Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

eldzina
7. júl 2005

Ahojte babenky.
Keď tak čítam posledné príspevky, tak mi napadla takáto téma. Ozaj aké mená dáte drobcom?

Začnem asi ja, tak mi máme vysnívané Tadeáš a Laura. A čo vy? 😎

vedvies
15. aug 2006

ja som vzdy chcela dcerku Kristinu /po mne 😀 / alebo Ninu
s chlapcenskymi mam vacsi problem a v podstate i s dievcenskymi, lebo manzelovi sa Nina nepaci a jedna Kristina mu staci 😀

ikke
15. aug 2006

ninocka, to uz vas je tu vargovcov tusim na samostatnu temu 😀

vedvies
15. aug 2006

ikke tak to by ma nenapadlo, ze zaludocne problemy a David 😉

dorotka
15. aug 2006

ikke prave preto som chcela byt varga lebo vo firme sme styri vargove som sa naucila podpisova menom a zaciatkom priezviska lebo Miroslavy sme len dve 😉

alexandra
15. aug 2006

Moje iba chalanske...

vedvies
15. aug 2006

alex co chalanske?

dorotka
15. aug 2006

vedvies jej chalanske je na zozname 😉

alexandra
15. aug 2006

vedvies je v zozname tych mien 😅

vedvies
15. aug 2006

aha 😅
musime sa posnazilkovat, lebo som nejako mimo z tych mien 😉

dorotka
15. aug 2006

inac vedvies ten vratko k tvojmu priezvisku no znie to podobne ako k nasmu

vedvies
15. aug 2006

hej myslim, ze je to tym r v priezvisku 😀

vedvies
15. aug 2006

inak Vargovci su i na myjave - mala som spoluziacku Janku Vargovu 😀

alexandra
15. aug 2006

Ja poznam jednu velmi milu osobku Andreu Vargovu 🙂

vedvies
15. aug 2006

ako vidim Vargovcov je plne Slovensko 😉

ninocka
15. aug 2006

veru vydala som sa do mena popularneho

dorotka
15. aug 2006

ano je to tusim najcastejsie priezvizko aj preto by som asi mala vyberat menej popularne mena pamatam si ked mi s druhou Miroslavou Michalcovou zlucili preukaz v kniznici a potom mi nan nechceli pozicat knihu tak som si ju dala rezervovat ze je to aj tak ich chyba a oni ju pozicali 😠

anetta
15. aug 2006

,,ahojte kocky,trosku neskoro sa pridavam k tejo teme,ale predsa 🙂 ,,,mne sa velmi paci s mien pre chlapca leonard a marko a pre dievcatko tak to ani neviem,ale asi klara sa mi paci

natalya
15. aug 2006

ked to bude chlapec urcite to bude adrian 😀 a ked dievca to vobec netusim 😅

drobec.z
17. aug 2006

Mne sa paci vela dievcenskych mien, ale s menom pre chlapceka mam problem. S manzelom sa zatial rozhodujeme medzi Emmou alebo Sylvinkou a z chlapcenskych Tomasko alebo Misko...ale vraj ma meno napadne,ked uvidim dietatko tak uvidime... 😕 😲

ewschen
18. aug 2006

No baby, čítam to tu od začiatku, no a už sa mi z toho aj hlávka točí...všimla som si, že strašne veľa mien sa tu opakuje...aj tie čo sa páčia mne..takže to vyzerá tak, že budem musieť znova popremýšľať...poraďte mi, aké mená sa hodia k priezvisku-Glajza, Glajzová?

petra24
18. aug 2006

Ewschen,

hodi sa mi: Ema, Eva, Ivana, Romana Glajzova,
a Igor Glajza... 😀

ewschen
25. aug 2006

joj, Eva určite nie,ani Ema-tá už v rodine je....aj Ivanka..booože, my sme veľká rodina...rozmýšľala som skôr nad týmito:
dievčatko-Emily, Alexandra-Alex, Melánia
chlapček-Sebastián, Alexander-Alex, Max
Bože ja neviem....je to dosť veľká zodpovednoť, vybrať bábätku meno-tak aby netrpelo a chcem si dať bacha aj na to, aby nemalo blízko pri sebe aj narodky aj meniny-alebo nejaký divný sviatok..takže si to viac komplikujem..
Náš drahý otecko je trošku mimo-pre chlapčeka vybral nejaké divné meno z pána prsteňov-tuším nejakého škriatka či čo to tam bolo..bože, ešte si rozmyslím aké priezvisko prisúdim krpcovi... 😖 😕

biccy
26. aug 2006

Ahojte dievcata.Som tu prvykrat a chcela by som vediet,co si myslite o mene pre dievcatko - Zoe?Starsim generaciam v mojom okoli sa zda smiesne.Tak teraz neviem...

konica
26. aug 2006

Vitaj na koniku. Mne sa to paci, je to take nadcasove

bybi
26. aug 2006

biccy, mne sa tiez paci 🙂 a vitaj 😀

miriam17
26. aug 2006

tak ja som sa rozhodla pre mano na chlaopca-smko,misko.....a na dievcatko-viktoria

ramzesa
26. aug 2006

Ahojky, my mame doma Petka (po ocinovi) a Amalku z rozpravky... A radi by sme este Jakubka a pre dalsie dievcatko meno nemame 🙂. Snad manzela napadne aj druhe take penke...

ewschen
26. aug 2006

bicci-je to veľmi pekné meno, mne sa páči aj zara-má ho jedno bábo u susedov..a veľmi pekne znie

bybi
26. aug 2006

zara sa aj mne strasne paci, ale zatial este nepresla ☹ ale casu este dost...

samuelko
28. aug 2006

ahoj biccy
Zoe je veľmi pekné meno,vieš staršej generácii sa vačšina mien nepáči,my budeme mať pravdepodobne chlapčeka a vybrali sme meno Samko a tiež sa im nepáčilo vraj Samo - špatné ☹ Je to špatné meno?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre