Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

eldzina
7. júl 2005

Ahojte babenky.
Keď tak čítam posledné príspevky, tak mi napadla takáto téma. Ozaj aké mená dáte drobcom?

Začnem asi ja, tak mi máme vysnívané Tadeáš a Laura. A čo vy? 😎

ema1987
16. jún 2009

bibi78
no to si na tom tak isto u nas je to tiez tak ze iba ja vymýslam a manzel schvaluje ale mne preistotu zakazal o tom hovorit az do 9 mes tak vymyslam zatial v tichosti 🙂 😀

tinika
16. jún 2009

bibi aj moj muz len schvaluje, ja som par vybrala a on potom dovyberal hihi

marcela22
16. jún 2009

Grenadinka, pozri si www.babynamesworld.com. Ja tam listujem už niekoľko týždňov a vyberám, tak aspoň nebudem sama 😀

marcela22
16. jún 2009

ale dnes mi to nejako nechce načítať 😠

ema1987
16. jún 2009

marcela22
da sa ta stranka dat aj po slovensky ci iba anglictina ???
🙂

matesma
17. jún 2009

ahojte,ja som na tej stranke zavisla 😀

mattulka
17. jún 2009

ahoj

bibi78
17. jún 2009

ema, musela som sa zasmiat... nic v zlom... 😉 . nemusis vediet anglicky, aby si si tam pozrela mena, iba klikni na Baby Boy Names - pre chlapca alebo Baby Girl Names - pre dievcata... 😵

ema1987
17. jún 2009

bibi78
newem co bolo na tom smiesne moja ale pohoda 😒 😒 😒

marcela22
17. jún 2009

Ema, prepáč, ale aj ja som sa trošku pousmiala. naozaj tam nepotrebuješ vedieť anglicky, sú tam iba mená...ale slovenčina tam nastaviť nejde ani pri vysvetlení pôvodu mena...

ema1987
18. jún 2009

nic nechajt to tak newete sice ako som to myslela ale newa!!!! 😖 😖 😖

pipinka82
21. jún 2009

Ahojte baby ja som na tejto stránke s mužíčkom tiež vybrala meno ktoré sa nám moc páčilo má ho tu na SR málo chlapcov RYAN čita sa to (RAJEN) 😎 na tejto stránke sú aj dalšie pekné mená tak príjemné hladanie toho vášho favorita 🙂)

zuzba
21. jún 2009

Veľmi sa mi páčia mená: Jakubko, Matúško a Šimon. U dievčenských som nahratá ... :( ale dievčatko by sa asi volalo po mužíčkovi Miška. príp. sme rozmýšľali, že dievča po mne a chlapec po ňom 🙂 to by bola iná prča

simbbaa
22. jún 2009

ahojte baby..tak ako tu citam a pozeram no este som nenasla menovca mojho synceka. 🙂 moj chrustik sa vola Ramon,,volame ho aj Remi alebo klasicky Ramonko 😉 je to anjielik a teraz cakame druhe babatko no ale ako rozmyslam tak neviem najst vhodne meno..co sa chlapca tyka... 😒 ..ak by bola kocka tak jednoznacne Eliska 😉 je to take jemne a krasne meno pre dievcatko

susisus
23. jún 2009

No my máme u chlapca jasno, ale pri dievčatku tiež ešte vymýšľame, najnovšie sa mi celkom pozdáva meno Romana, ale nezhoduje sa to s tým, že chcem krátke meno, tak uvidíme 🙂

luka04
23. jún 2009

my mame tiez jasno, od prveho momentu volam babo Leuška a doktor nam to potvrdil, bude dievcatko 🙂 takze uz jej to meno nejako prischlo... 😎

mirip
23. jún 2009

aj my máme jasno, že to bude na milion precent Bianka 😵

bleelka
23. jún 2009

u nas zatial Michaela... vraj to bude dievcatko, ale mali by sme do zalohy pripravit aj chlapcenske meno, ale na tom sa nezhodneme...

belosnezka
23. jún 2009

tak ja a moja polovicke sme sa zhodli - Lukas a Emma. Mne sa paci viac Gabriel, ale toto meno bolo zamietnute 😉

bibi78
6. júl 2009

mirip, krasne meno! ja sama som bibiana a musim povedat, ze keby som ho nemala ja, tak je jasny favorit pre dievca 😀 ... 😵

tinika
6. júl 2009

bleelka aj my ak bude dievka dame Mišku hihi ak chlapček tak Patrik

miroslava89
6. júl 2009

podla priatela:- Ayana, Hailey, Bryana, Larissa....Mason, Felipe, Tyrone, Ray

ale ja tak chcceem nieco slovenske..

tinika
6. júl 2009

mirka a priatel je cudzinec ze ho take chytaju? 🙂

miroslava89
6. júl 2009

tini nie je ale stravil peknych paru rockov v USA..a asi sa mu nejako zapacili... a uz davnejsie som mu slubila ze vyber mien necham na nho tak si budem musiet zvyknut..

tinika
6. júl 2009

hihi miri no v posdstate ten moj muz tiez zo mnou vypiekol, ja som povyberala par mien a nechala mu ich schvalit a vybral take, ktore neboli mojim favoritom, ale čo už pacia sa aj mne tak kompromis hihi

miroslava89
6. júl 2009

ja som radsej ani nevyberala ja by som vybrala jednoznacne Jakuba,Lenku, Patrika alebo Patriciu alee budem ta ktora sa prisposobi🙂

a chlapi niekedy vedia prekvapit🙂 ale ved mate pekne mena vybrate🙂-treba uznat ze chlapi maju tiez niekedy dobry vkus

fomarik
6. júl 2009

tak aj ja sa votriem do tejto témy. Ak raz Pán Boh dá.... Manžel by chcel pre chlapca meno Miroslav ( po ňom), a ja by som chcela Erik alebo Branko. a ked to bude dievčatko, tak manžel by chcel Leu a Lianu a ja by som chcela Líviu, Danielu, Veroniku.
Koniec-koncov...može byť aj Kleofáš, len aby sa podarilo ☹ a aby bolo zdravé 😔

tinika
6. júl 2009

mirka no keby si počula na začiatku tie mena čo chcel, si zo mna utahoval ze Pankrac, Veľkonočny pondelok, Valentin a tak hihi a čo som vybrala na to hned mal skaredu prezyvku ale preslo ho to

lia
7. júl 2009

tini 😀

miroslava89
7. júl 2009

tini 😀 😀 na mene az tak nezalezi na kazde meno sa da zvyknut casom...len nech su babatka zdravucke🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre