Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

eldzina
7. júl 2005

Ahojte babenky.
Keď tak čítam posledné príspevky, tak mi napadla takáto téma. Ozaj aké mená dáte drobcom?

Začnem asi ja, tak mi máme vysnívané Tadeáš a Laura. A čo vy? 😎

aleks_30
10. nov 2011

Alexandra je velmi oblubene meno v poslednej dobe. Aj podla statistiky co som videla na nete. Aj ja sa tak volam 😎 . Mne sa velmi lubi Nela, Sofia, Sara a chlapec Samuel, Adam, Alex ... bude tazke vybrat to jedno a naj 😀

exupery
10. nov 2011

Ja uz mam svoju vysnivanu Nelu,este nam chyba doma Kubko...

burajka
10. nov 2011

Ja som chcela odjakživa Jakubka, aj ho máme, dcérka sa volá Nina Agáta, kompromis- ja som chcela Ninku a muž Agátu. a keby nebodaj 3 (nič nie je nemožné 😀 ) tak sa mi páči Timotej, Matej, Filip, Teo, to by bolo ťažké rozhodovanie 🙂 známi majú chlapca, a ten sa volá Liam...

lucka127
10. nov 2011

My mame Samuela Dusana, Selenu Luciu a teraz nam pride na svet Benjamin 😉

ktore
10. nov 2011

POZNAM CHLAPCEKA CO SA VOLA LUCIAN A VOLAJU HO LUCI.TO SA VAM NEPACI?JE TO TAKE MILE

ktore
10. nov 2011

POZNATE NIEKTO NEJAKU BARBORKU?AK SA DA PREZYVAT TO MENO LEBO MENZEL CHCE BARBORKU A JA MAMPOCHYBNOSTI ZE JU NEBUDU PEKNE OSLOVOVAT.MENO JE PEKNE PACI SA MI.

maggie2
10. nov 2011

@ktore Baša, Baba, Borka, Barbi, Barbína, mne sa najviac páči podoba Barbara, a netreba ani prezývku, vek meno je pekné aké je

lululka555
10. nov 2011

@ktore Barbi 🙂

anjelicek26
10. nov 2011

@ktore - ano hovoria jej Barborka, Barbi... je to fajn.

moni
10. nov 2011

@ktore
a preco nie Barborka? 😕
v mojom okoli Barborky oslovuju aj Barunka, Baru, Babu, Baška, Barča, Barbi...

hajanka
10. nov 2011

@ktore este Bajka, Baja, syn ma v skole spoluziacku. Mne sa praveze prezyvky tohto mena vobec napacia 😅 ze Baja, Bajka, Basa, Baba... Barbi, Barbina 🤐 😀
Barborka je pekne meno, ale tie prezyvky uz nemusim... ale je dost velka sanca, ze ju urcite prezyvat (skracovat) budu, je to dlhe meno.

ktore
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anjelicek26
10. nov 2011

@ktore - nepis velkymi pismenami, to sa tu nesmie, cele ti to zmazu 🙄 Aj sa to fakt zle cita.

bobocka
10. nov 2011

@ktore mam dve kamaratky barbory.volame ich borka a barča.obe su to zlate sikovne kocky(verim tomu,ze meno o cloveku vela povie 😉 )

ktore
10. nov 2011

manzel sa vola mirko ale on po sebe nechce.je touz asi aj zriedkave meno.paci sa mu barborka.jeho prva priatelk adala malej meno Reka madrske s tym vobec nesuhlasil ale dala jej aj tak.tak by som chcela aby mal take meno ako on velmi chce.len to chlapcenske nevieme.ja nechcem nijake extra mam dcerku a vola sa deniska.

ktore
10. nov 2011

@esterasa barbora je uzzriedkava ta sa paci mojmu manzelovi.aj mne sa pacia slovenske mena ale na chlapca bohuzial sa neviem dohodnut,ani nad tym nerozmyslam velmi este.

ktore
10. nov 2011

@aleks_30 ja poznam same alezandri tak to som si uz vyhodila z hlavy

ktore
10. nov 2011

jedno viem ze nebudem pocuvat na rodicov.inak moja dcera vola babiky simonka.paci sa mi aj nelka.a lenka ale to uz poznam viac

mrka2
10. nov 2011

@ktore moj manzel sa vola Lucián a teda nedala by som to meno nasmu synovi. ved kolko ma s tym on problemov, kazdy na neho pozera ako,ze cooo? no dakujem pekne, radsej nieco normalne. svokra nemala co robit,tak vymyslala 😀 Ja ho volam Lucko,alebo Luco,ked ma stve. 😝

ktore
10. nov 2011

ked som ja rodila tak dali chlacom same matej matus.jakub.kristian.pacili sa mi len uz ich tolko bolo ze sa mi odnechcelo a potom zahranicne co sa dalo tazko aj vysvetlit.jedno mam na jazaku neni skarede ale neide mi do hlavy uz

ktore
10. nov 2011

je to tahke s tymi menami ale necham to na poslednu chvilku

orovka
10. nov 2011

@ktore sestra má Barborku a voláme ju Boba

lucia375
10. nov 2011

Ja mám Barborku a voláme ju Barborka, to sa mi najviac paci ale Barborku mozno oslovovat vela sposobmi.

mimacik
13. nov 2011

my máme Alenku a Peťka 🙂

alohim
18. nov 2011

Dievčenské: Tamarka, Klára, Dominika...chlapčenské: Tomáš, Tobiáš, Matej. A môj taký možno úlet...ale zbožňujem to meno - Amélia (podľa obľúbeného filmu);)

mia258
18. nov 2011

@alohim aj ja som mala taký úlet a momentálne má 14 mesiacov 😀

alohim
18. nov 2011

@mia258 jééj...🙂 veru, krásne meno má...ako ju voláte?

briana
18. nov 2011

ja mam premyslene iba dievcenske mena chlapcenske nejak neviem vybrat. dievcenske mam tri: Bibiana, Diana alebo Nina 🙂

mia258
19. nov 2011

@alohim doma ju voláme Mia, ale napr. v jasličkách ju volajú aj normálne Amélia 😵

makmitka33
19. nov 2011

pre chlapca Miroslav a dievčatko Angelika, a keďže je to chlapec, tak mu už do pupíka hovoríme Miri 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre