Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

eldzina
7. júl 2005

Ahojte babenky.
Keď tak čítam posledné príspevky, tak mi napadla takáto téma. Ozaj aké mená dáte drobcom?

Začnem asi ja, tak mi máme vysnívané Tadeáš a Laura. A čo vy? 😎

dominica
10. mar 2008

nie som si istá, či na ambasádu, alebo konzulát...

bartka
16. mar 2008

JA SOM V 35 TYZDNI A CAKAM CHLAPCEKA A MENO MA VYBRATE UZ ASI 6 ROKOV TUZILA SOM MAT VILKA TAKZE SA BUDE VOLAT VILIAM PODLA MNA NADHERNE MENO 🙂 NEVIEM PRECO SA KAZDY NAD TYM POUSMEJE A HNED SI HO PRIRADI K VCIELKE MAJI ALE JA BY SOM INE MENO ASI NEDALA JE TO MOJE VYTUZENEBABATKO A BUDE VILKO 😀

livka299
3. apr 2008

Baby ktore mate dievcatko s menom Sabina ako ju mate zapisanu na matrike? V kalendari je Sabína ja by som chcela Sabinu s kratkym I....

fcielkafcielka
4. apr 2008

A napriklad co s takym menom ako "ELI", pre dievcatko, ale na babynames.com je uvedene ako meno chlapcenske... Zapisali by ho pre dievctako?

fcielkafcielka
8. apr 2008

Halo, nevie niekto? 😉

oiercu
13. apr 2008

ja mam dve dcery DOMINIKU A SOFIU,ale kebyze mame este synatak by sa volal po manzelovi OIER.

karinecko
14. apr 2008

My mame Bianku a teraz cakame Tobiaska. 🙂

meggietn
14. apr 2008

Ahojte , mne sa strašne páči Laura a Samuel 😵

atevi
15. apr 2008

Prve dieta - Mikolas Mario
Druhe - Frederik Leo alebo Frederika Nikol

tinika
15. apr 2008

Ahojte, aj ja už dlhšie študujem mená
Karinecko a tobiasko je v kalendari? Lebo mne sa tiež páči a aj iné, ktoré som v kalendári nenašla

tinika
15. apr 2008

Mne sa pačí Laura, Klára, Karolína, Sebastián, Samuel, Eliot, Valentín, Kornélia a ešte by sa našli ale manžel ten má iný vkus, tak to bude zaujímavé.

gianni
15. apr 2008

u nás to asi bude tak že priateľ chce viac chlapca tak sa bude volať po ňom Jozef,ale voláme ho všetci Dodo a pre dievča sa neviem rozhodnúť,páči sa mi Eliza,z našich mien fakt neviem

merilynn
21. apr 2008

Ja mám doma chlapca meno dostal také aké som si vysnívala ešte keď som bola malá . Takže Christian Erik . 😵

evka681
22. apr 2008

my mame termin 12.9. a mena Nina, Šimon, Gregor.

palculienkkka
22. apr 2008

mne sa páčia mená : António, Antónia, Patrícia, Júlia a kopu iných... 🙂

daji
22. apr 2008

ahojte... pekne meno je aj MARKO alebo MARK

daji
22. apr 2008

a z dievcenskych je pekne napr. Laura,Melisa

mirka.pp
22. apr 2008

ja mam termin 8.10. a na mene pre dievcatko sme sa hned zhodli bude Viki, pre chlapca sme zatial nic zaujimave nenasli tak bude asi po ockovi Janik

mirrinka
21. máj 2008

Ahojte.My máme Lianu a som veľmi rada,že som od tohto mena neustúpila...ale veľmi sa mi páči aj meno Elisa pre dievčatko a pre chlapca sa mi najnovšie zapáčilo meno Michaell 🙂

gucz
22. máj 2008

pre dievča Hanka, Soňa a pre chlapca Riško, Miško, Manžel by chcel mená Alexej, a Bianka, Viktória. Dcérkino meno bol jeho výber, takže ak by bolo druhé na rade som ja 🙂

deina
22. máj 2008

My mame doma maleho Miska, ale chceli by sme aj druhe babo, tak dievcatko by pravdepodobne bolo Elenka. Mne sa to meno velmi paci a manzelovi tiez, v tomto sa zhodneme a momentalne nie je ani velmi pouzivane. 🙂 No ale ked to bude opat chalan, tak neviem, neviem... Mne sa paci meno Daniel alebo Martinko, manzelovi zase velmi Jakubko a Daniel sa mu absolutne nepaci, ale mozno by sme sa zhodli na Martinovi pripadne Matovi. A este sa mi paci meno Julia, tiez take starsie, ale pekne.

katika1
22. máj 2008

gucz máme rovnaký vkus 😀 doma máme Riška a ak by bolo druhé dievča tak Hanka 😀

avanka
22. máj 2008

Deina, aj mne sa strasne pacilo meno Daniel, ale manzel nesuhlasil....tak budeme mat Lukaska, najkrajsie meno na svete, hlavne odkedy tak malinkeho volame v brusku

ivka1603
22. máj 2008

ahojte kocky...ja mam dcery Tatianu a Katarinu...a strasne od detstva snivam, ze raz budem mat Svetlanku....chlapcenske sa nam s mangelom paci Rastislav....

mirrinka
22. máj 2008

deina - meno Martin je strašne krásne,ale ja by som ho synovi asi nedala,lebo tak sa volá môj manžel 🙂 - nič proti tomu ak niekto dáva mená po rodičoch,ale ja som skôr za nejakú tú pestrosť čo sa týka mien v rodine 😉
A na meno Michal som neskutočne zaťažená - je úžasné - aj ked sa niekomu môže zdať starodávne....ale ja si myslím,že Miškovia nikdy nevyjdú z módy 🙂

veracruz
22. máj 2008

ivka, ja mam Rastislava manzela a ten cely zivot nadava na svoje meno 😀 nepaci sa mu tam ten ...slav 😀

pipinka82
22. máj 2008

ahojte my sme s manželom vybrali pre nášho syna meno trocha u nás málo používané ale pre nás je in Ryan-číta sa Rajen 😀 😀 a pre babulku máme meno Keira ale asi zostane pre druhé miminko 😀 no dúfam len že na matrike nebudú robit s mena haloooo velké a že anbasáda nám nehrozí 😝

veracruz
23. máj 2008

ja rozhodne viem, ze nechcem Emu, Samuela, Simona... mena, ktore ked teraz zakricis, tak sa ti otoci 20 deti 😀

pipinka82
23. máj 2008

presne ani ja som zato nevyberala mená s tých často používaných 😎 aj ja som toto presne hovorila že ked zakričím meno RYAN otočí sa a zareaguje len môj malinký 😎 😀 a nie skoro polka ihriska 😎

veracruz
23. máj 2008

pipinka, vidim, ze ani ty nie si za davovu psychozu 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre