Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

eldzina
7. júl 2005

Ahojte babenky.
Keď tak čítam posledné príspevky, tak mi napadla takáto téma. Ozaj aké mená dáte drobcom?

Začnem asi ja, tak mi máme vysnívané Tadeáš a Laura. A čo vy? 😎

ivana1410
6. feb 2014

Aj ked ja bejbinko ešte nečakám a ani zatial nemám, ale mne sa velmi páči meno Hanka 🙂

lenz
7. feb 2014

@ivana1410 hanka je pekne meno asi 5 zien ich ma v rodine ale v kalendari je iba hanna alebo anna a ked ta niekto bude volat hana to neni pekne viem sice sa volam lenka ale vsetci ma volaju hana :D

eriksonka1234
7. feb 2014

Ja som mala vysnívané meno Damián, neskutočne sme túžili po synovi (hlavne ja), až mi lekár povedal, že som neplodná. Ja som sa však nevzdala a dnes mám 8 ročného Damiána a 2 ročnú Sabinku 🙂

majusik26
10. feb 2014

Vaneská Tobias Nelka Sebastian Samuel 🙂

vulka
10. feb 2014

@lenz to v akom kalendári je Hanna? My máme normálne po slovensky Hana a meniny má spolu s Annou. A voláme ju Hanka, Haňa, Hanička.

aniko82
10. feb 2014

My mame Matusa a Alicu...v pripade syna to nikto nekomentoval, pred 6 rokmi sa narodilo vela matuskov;), ale Alicu vraj ani v porodnici davno nemali, kazdy sa pytal preco prave🙂. Na zozname sme mali este Annu a Ondreja...

lenka1208
10. feb 2014

sabinka alebo davidko 🙂

veronca00041
10. feb 2014

my ked nahodou tak chlapcek bude filip dievcatko bud nataska alebo karolinka

jajkata
10. feb 2014

ja čakam Tadeaška

sonka011
10. feb 2014

Velmi dlho som mala vysnivane meno Nela, cca aj 2 roky, teraz och je vsak vsade strasne vela a tak som sa rozhodla ze ak bude dievcatko tak bude Nina 🙂 Chlapec je vybaveny kedze ine ako Janko mi moja polovicka nedovoli dat a mne by trhalo srdce keby vidim ze nieje stasny keby som dala ine 🙂 ak bude chlapcek bude uz 4 Janko v rade... Osobne sa mi to nepaci, moj nazor je ze su 100ky inych mien tak preco sa opakovat...no nemozem byt sebecka 🙂 ja vyberam dievca a polovicka chlapca 🙂 Moje vysnivane mena pre chlapcov su Tibor a Marek tak uvidim, mozno budem mat moznost ich dat dalsim chlapcom :P

valeriap
10. feb 2014

Melanie , Alina ,
Toby , Devin 🙂 keď sa nám konečne podari babo 🙂

andrejka2424
10. feb 2014

@sonka011 aj ja mám syna Janka a dala som mu to meno,lebo na tom trval môj ex so slovami,dievčatku vyber ty,ale chlapec sa musí volať po mne.Je to moje dieťa a milujem ho nadovšetko,ale to meno sa mi veru vôbec nepáči.Celé detstvo som si plánovala aké mená dám a nič z toho.Teraz ho ešte všetci volajú Janko,ale neviem,v školke,v škole keď ho budú volať Jano......ach jaj 😖 a máme šteniatko,dali sme jej meno Nela 😉

viwy
10. feb 2014

ahojte, s manželom sa snažíme o babo od januára 2014, ale zatiaľ nič 😒 no keď za zadarí, tak s menom to bude ešte zaujímave... máme úplný iný vkus 😀 dievčatko u mňa Karolína a Šarlota a chlapček Samuel 😉 manžel zatiaľ nedal nijaké návrhy, len tie moje zavrhol 😢

sonka011
10. feb 2014

@andrejka2424 ja sa asi budem snazit dosiahnut aby ho volali Janci no vynucovat to nebudem moct....ako bude tak bude....hlavne aby sme boli zdravi 🙂

dobromila1111
10. feb 2014

my sme dali meno Leonard 🙂

nikkyniks
10. feb 2014

Adam alebo Oliver, Alica alebo Nina ...
A mne sa osobne páčia ešte Soňa, Klaudia, Nina, Dominik, Dávid a Lukáš ... keby som mala toľko detí, asi odpadnem :D Ale tiež nemôžem dať jednému bábätku 7 mien :D

lenz
11. feb 2014

@vulka som sa sekla o jedno n viem kedy ma meniny vsak hovorim polka rodiny sa vola hana anna

ivanapetrasova
11. feb 2014

My sme chlapcenske dlho nevedeli vybrat... nakoniec sa nam pacilo jedine a tak mame Olivera. A som nadmieru spokojna 🙂 pre dievca v tom mame jasno, chceme Lindu. Ale teraz sa mi zacalo pacit aj Ina. No ak by druhe babo bolo dalsi chalan tak fakt neviem ake meno dame...

karamelka100
11. feb 2014

Kamilka a Šimon

jaaty
11. feb 2014

......... my máme doma Hanku a doteraz som krajšie meno nenašla. Zapísaná je tiež ako Hanka a hovoríme jej tiež Hanička, občas Hanulik, Hanulienka p. učiteľka zo škôlky jej nepovedala inak ako Haninka.
Je to krásne jemné dievčenské meno, ktoré sa nedá "skomoliť" 😵

karin_33
17. feb 2014

mne sa pacia zahranicne a nevsedne mena 🙂 priatel by chcel Misko a Janka, co s Jankou suhlasit nebudem ale nic proti Jankam 🙂 mne sa paci Nathan,Laurel,Leo alebo aj Maxim a dievcatka Nadine, Lea, Mya 🙂 ale na 100% este nemame 🙂 nevieme sa zhodnut !

ejuska79
17. feb 2014

@sonka011 Janko je krasne meno, Janik, Janicko - mne sa to velmi paci, je to klasicke a viac menej dnes aj netradicne 🙂 ale najviac sa mi paci Tadeáš, samozrejme 🙂 to bolo moje vysnivane meno, manzel nastatie suhlasil...dievcenske som mala vysnivane Sara, to mi nepreslo, ale Ninka je tiez krasne, len je ich vela, co som vobec netusila, lebo v mojom okoli ziadna nebola..

dolce_principessa
20. feb 2014

Ja mam doma Lucasa a druhe bude bud Mathias alebo Laura 😀

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
airambe
20. feb 2014

my budeme mať v prípade chlapca Matúša a dievča sa bude volať Denisa

jaja018
20. feb 2014

My mame Lilianku a Jasmínku

ggarbo
28. feb 2014

kraasne meno marina..my sme sa s manzelom zhodli na mene pre chlapca hugo, a pre dievku este vahame ci greta alebo matilda

lenkadenisa
28. feb 2014

Ninka alebo Ninko 🙂

jamelia
28. feb 2014

My mame Karolinku a Palka 🙂

alenah31
28. feb 2014

Moj manzel ma nemecky povod, dcerka je Sabina Clara, syn Adam Philip, netere Sophia Ann, Ella Clemmentine, Zaira Teressa, Zuzana, synovci Milan a Noah. Je to take divoke, zahranicno-slovenske nakolko zijeme alebo sme zili ako surodenci kade tade po Europe 🙂 ale div sa svete nikto sa nad ich menami nijako zvlast nepozastavoval 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre