém ako aj ja 😀 my sme sa tieť nevedeli dohodnúť, mne sa tiež páčia skôr také netypické mená a môjmu priateľovi obyčajné slovenské, všetky moje mi vyškrtal..no ale nakoniec sme vybrali ako som tu vyššie spomínala : Miško a Lucka...tak dúfam že aj vám sa podarí nejaké pekné vybrať a dúfam že budete obidvaja spokojný 😉

denkadenka
30. okt 2011

Ahojte 🙂 my budeme mať Ninku aj keď si všetci mysleli, že to bude Jakubko 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre