Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

eldzina
7. júl 2005

Ahojte babenky.
Keď tak čítam posledné príspevky, tak mi napadla takáto téma. Ozaj aké mená dáte drobcom?

Začnem asi ja, tak mi máme vysnívané Tadeáš a Laura. A čo vy? 😎

maruska
25. okt 2005

Inak, mne by sa tiež páčil David, Adam, Matúš...z dievčenských Tamara, Emma, Karolína...

zebricka
25. okt 2005

Eni, neblazni, hned dvojicky? To mi teda doprajete... 😉

petra24
25. okt 2005

Ahojky maruska, vitaj! 😀

maruska
25. okt 2005

Zebri, aj mňa svokra straší, že mi to hrozí ! 😀

maruska
25. okt 2005

Petra, Ty tu tiež len tak nakúkaš, alebo už vyberáš seriózne meno pre bábätko?? 🙂

adkag
25. okt 2005

ahoj Maruska, ako sa mas? to by si mala chodit na vydate tehulky, tam sa to mnozi rychlostou blesku 🙂

maruska
25. okt 2005

Aďka, stačí tam nakuknúť a niečo sa na mňa nalepí??? 😲 😀 Už tam bežím, nejdeš so mnou? 😀

petra24
25. okt 2005

Ja tu len tak nakúkam....aj vo "vydaté tehulky"...aj tam len tak nakúkam, zatial......to sú také pekné témy o detičkách, tak asi preto.... 😀
Bola som si pozriet tvoje fotky.....máte veľmi peknučké........tam v tej repke, aj pri jazierku s labuťkou....ozaj krásne..... 🙂

maruska
25. okt 2005

Peťa, nezmýlila si si ma s niekým? Ešte som sem nedala fotky, neviem to totiž ☹

petra24
25. okt 2005

Hmmmm....bolo tam ze maruska.....tak som nato klikla...... :O))) hihi......ale neva.............Ak máš fotky na CD-čku....tak si ich vlož do PC.....napríklad na plochu do nejakého súboru.........no a potom si otvoríš fotoalbumy......svoj album.....a tam si ich vložíš ...tam je že "pridaj fotografie do albumu"........a len budeš pridávať.....

maruska
25. okt 2005

No, dúfam, že to zvládnem 😉

adkag
25. okt 2005

maruska, ja tam prispievam uz davno, a hlavne citam 🙂 . baby tvrdia,ze tam staci chodit a veru sa to na teba nalepi, tak uvidime 😉 .
maruska,veru daj fotecky, tesim sa na ne. alebo posli nejake mailom.

maruska
25. okt 2005

Aďka, mailom môžem poslať pár hneď (ešte nemám zďaleka všetky fotky), ale mám Tvoj mail len za slobodna... 😉

adkag
25. okt 2005

ja mam ten isty mail 🙂 . adkag@yahoo.com

maruska
25. okt 2005

Aďka, poslané... 🙂

adkag
25. okt 2005

dakujem,idem mrknut 🙂 . som straaasne zvedava.

nadia2002
25. okt 2005

kocky dakujem,
navrhy posuniem dalej na posudenie 😉

ono to bude trocha vacsi problem, maly nebude Gašpar, ale Gáspár....
a k tomu nieco vybrat 😒

ale dik za tipy, niektore sa mi fakt pacili 🙂

mrenka
25. okt 2005

ahojte, ja som tu prvý krát, ale táto téma ma zaujala, lebo sú tu fakt super mená, mne sa páčia: Sára, Stella, Nina, Tessa, Vanesa, Ella,Tara a chlapčenské Alex, Maxim, Lucas, Samuel, Brunko

ena
25. okt 2005

Zebricka: nahodou dvojicky nie su zle, minule som stretla spoluziacku z vysky, ma dve 5 mesacne baby a ona vysmiata, pohodicka, ze bez problemov to zvlada🙂

petra24
25. okt 2005

Ahojky, Mrenka,

mne sa paci Ela, Ema, Diana, Patrícia, ........a chlapcenske velmi neviem......Igor, Adam, ....no, neviem.. 😀

petra24
25. okt 2005

Svagrinke sa snívalo, že som čakala štvoričky... 😀

petra24
25. okt 2005

prajem vám všetkým dobrú chutinu... 😎

ikke
16. nov 2005
messue
16. nov 2005

túto noc sa mi snívalo, že som porodila dievčatko. Ak sa podarí, bude sa volať Beatka , a chlapček po mužovi. Pohlavie sa dozviem už o 2 týždne. Teším sa 🙂

messue
16. nov 2005

ahoj maruska, ako sa tebe darí??

petra24
16. nov 2005

Messue.......držím palčeky.......hmmm...Beatka.....to bude pekne dievčatko..... 😉

messue
16. nov 2005

ahojky petra,pekné 😉 ako moja sestra...bude po nej

casparovci
4. dec 2005

hellow kocky. pridavam sa ako nakukacka....chichi. my mame vybratu KLÁRU dokonca v nasom pripravovanom bytiku mame Klarinu izbu(este iba hrube mury ma a nove okna), pruser bude ked bude chlapec ale vtedy bude....moj drahy xel DOMINIKA.ale vyhovorila som mu to. predstavte si, nas Dominik ma 18 rokov a bali nejaku kocku pri bare."Ja som Dominik" zabijem sa ked mam taku živu predstavivosť? Dominik je pekne pre dieťa.maly chlapček v kockovaných nohaviciach.... 🙂 teraz premyšlame nad SIMEONom.Simo, Simko,Simi,Sim. hlavne nech sa to da pekne zdrobnit, ale nech do v orig.znie normalne a nech sa to da čitať v inych jazykoch.teda v angličtine...ved nase deti budu urcite viac cestovat ako my. inak ja som napriklad Alexandra, ako dieta ma volali Sandy, niekto teraz Alex,najcastejsie Saša. čo myslite, kolký si spomenu na Alexandru, že som to ja?Na Lenku alebo Zuzanu nikto nezabudne 🙂
pa Sasha 😀

lara1znk
12. dec 2005

No to je mile. Klara je krasne meno. Aj ja sa tak volam. 🙂
Vy tiez tak vyberate pol roka pred svadbou. Ja som bola stale zatazena na mena pre babatka, stale som rozmyslala a skusala do zladit s priezviskom.
My mame vybrate Maya pre dievcatko a pre chlapceka Christian. Mne sa paci aj Daniel alebo Simona.
Priezvisko bude Bailey tak to pojde pekne.

Alexandra je pekne meno. Paci sa mi ze ma tolko podob. 🙂 Mame v rodine malicku neter, volaju je Alexandra, je to mala anglicanka a tu nezvyknu mena nejako obmienat ako u nas, akurat tak skracovat ak je meno pridlhe.

tilly
13. dec 2005

casparovci, môj malý je Dominik, nemyslím si, že je to dieťa pre malé dieťa, Domino Hrbatý, alebo Hašek nie sú deti, ale výborní športovci... Simona má Virginia, je to krásne meno, volá ho Simi, je to pekné.

lara, ja som chcela pre dievčatko Klára a pre chlapca Daniel, ale to je muž a odmietal to,

keby bol ďalší chlapec, tak by bol asi Dávid, lebo iné meno na D, také schopné už nie je a chceme aby bol na D, lebo priezvisko máme na D 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre