Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

eldzina
7. júl 2005

Ahojte babenky.
Keď tak čítam posledné príspevky, tak mi napadla takáto téma. Ozaj aké mená dáte drobcom?

Začnem asi ja, tak mi máme vysnívané Tadeáš a Laura. A čo vy? 😎

dosa
24. aug 2012

@poseidonka nino je super meno, meniny ma s janom, 24.6., a prave som ho nedavno odporucala kamoske - maju k nemu super priezvisko. pokial sa ti hodi a paci, tak nie je o com. ja som s rodinou mena nekonzultovala, nie je to ich vec - mali svoju moznost pomenovat svoje deti 😉

voskovka
26. aug 2012

ahojte.my mame klasiku.starsieho Dávida a mladsieho Adama.a teraz pravdepodobne ak bude holka bude to Lea alebo Sofia a chlapcek Tobias alebo Sebastian.

lucka120
26. aug 2012

Ahojte, takže my mám zatiaľ Lillien..ale pri druhom kebyže to je dievčatko tak by som chcela: Emily alebo Améliu..a ak by to bol chlapček tak určite po tatinkovi-Peťko.. 🙂

sanny228
27. aug 2012

no my by sme chcela ak to bude dievčatko bude to Sašenka a ked to bude chlapec tak to bude Matúško 🙂

lucinka1104
27. aug 2012

Divča Olivia a chlapček neviem asi Christian

adriana_13
27. aug 2012

@kinna frantiska tiez neni zrovna pekné meno,,,myslím ze Nino je pekné a hlavne sa hodí k tomuto storociu,,,

lucinka1104
27. aug 2012

čo znie lepšie Alexander Balko
Adrian Balko, Daniel Balko alebo Kristán Balko?

dosa
27. aug 2012

@lucinka1104 mne sa paci daniel balko - lebo obidve maju spolocne "L". sice to L ma aj alexander, ale asi malokto mu tak bude hovorit - je to dlhe - ked bude mensi, asi bude alex a starsi bude sano 🙂

simoneeee
29. aug 2012

Poraďte mi prosím meno pre chlapčeka s týchto -Juraj,Michael,Benjamín- ďakujem 😀

ssisska
31. aug 2012

@lucinka1104 Meno Adrian mu nedavaj ,je karmicke a sposobi mu zdravotne problemy.Ani Kristian,najlepsie meno Daniel jednoznacne!Spolu s priezviskom ho caka lepsie zdravie aj zivot.Ovladam numerologiu,tak som ti chcela trochu poradit!Ak chce niekto pomoct s kombinaciou mena a priezviska tak pomozem.

lucinka1104
31. aug 2012

@ssisska a čo tak Leonard alebo Nikolas ešťe?
Daniel sa mi pači s Alexandrom a Leonardom najviac....

ssisska
31. aug 2012

Leonard Balko,vypocitala som ze v prvej tretine zivota do 30rokov ,ho necakaju ziadne komplikacie,normalny plynuly zivot,len slabsie zdravie,ale inak zivot v rovnovahe,ale v druhej tretine zivota by ho uz cakalo obtiaznejsie obdobie aj na vztahy,pracu a manzelstvo,prechadzla by zlozitym obdobim,podliehanie neakej zavislosti.Nikolas Balko,prva tretina zivota,velmi plodne ,hekticke obdobie,pestry zivot v pohybe,druha tretina od 30 do 50,venovanie sa tvorivej praci,podnikanie,prekonavanie prekazok,niekedy neprajnost ludi pre jeho uspechy,Od 50 rokov ,bude mat pocit ,ze musi vsetko budovat a zacinat odznova.Daniel Balko,prva tretina:hekticky zivot v pohybe,vela zaujmov,druha tretina : v podstate normalne plynuci zivot,trochu slabsie zdravie.,posledna tretina:nenarocny a pokojny zivot ,niake velke problemy ,ak sa bude venovat umeniu a cestovaniu prinesie a bude mat v tom stastie.Stale mi vychadza Daniel,mimochodom Daniel ma vo svojom mene ukryte posolstvo pomahat ludom,staci ak si odmyslis jedno pismeno a to D.Je to pravda. 🙂

anait
31. aug 2012

@ssisska o tom mene Adrián to platí všeobecne alebo iba v spojení s tamtým konkrétnym priezviskom?

ssisska
31. aug 2012

Meno Adrian,je samo o sebe karmicke ,pretoze obsahuje vibraciu cisla 29,co znamena tazku pracu pre druhych ,aj ked je toto meno velmi pekne a lubozvucne ziadny numerolog by ho neodporucil,v kombinacii s inym prizviskom je to zase ine,ale vibracia nasho mena nas ovplyvnuje cely zivot,a to je dolezite.

katren
31. aug 2012

@anait
@lucinka1104 my sme si pri Dominicke kupili knihu "Vplyv mena na zivot" 😉 podla toho vyberame mena 😉

anait
31. aug 2012

@ssisska no do kelu, to bol jeden z mojich favoritov...a čo Alan a Jakub prosím?

anait
31. aug 2012

@katren tam je aj vplyv numerologie?

katren
31. aug 2012

@anait je tam viac vplyvov.....aj zverokruh atd.....

ssisska
31. aug 2012

Alan ma vibraciu 10,su to muzi vacsinou introvertnej povahy,radi si vychutnavaju samotu,maju striedave stastie v zivote,najlepsie vyhovuje pokojnesim znameniam ako ryby a rakom.
Jakub ma vibraciu cislo 9 ,vacsinou inteligentny, uspesny,optimista,cislo 9 znamena vitazstvo.
Inak pri mene Dominika som si vsimla,ze vela dievcat ma hudobne nadanie na hudbu a spev.

danieltag
31. aug 2012

milá ssisska, čítam si tu tvoje komentáre k menám a chcela by som ťa aj ja poprosiť o radu. Nevieme sa s manželom vôbec dohodnúť na mene. Budeme mať chlapčeka a do úvahy nám pripadajú tieto mená: Daniel, Patrik, Kristián, Tobiáš. Priezvisko bude mať Giňovský. Ďakujem ti 🙂

moni244
31. aug 2012

tak kedže nám potvrdili, že to bude dievčatko, vybrali sme jej meno Viktória :D čo naňho hovoríte?

ssisska
31. aug 2012

Pocitala som vsetky mena s priezviskom,a. ani jedno meno nie je vyhovujuce,mozno este Patrik ale velku dieru s touto kombinaciou do sveta neurobi.Prva tretina ,bude sa vyrovnavat s neakymi starostami ale poto sa to vsetko dobre skonci,po prekonani starosti pride zasluzeny oddych a uspech,v druhej tretine zivota ho budu cakat premeny,budu ho cakat zmeny ,ktore bude musiet prijat aj ked nerad,niekedy mu tieto zmeny prinesu uzitok,netreba vsak ist do niakych extremov a rizik,,tretia tetina cize staroba: Bude mat velke plany ,ale bude potrebovat odvahu a hlavne vydrz aby mohol svoje sny aj realizovat.Snivat len nestaci.

anait
31. aug 2012

@ssisska aspoňže Jakuba máme dobre...s tými ďalšími bude ako vidím celkom problém...a ešte prosím ťa Ondrej a Patrícia?

anjelicek26
31. aug 2012

@moni244 - pekne, ale je ich velmi vela, to si musite zvazit sami ;)

ssisska
31. aug 2012

Tie mena su samotne neskodne len sa akurat dobre nehodia k tomu urcitemu priezvisku,pretoze Kristian je krasne lubozvucne meno ,a chlapci su vacsinou velmi inteligentni.
Ondrej ma vibraciu mena 30,je to vacsinou odvazny jedinec,ale ma vnutorny boj s vlastnou osobou alebo boj s ostatnymi,jeho povaha ma rozporuplne vlastnosti,odporuca sa pre znamenie kozorozca,strelca a barana.
Patricia,vie sa v zivote dobre orientovat,je uprimna,pracovita a vzdy povie pravdu do oci.Ma sklon stale nieco organizovat a vylepsovat,ma zdrave sebavedomie.Vhodne pre znamenia baran,byk,lev,panna a kozorozec.

moni244
31. aug 2012

@anjelicek26 hodí sa to k jeho priezvisku, znie to tak vznešene

anjelicek26
31. aug 2012

@moni244 - ono mien sa hodi vzdy viac, len pisem, ze je ich vela, aby v skolke neboli tri 😖 Chcela si pocut nazor ;)

ssisska
31. aug 2012

Viktoria ma vibraciu 42,je inteligentna,velmi ucenliva,nechyba jej cit a zmysel pre priatelstvo,moze sa stat pokojne aj novinarkou alebo spisovatelkou,Mava vzdelanie humanitneho smeru,meno je vhodne pre vsetky znamenia a vyrazne ho ovplyvnuje planeta merkur.

nattynda
2. sep 2012

@ssisska A čo vieš prosím o mene Nora? (31.Augusta meniny)

vladuska99
5. sep 2012

@ssisska aj ja by som sa chcela spytat na meno Damian Vranovic.dakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre