Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

eldzina
7. júl 2005

Ahojte babenky.
Keď tak čítam posledné príspevky, tak mi napadla takáto téma. Ozaj aké mená dáte drobcom?

Začnem asi ja, tak mi máme vysnívané Tadeáš a Laura. A čo vy? 😎

alchemilkazltozelena
9. sep 2016

♡♡♡ Viktória & Daniel ♡♡♡

diablikovci
9. sep 2016

AXEL a SARA 🙂

ejmylia
13. sep 2016

@fadama tak to potom si v podstate celkom dobre obišla, bodajby to aj celkom rýchlo vybavili aby si sa s nimi nemusela naťahovať a zbytočne dlho čakať. Budem ti držať palce silno 🙂

fadama
13. sep 2016

@ejmylia no dufam ze to bude co najrychlejsie a dakujem ti velmi pekne za podporu 🙂

heri1
19. okt 2016

Moja znama dala meno Valeria, asi preto,ze chcela byť iná, ja zastávam názor, že dieťa bude s tým menom žiť a deti bývajú kruté, a treba ho skombinovať aj s priezviskom, čo sa v danom prípade tiež nestalo a mám pocit, že takých prípadov je dosť, ja som tiez mala vybrané iné ale v kombinácii s priezviskom to nebolo bohviečo, chcem hlavne povedať, že treba niekedy uprednostniť dieťa pred vlastnou osobnosťou, Valeria je originálne, ale nič moc

kwr
19. okt 2016

Prvy syn je Oscar Ludovit (stredne meno po mojom tatovi a jeho tatovi) a druhy syn bude Alfred Ieuan (stredne meno po muzovom tatovi). Prve mena som vyberala ja, resp.nejako mi z nicoho nic napadli a stredne davame ako respekt k nasim otcom.

mon8821
21. okt 2016

Mne sa páči Matej, Oliver, Natália, Zara, Hana. 😀

gita17
21. okt 2016

@kwr sory ale to meno vyzera ako preklep, dufam, ze to aj je preklep.

misko_alicka
21. okt 2016

My sme jednoznačne zvolili Michal po ockovi a dievčatko sme nevedeli dlho, až sa raz manželovi snívalo, že sme mali dcérku Alicu a tak sa nám to zapáčilo, že ak to bude dievčatko, bude Alica 🙂

kwr
21. okt 2016

@gita17 nie je to preklep, moj muz je Walesan a Ieuan je walesske meno.

nivea777
21. okt 2016

@kwr chudiatko dieta

zooeynka
21. okt 2016

@nivea777 tvoje mimi sa bude volat ako? ;)

nivea777
21. okt 2016

@zooeynka netusim..casu a casu..

zooeynka
21. okt 2016

@nivea777 Nech vyberies akekolvek meno tak sa najde niekto komu sa nebude pacit...

nivea777
21. okt 2016

@zooeynka ja urcite nieco slovenske..aby nebol problem v zivote s menom.. podla svojho priezviska viem ze komplikovane mena nie su moc lahka cesta v zivote..

gita17
21. okt 2016

@kwr tak pokial chcete byvat vo VB tak prosim, ale na slovensku sa priprav,ze sa chlapec bude hanbit za svoje meno, ked ho vyslovi, kazdy sa bude pytat 'co si to povedal?' a po 20tom zopakovani nastane trapne ticho. Ked to meno uvidia ludia napisane, tak si budu mysliet ze je to preklep. Decka zase napadne hned leguan 🙂 Leguan Alfred, zlate

kataina
21. okt 2016

@kwr
ako sa to vyslovuje? a čo znamená to meno?
Mne sa zdá zaujímavé, no a asi aj na SK by si nositel toho mena našiel podobu, ako ho oslovovať

kwr
21. okt 2016

My byvame v zahranici, a prostredne mena si ludia vacsinou neuvadzaju a rozhodne sa nimi nepredstavuju v beznych situaciach. Meno vyslovis ako Jejan a je to obdoba slovenskeho Jana. Nas syn rozhodne nebude chudak lebo ho naucime respektovat ostatnych a nehanbit sa za seba- a holt vzdy sa najdu deti, ktorych rodicia k slusnosti nevychovaju- a ked bude treba, moj muz ma pas v karate tak ho nauci ako sa branit ak bude treba🙂

barbiiika1810
26. feb 2017

My mame doma sestrocnu Vandu a druhe by som chcela chlapca Tomáša al. Olivera no drahy vobec on skor že Erik a keď dievcatko tak Lea, Julia al. Gabriela po svojom tatovi😊

fadama
26. feb 2017

@fadama meno sa mi podarilo zmenit som konecne spokojná.

fadama
26. feb 2017

@ejmylia meno sa mi podarilo zmenit som konecne spokojná.

zooeynka
27. feb 2017

@fadama Uz nie si Nada?;)

fadama
27. feb 2017

@zooeynka Uz nastastie nie ! 😉

zooeynka
27. feb 2017

@fadama no tak daj nove meno

fadama
27. feb 2017

@zooeynka Laura

linddi
27. feb 2017

Linda, Lucia, Richard ❤

zooeynka
27. feb 2017

@fadama dobre si si vybrala!!! A okolie to bude akceptovat? Nebudu ta ajtak volat Nada?

fadama
27. feb 2017

@zooeynka Dakujem. Kazdy ma volá Laura okrem mami a brata ale aj tak ma ani oni nevolali nikdy tým menom tam mam prezývku od detstva inú zas a inác mi uz ani nepovedia.
Ale vsetci ostatny ma volaju Laura ba dokonca ani niekto nepozna moje prave meno a myslia si ze som Laura od narodenia.

peggynuska
27. feb 2017

Ja mám doma 9 ročného Olivera a v máji budeme mať Radku. 😉

ave17
27. feb 2017

Čo hovoríte na meno Tatiana??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre