Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

eldzina
7. júl 2005

Ahojte babenky.
Keď tak čítam posledné príspevky, tak mi napadla takáto téma. Ozaj aké mená dáte drobcom?

Začnem asi ja, tak mi máme vysnívané Tadeáš a Laura. A čo vy? 😎

kvietocekx
29. jan 2009

Veronika dikes za inspiraciu🙂 teda som sa dobre pobavila na niektorych menach... az sa cudujem ,ze vobec niekto ma take meno🙂))
este sme zatial nic nevymysleli ale paci sa mi Alex, Leo, Simon alebo Marko... no neviem... uvidime

chruminka
29. jan 2009

my mame u nas len baby iste,lebo moj drahy chce dve baby takze by to bola: Aleksia a Viktoria
ale chlapci no neviem chceli sme Davida a Daniela,ale suseda ma teraz babatko Davidka....tak neviem neviem

anjelik85
29. jan 2009

ahojky, tak my máme júliu. ale páčila sa mi aj sarah. no drahý to nechcel. keby sme mali teraz ešte jedno dievčatko, tak som zaľúbená do mena karolína. je to nádhera. a chlapec? ivanko sa mi páči. ale to muž nechce, že on je ivan. no tak ďalšia alternatíva je matej. 😉

babullka1
29. jan 2009

My sme sa s manzelom rozhodli ze chlapcek bude Matúško a dievčatko Michaela...bola som prekvapena ,ze sme sa obaja zhodli:D

katka2808
29. jan 2009

anjelik85. meno Karolínka sa velmi paci aj mne 🙂 . len meniny ma v juni. presne v tych dnoch, ked sa mi dietatko ma narodit... takze vyberiem ine meno...

sisinka5
1. feb 2009

Mne sa dnes zacalo pacit pre chlapceka meno Luis neviem dokedy mi to vydrzi 😀 😀

moko123
1. feb 2009

sisinka5 Luis je pekne meno alebo aj Chose-Luis

zucha
1. feb 2009

no martin a Luis, to je dost zvlastna kombinacia mien surodencov. Nechcete aj to druhe nejake viac slovensky znejuce?

sisinka5
1. feb 2009

samozrejme ze ano 🙂 ved som aj tak napisala ze dokedy mi to vydrzi 🙂 zatial vedie Jakub nech su Matko a Kubko 😉

sisinka5
1. feb 2009

moko123-pekne ako z telenovely 😉

majalina
2. feb 2009

my cakame o 3tyzdne druhe babo, mal by byt chlapec, manzel zatial nevybral, mne nejak prischlo Ales, jemu sa nepaci, no ine nema. dcerka je Karolinka, dievcenske sa mi pacia este Amalia, Nela, no chlapcenske mena mi pridu na figu a exoticke aj ked pekne by som nedala, nejak mi to na slovensku nepasuje.....

nikollette
2. feb 2009

Ten náš bude Christopherko, Chris, Chrisi, Chrisko 😀

pookie
2. feb 2009

Liluu, Bruno je pekne, moj synovec sa tak vola, tiez sa ludom moc nepozdavalo no s inym menom si ho ani neviem predstavit. Daj ake sa paci tebe, ja by som osobne nikomu nepovedala ze je to skarede meno, ved co sa paci jednemu, nemusi sa druhemu. Bruno, Brunko, Brunik 😉

zucha
2. feb 2009

majalina, Amalia sa aj mne paci, ale to mi u muza nepreslo. Ale je to nadherne meno

nella1
4. feb 2009

co poviete na meno Vivien?

silviamt
4. feb 2009

Vivien je pekne meno, aj spoluziacka dala ma pol mesacnu

sparocka
6. feb 2009

Ja mam chlapčeka a vola sa Alexander a pači sa mi ešte Sarah a Desire

zuzuliq
7. feb 2009

pre dievcatko Evellyn, chlapcek bude Adamko (velmi sa mi to meno paci ale chudatko bude mat meniny na vianoce ☹

stanka_s
7. feb 2009

My máme chlapčeka - Simon, dievčatko by bolo Sofia.

anettuska
28. feb 2009

Ahooooooooojtee......... ja by som dala svojim drobatkam mena: Anettka.. to je krasne meno. aj ja sa tak volam a lubi sa mi :P alebo: Miaa krasne meno 🙂 Vaneska. Laura, Sofii, Livia, Martinka, Lea,.. klasne mena.. a chlapcenske: Lukáško, Tomáško, Marko, Martin.... Samuel. pekne menaa juhuj.....

malawiky
5. mar 2009

Vzdy sa mi pacilo meno Sofia alebo Sara..no podla mojho draheho je Sofia prilis take vznesene ci ako to nazval..blazonko...tak som povbedala ze ked nie to tak nie co na V..podla mna...Ja som Viktoria a ked bude dievcatko bude Vivienn...a chlapcek sa mi paci Samuel..nie Samko,Samo ale Samuel...podla jedneho filmu -Legenda o vasni...poznate?? 😉

katka1981
5. mar 2009

malawiky, aj Viktoria a Vivien je vznesene meno ako pre princeznu a ver, ze Vasa dcera bude pre Vas vzdy princezna. Neuhadnes kt. vzsnesene meno z tych troch sme vybrali my 😀

katka1981
5. mar 2009

Meno pre chlapceka, ale neopakutje sa: Pankreas, Apendix, Topor... pre dievcatko: Filomena, Meluzina, Limuzina...ale jedine keby boli trojicky. 😀

natali1401
20. mar 2009

my chceme chlapcenske Nathaniel alebo Marcus - Marco a dievcenske mame zatial Melissa

peta131
20. mar 2009

No tak mne sa páčia dievčenské Vivien, Vanesska a Tamarka a chlapčenské David, Maxim...chlapčenské mená sa ťažko vyberajú 😖 v dievčenských menách je podľa mňa lepší výber 😉
Len ma mrzí to že keby som dala napr. Vanessku tak nebude mať meniny 😖 ale ten náš slovenský kalendár je hrozný 😠

carmen86
20. mar 2009

Ak budeme mat dievcatko bude sa volat Carmen, dostane meno po mojej babke, ktora sa tak volala a mala som sa aj ja tak volat, no ak to bude chlapcek tak mne sa paci Marek, a milacik spominal ze Dominik, no uvidime...

atima
21. mar 2009

my sme sa zhodli chlapček bude Ján najprv som chcela Samka, a ak by sa nahodou doki zmylil na utz tak Heyley alebo Claudia

denisienka
25. mar 2009

Ahojte, u nas to vyzera na chlapceka. Rozhodujeme sa medzi Teom a Šimonom (hoci mne sa paci aj Simon, ale priatel nechce). Ak by to bola baba, bola by Alexandra. Mne sa velmi paci aj Viktoria (Viky), ale priatelovi rodicia maju psa a vola sa Viky, takze som sa toho mena musela vzdat 😉

adetka11
25. mar 2009

Ahojte tehulky i netehulky, máme 2 ročného chlapčeka Matyáška a vyzerá to, že nás bude o jedného člena rodiny viac, ak by to bolo dievčatko tak mne sa páči Agátka a Amália a chlapček by bol Tadeáš 🙂

labradorik
27. mar 2009

Ahojte babule,som zufala az by som vrestala....mali sme totiz vybryne meno pre dievcatko -rebeka aj pre chlapceka-jakubko-tak sa vola aj v albumceku,ale rozpravali sme sa teraz nedavno zo susedou a ona ze ako sa bude volat? a my ze jakubko a ona ze-to je pekne meno aj moja dcera dala synovi meno jakub aj tuto sused o dva domy dalej a aj oproti vam je asi jakub vsak-naozaj krasne meno ked ho davaju vsetci....no a po tomto sme uplne zmeraveli lebo nemame ziadne ine meno ktore by sa nam pacilo a aj sa hodilo ku priezvisku.....booooooze.prosim poradte.prizvisko:sokol

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre