Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

eldzina
7. júl 2005

Ahojte babenky.
Keď tak čítam posledné príspevky, tak mi napadla takáto téma. Ozaj aké mená dáte drobcom?

Začnem asi ja, tak mi máme vysnívané Tadeáš a Laura. A čo vy? 😎

tilly
8. aug 2005

danii, tragédia kvôli človeku, hrúza ešte k tomu boli bratranci jeden bol Andrej a druhý Tomáš, kurevníci (sorry za výraz) ako svinka 😀 Chúdiatka dievčence, čo sa s nimi dostali do kontaktu...

mirusa
8. aug 2005

aj my sme obaja M.M. a aj detom by sme chceli dat mena na M.
chlapec sa mi paci matus, ale dievcenske nie su moc pekne, poradte nejake ....

susanna
8. aug 2005

miriam?

michelle
8. aug 2005

michaela 😀

gaja
8. aug 2005

monika, melánia, marianna, milena, marína, margita, margaréta, mária, miladka, milka, malvína, miloslava, miroslava, marta

trodat
8. aug 2005

milena je čokoláda, marína je krém, aj milka je čokoláda, margaréta je qvetinka 😀
no neviem... 😉

trodat
8. aug 2005

mne sa páči na M - maťko a matúško. Dievčenským na M nemôžem prísť na chuť 😒

lilly
8. aug 2005

Na M je aj Marilla.. Ale volala by som ju Rilla 🙂

tilly
8. aug 2005

no jednoznačne Michaela 😀 (tiež som) a chlapec Martin

michelle
8. aug 2005

tilly
😉

gaja
8. aug 2005

marína sú aj keksíky 😀

trodat
8. aug 2005

no známa dala meno Rita a teraz jej hovoria Ritka, no úžas 😀

dadarka
9. aug 2005

takze chlapec Ricci- uz mame a dievcatko Leila , no a ked sa pritrafi takze este Max

sedmokraska
9. aug 2005

mne sa veľmi páči meno Vivien, alebo Viviena, no neviem ani ako sa to presne píše a kedy má meniny,
neporadíte mi? 🙂

kviotecek
9. aug 2005

mne sa velmi pacia DIEVCENSKE : Liliana, lila, melánia, sabina, bronislava, tamara, darina

CHLAPCENSKE: Boris, rene, alexander, henrich, Metod, Jakub

kian
16. aug 2005

Tak mne sa paci Waldemar 🙂 a pre dievca Šárka-to bude taky maly šaško 😀

megg
16. aug 2005

Tak podla mna medzi tie raritne patri aj toto: Samuel Vražda cize (Samo Vražda)...brrrrrrrrrr toto uz vobec nepochopiiim, ako moze dat niekto svojmu dietatu taketo meno 😒

katiak
16. aug 2005

a čo Blanka Panenská? 😒 kamarát hovoril, že mal takú spolužiačku.. teda, s takým menom 🙂

megg
16. aug 2005

Ja by som si asi vybrala Lauru, to by sa hodilo aj k priezvisku a chalanske to fakt "nemam ponatia" 😀

majcik
17. aug 2005

Mne sa páčia dievčenské takéto: Andrea, Aneta, Diana, Timea.. a chlapčenské: Martin, Marek, Matúš, Patrik..

timeatothova
17. aug 2005

Moje najdievčenské: Bella
chlapec: Szilamér, Konrád, Kristof, Csongor

burina111
17. aug 2005

baby a čo hovoríte na Olivia, Elizabeth, Megane, Mercedes a chalanské Bryan, Boris, JUraj, Samuel???

peja
17. aug 2005

Ja som mala v ruke rodný list s menom María de las Mercedes ... a k tomu nejaké maďarské priezvisko 🙂 A jej brat bol Darian .... 🙂

samera
17. aug 2005

A co takto Emma, Ella, Scarlet, Stella, Simeon, Patrik? 🙂

kala
26. aug 2005

no aj my už máme vybraté mená takže Lukas a Michaela 🙂

lilly
26. aug 2005

Ja som sa vcera pri praci stretla s menom Zsiga Elvis.. 😀 😀 😀

pikha
26. aug 2005

Co tak dve dcerenky Megane a Mercedes .. k tomu nejaky syncek Mondeo, hotovy autopark 😀 😀

dadarka
26. aug 2005

no to je celkom zaujimave Pikha 😀

dea
3. sep 2005

ja s mojou polovickou sme chceli najprv Deana a Daniel, aby sa volali po nas, ale teraz sa nam uz paci, Timea, Sofia, Karin, a pre chlapceka sa mne strasne paci Dominik, Sebastian, no neviem,, uvidime az ked to bude uz iste vybrat si jedno

mirka
7. okt 2005

🙂 tak my ešte dieťatko nečakáme, zato chlapčenské meno je už isté, nech má tato radosť 😀 Ivan Albert tak a je to, no čo poviete? to ako princ 😀 ja som bola najprv zhrozená, že chlapca ani nechcem v budúcnosti 😀 , ale už sa mi to celkom dostáva do ucha aj k priezvisku sa to hodí, lebo v ich rodine sa vyskytol aj Ivan a aj Albert 😀 a dievčenské meno je neisté, veľmi sa mi páči Barbora, takému šibalskému dievčatku sa to veľmi hodí, ako našej malej 😀 ,ale to už v rodine je, ale určite to bude nejaké meno, čo je v kalendári 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre