Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

eldzina
7. júl 2005

Ahojte babenky.
Keď tak čítam posledné príspevky, tak mi napadla takáto téma. Ozaj aké mená dáte drobcom?

Začnem asi ja, tak mi máme vysnívané Tadeáš a Laura. A čo vy? 😎

peliroja
27. máj 2011

@katka888 nooo to je fakt, u nas celkovo ludia zvyknu robit nezmyselne zdrobneniny :-/ ale je fakt ze to je len taka poistka, keby nedajboze marinke medzicasom pipik narastol 😀, tak to nejako neriesim, len nech je nieco na papieri 🙂

peliroja
27. máj 2011

@anjelicek26 Leo je supeeeer 🙂 mam kamosku co ma Lolu a Lea a totalne sa im to hodi 😉

peliroja
27. máj 2011

@martina00707 zalezi od priezviska co sa vam najviac hodi, pekne su vsetky varianty 😉
@artemis29 Zara je svetove, to bol aj moj favorit len mm neschvalil 😀

avanti
28. máj 2011

@lucinka1104, skus ist cez lavy stlpcek - Aktualne informacie - rok 2011- januar a hned prva sprava hore to je 😵

lucinka1104
28. máj 2011

@avanti už mi ide....diky no manžel iné nechce len Nikoletu mne sa viac pači Olivia alebo Loriana a chlapčenské sme vybrali Oliver pači sa mi aj Leonard Balko znie good....chceme skusiť v lete či sa p....odarí tretie

martina00707
30. máj 2011

mena vybrane len pre dievcatko a nakoniec to bude chlapcek...🙂 asi MAXIM

kokorunecka
31. máj 2011

🙂 My by sme zasa chceli Damiana a Beatrice 🙂

lubica23
15. jún 2011

ahojte. mne sa paci Adam- nas prvorodeny, Alex, Oliver a Maxim a dievcenske Emma, Vanesa a Zoja.

t_stehlova
15. jún 2011

Olívia, Stela, Adela, Soňa
Jakub, Tibor, Oliver, Xaver

rosienka
15. jún 2011

my mame Milenku a je to to najkrajsie meno, co sme mohli dat. s chlapcenskym menom by som mala problem, skoro nic sa mi nepaci, resp. by sa nehodilo

livia76
16. jún 2011

@rosienka krásne meno ste vybrali, nech sa Milenka krásne usmieva celý život a je šťastná 😉

rosienka
16. jún 2011

@livia76 dakujem 😵 , aj ta vasa Lesinka je milucke meno 🙂

linddi
17. jún 2011

Chlapčenské: Richard, Marek
Dievčenské: Lucia, Michaela, Sára
a máme zatiaľ 😀 Lindu

tosomja
17. jún 2011

Viktória, Sára, Ema
Lukáš, Marek, René

andrejka1974
17. jún 2011

ahoj moje deti sa volaju Jurko, Simonko,Matusko, Dianka, Sinduska

adriana8
18. jún 2011

mne sa pacilo meno leonard...len moja kamartka mi povedala...: leonard nedavaj hned sa mi vybavi to ked idem po cintorine a citam si tie zastarale mana na nahrobných kamenoch....no od vtedy sa mi to meno nepaci...inak máme jednu dcerku vola sa dianka a teraz cakame na chlapceka ktory ma prist uz v auguste a teda na mene sa dohodnut vobec nevieme....ale problem je vo mne že mne sa ziadne chlapčenske mená nepacia...vzdy mi nieco pripomenu...no uvidime ake meno ma napadne ked toho drobceka uvidim...🙂 ale inak stale dufam že si donesiem z nemocnice dominiku alebo nelu....🙂))) ale to mozno ked budem treti krat rodit...🙂)

fomarik
18. jún 2011

my čakáme Líviu, ale do úvahy pripadala aj Lea.
S chlapčenskými menami je to horšie, ale asi by bol Branko 😉

jachin
18. jún 2011

Lívia je pekné 🙂 je hned na druhom mieste,prvá je Nataša...

riave
18. jún 2011

Ahojte, no my sa tiez nemozme rozhodnut. Mame dcerku Viktoriu Andreu a ma 10 rockov a teraz cakame chlapceka. Mne sa paci Tadeáško, manzelovi skor pasuje Tobias....neviem no..skuste poradit 🙂 priezvisko je Vereš, diiikes 🙂

nemko
18. jún 2011

@riave ja by som volila Tobiasa, TadeŠ vereŠ, to š mi tam moc nejde, ale to je moj nazor

riave
18. jún 2011

nemko No to je tiez fakt...este ma teraz tak napadol Lucas...ach jaj, ja sa asi nerozhodnem....

nemko
18. jún 2011

@riave my tiez vyberame, chceli sme Maxa, ale tusim v kazdom druhom kociku je Max a teraz mame problem lebo nevieme sa rozhodnut.buduci tatino chce Marcusa, ale mne sa to nejako nepaci ☹

riave
18. jún 2011

no mne sa Marcus tiez paci ale zase mazelovi nie, to mame naopak 🙂 ja som chcela netradicne meno, co tu naokoli tak neni, ja nepotrebujem na ihrisku, ci v skolke zakricat na maleho a otoci sa polka deti.....Max je tiez velmi pekne, tu u nas ho nik nema a ani nepoznam nikoho kto Maxa ma, tak mozno az take rozsirene nieje 🙂

kilian
18. jún 2011

nas pes sa vola max... ☹ ☹

kristinka86
18. jún 2011

Teraz to bude chlapcek po ockovi - Radovan. To sa mi velmi paci - ako jarny vanok. Ja som na tom trvala, ze chcem dat take meno. A dievcatko sme sa zhodli hned na Kristinke - moje birmovne. 😉

anetty
18. jún 2011

Mne sa zapacilo pre dievcatko Zara, alebo Zoe 😀 A pre chlapca Adam alebo Bruno..
tuzime po dievcatku, ale je to este daleko... snad to dobojujeme do uspesneho konca

kukujka
18. jún 2011

@kristinka86 ja som mala pre chlapca vybrate tiez radovan mal by to po manzelovi,ale podarilo sa nam dievcatko

luciasek83
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kristinka86
18. jún 2011

@kukujka Je to skor atypicke meno - vacsinou davaju Radoslav, Radomir.. 🙂 Ale mne sa meno Radovan pacilo od zaciatku. Uz roky dozadu sme sa dohodli na menach a teda maly Radko je na ceste a Kristinka pride casom. 😉 Ake meno si teda dala dievcatku? Dalsi bude Radko.. 😉

riave
18. jún 2011

Dievcence vyberate mena podla znamenia, ci numerologie a pod. ? ja ked citam ze vyberaju zeny mena pre babtko podla takych veci, tak neviem no.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre