Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

eldzina
7. júl 2005

Ahojte babenky.
Keď tak čítam posledné príspevky, tak mi napadla takáto téma. Ozaj aké mená dáte drobcom?

Začnem asi ja, tak mi máme vysnívané Tadeáš a Laura. A čo vy? 😎

megie
31. aug 2007

Ak budeme mať niekedy druhé bábenko a bolo by to zase dievčatko, mne sa tiež veľmi páči meno Linda 🙂

Linda, k tvojim nedeľným meninám všetko NAJ 😉 😵

lyly
31. aug 2007

ooo megie dakujem. potesila si ma 🙂

sandrika
31. aug 2007

Ahj ja sa pripájam všetko naj Linduška, aj tak mámš krásne meno 😉
inak aj megie je pekné no to mi tiež zatrhol, mne sa ich proste páči asi 10 ale drahému skoro nič!

lyly
31. aug 2007

dakujem vam, ste zlate 🙂

emjee
31. aug 2007

toto poznate? http://www.babynameworld.com/ mena z celeho sveta

emjee
31. aug 2007
madeleine
7. sep 2007

Typologia podla mena, ak by vas to zaujimalo... 🙂

SK: http://www.juli.sk/KrstneMena.htm
EN: http://www.behindthename.com/nmc/eng.php

moncika15
7. sep 2007

my mame vybrate Adam a Klara.Ondreja mi zatrhol 😅 lebo nexce mena po mojix byvalyx..

saskia_
7. sep 2007

a my takto: Martinko, Romanko a Adelka abo Martinka...

sandrika
11. sep 2007

ahojky no kedfže môj drahý tvrdí, že vie čo si spravil a je to chlapec tak sa len neviemrozhodnúť medzi Lukasom a Lukášom , čo si myslíte čo z topho je krajšie?

deina
11. sep 2007

Mne sa viac paci Lukáš ako Lukas. 😉 Lebo Lukáško je take mile, ale Lukas mi znie trochu tvrdo.

Ozaj, zaujimave mena stretavam teraz v skole, mame tam Roderika, Riccarda, Luciusa... 😀

sandrika
11. sep 2007

deina fakt zaujímavé inak ďakujem aj drahý chce Lukáška ja som chcela dievčatko, ale nech je to aj chlapček hlavne , že bude zdravučké.Lucius um zaujímavé ja som Lucia 😀

irisiris
14. sep 2007

ahoj sandrika, ja mám doma 3 ročného Lukáška. Najskôr som chcela Roderika, lebo máme nemecké priezvisko, ale teraz som spokojná, čo tato vybral. Ja vyberám pre dcérku a víťazí Vivien. 😉 Dúfam, že aj jej sa to meno hodí, tak ako malému jeho 😵

denika07
7. okt 2007

prosim vas kedy ma meniny sofia surne to potrebujem

biccy
7. okt 2007
roasha
7. okt 2007

denika07,sofia je nase zofia,tak si pozri zofku.

deina
7. okt 2007

Sofia je 15.maja, tak isto ako Zofia.

weroni
7. okt 2007

Pre dcérku Ester a pre synčeka Alex 🙂 No pôvodne som tiež chcela Sofinku - no môj manžel to zamietol s tým že tak možno piate dieťa sa tak môže volať 😉 Ale ešte aj Adela je v úvahe 🙂 Uvidíme, čo spôsobí pôrodný šok 🙂

michell
7. okt 2007

Nela,Nelinka,Nelka 🙂

danuska24
7. okt 2007

Miska pekne mena 😉

sweetberry
7. okt 2007

robert richard viktoria

danuska24
7. okt 2007

sweet - viktoria pekne, u nas v dedine ich je asi 6, takze z nasej strany to padlo. a mne sa viac paci richard ako robert 😉

marcelka23
17. dec 2007

no mne sa paci meno Slávka ale muzovi sa nepaci.ale planujeme mat Natálku.alebo Lauru,lenku, barborku a chlapcenske juraj lukas alebo matus

sandrika
17. dec 2007

Tak ja teda my budeme mať Lukáška 🙂

norik1
27. dec 2007

U nás to bude Vivien ale ked to bude chlapček, tak neviem, neviem...Chceli sme Damián, ale Manželovi sa nepáči skratka Damo.... Tak dúfam, že to bude dievčatko a budeme ju volať Vivi 😉

zita13
27. dec 2007

my máme doma Elišku, čakáme bábo a až to bude chlapček chceme Filipka.

tessie
27. dec 2007

Ahojte, my máme zatiaľ vybranú Sophiu a pre chlapca asi Nicolas, ešte sa mi páči Vivien a aj Lilian... Tak uvidíme, čo to bude 🙂

lalupa
27. dec 2007

baby,ktore mate Nelku, zapisali vam ju bez problemov na matrike a kedy vlastne ma meniny? neviem to nikde najst, iba petronelu a to mi zneje hrozne... 😅

norik1
30. dec 2007

Tessie, prajem Ti tú Vivien. Doky predvčerom potvrdil na 100% chalčeka. A teraz dilema, mne sa totiž páči máločo - napríklad Samko - ale nechcem zavolať v škôlke na vlastné dieťa a pribehne šesť ďalších....Viem, aké je to žiť s nie celkom bežným menom a odporúčam....len tých detí s netradičným menom už asi bude dosť, čo? 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre