Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

eldzina
7. júl 2005

Ahojte babenky.
Keď tak čítam posledné príspevky, tak mi napadla takáto téma. Ozaj aké mená dáte drobcom?

Začnem asi ja, tak mi máme vysnívané Tadeáš a Laura. A čo vy? 😎

alexandra
11. júl 2006

No Bohovske...
Ukrajina 31. Január
Španielsko 23. Marec
Španielsko 17. November
Rakúsko 23. December

krissy1
11. júl 2006

Ahojte.....
stale uvazujeme spolu s anzelom,ze ak nam uz ta bublinka porastie a pride na svet ake jej dame meno.....K priezvisku Rak,Rakova sa nejako kombinovat extra neda...Viete nieco poradit?Vdaka 😉 😎

petruska77
11. júl 2006

krissy, Rebeka Rakova znie super 🙂

alexandra
11. júl 2006

petruska a ked bude male rackovat, tak to nebude Bohvieco.. 😒

petruska77
11. júl 2006

alexandra, nooo to mas pravdu 😒

mixka
11. júl 2006

neviete nahodou o nejakom peknom dievcenskom mene na "f" ??? ale nie filomena 😖 ...

dorotka
11. júl 2006

alex prve ma toto napadlo a teraz kukam ze si ma predbehla

dorotka
11. júl 2006

zatial ma napadli fiona frederika a frantiska ale to asi nie je pre teba

mixka
11. júl 2006

eee ☹ chcela by som meno pre dievca aj chlapca na f, aby malo inicialky ff 🙂

dorotka
11. júl 2006

no v cechach a na slovensku nic moc v polsku som nasla toto
Feliksa, Franciszka, Floriana, Felicjana, Frederyka no nic moc ale podla mna by celkom dobre vizualne vyzerali inicialky EF takze Eliska, Erika, Emma alebo si este pozri kaledare z inych na tom linku na 23 strane inu radu nemam 😒

dorotka
11. júl 2006

rusko: Faina (ale to by blbo znelo v english hovoriacich krajinach) , Phillipa sice by inicialky neboli zachovane ale znelo by to tak
ukrajina Filipa

dorotka
11. júl 2006

alebo este nieco na T TF tiez vyzera opticky dobre 😉

mixka
11. júl 2006

ja by som aj emku, ale moj manzel furt len lauru a neviem, ako mu to vytlciem z hlavy, ked to bude aktualne 😢

dorotka
11. júl 2006

este svedsko Felicia Florence no ale vsetko to znie exoticky takze ta emma by bola vhodna

pindula
11. júl 2006

mixka, laura som mala byt ja.... 😀

alexandra
11. júl 2006

Felicity sa dava, alebo Fiona.. Ale Friderika je predsa krasnucke.. Florence tiez...

dorotka
11. júl 2006

hej alex florence znie nadherne kym by sa dieta nevybralo zit do prahy a nepoculo by kazdy den nadrazi florence v metre

dorotka
11. júl 2006

mne sa celkom paci aj Felicjana

juliett
12. júl 2006

ja sa len tak trosku oneskorene pridam aj ked neviem meno na F, ale co sa zahranicnych tyka, tak sa mi velmi pacilo spanielske meno pre dievca Itziar, take fakt zaujimave. a este sa mi paci meno Zara (aj ked je to nazov obchodu 🙂 ), manzel je vsak zasadne proti zahranicnym ... ☹

mouse
12. júl 2006

Cafte, z tych na F sa mi najviac paci Frederika. A co takto Felicia?

mouse
12. júl 2006

Inak sa mi paci pre dievca Viktoria, Alexandra ale aj Natalia, Zuzana, Lenka...

Pre chlapca Rastislav, Robert, Richard, Viktor, Alexander..

petronela4
12. júl 2006

my sme sa s manzelom hned zhodli, este pred otehotnenim 😉 chlapec bol jednoznacne Matusko a dievcatko malo byt Danielka, ale nakoniec vyhrala Lilianka...zajtra budeme vediet ake geny boli silnejsie 🙂

nana
12. júl 2006

Aj my sme sa zhodli na Lilianke, potom ako sme vylucili meno Sara. Chlapcekovi este nevieme presne.

dorotka
12. júl 2006

mouse felicia ma tiez napadlo ale volat sa ako auto

alexandra
12. júl 2006

Ja mam sestru Liviu, ktoru uz nikto inak ako Lila nevola, takze pre dievcatko sme museli ine 😅 Ale ved Victoria je pekne, alebo aj Elizabeth..

madeleine
12. júl 2006

moja mamina je Felicitas... znamená to niečo so šťastím... a všetci jej hovoria Fea a slováci ju poslovenčili na Fijušku... 😀 😀 😀

dorotka
12. júl 2006

ano znamena to stastie v taliancine pokial si dobre pamatam akej narodnosti je tovoja mamina?

madeleine
12. júl 2006

nemka... meno dostala také vznešené tuším podľa nejakého seriálu.. klasickí nemci... 😀

laurakubo
12. júl 2006

pre diavca sme mali Laura Katarina, ale bude to chlapec tak to bude Jakub Matej 😉

dorotka
12. júl 2006

je lauri mi sme rozmyslali ze dvoch chlapcom matka a kubka ale neviem matko nebude lebo by mal blizko meniny 😒 a kubka ma bratranec

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre