Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

eldzina
7. júl 2005

Ahojte babenky.
Keď tak čítam posledné príspevky, tak mi napadla takáto téma. Ozaj aké mená dáte drobcom?

Začnem asi ja, tak mi máme vysnívané Tadeáš a Laura. A čo vy? 😎

susisus
24. júl 2009

Veru Sára a Sarah je teraz všade aj okolo nás, tiež som chcela Sáru...

didiana333
25. júl 2009

No my sme sa pred amnio tešili na babulku...bola by Lea...ale po amnio to Lea nebude...takže synovia si vybrali meno Erik...a už sa páči aj mne... 😀 Aj v brušku ho už voláme Erik. Ja som chcela najskor Michal,ale moje pubertalne deti ho hned označkovali: Michal-pichal... 😀 Ale to meno sa mi páči stále... 🙂

lucinka1104
29. júl 2009

My mame Lukáška a chceli by sme ešťe dve deti ....Tomáško al. Adriánko
Timea al.Nella

inneska
29. júl 2009

didi...aj my máme erika, čerstvého 🙂 meno vyberal manžel, mala som ho kedysi na zozname, ale potom som ho vyradila...ale manžel si ho aj tak vybral, asi aj preto, že sa nám rýmuje s priezviskom 😀 ja som chcela lukáška 🙂 a vela ludí nám povedalo, že sme pekné meno vybrali, teda páči sa ludom meno erik 🙂

katy2
29. júl 2009

My mame Hanku.... Ked som diktovala meno este v porodnici, sestricka sa cudovala, ze to nie je Hanna.... Mala je Hana, nic cudzokrajne... Slovenska podoba - i ked meno je hebr. povodu.... 😉

slovakia13
29. júl 2009

dievcata,tak ja meno pre moju malu ani len netusiiiim 😒
cela rodina ma tlaci ,aby som dala meno po mame Vilma ,s cim nie som uplne stotoznena a ani mama to meno moc nemala rada ☹ ked porodim tak to bude iba babygirl 😀
a budem mat vycitky svedomia ak nebude po mame 😝

januska26
29. júl 2009

Slovakia13, podla mna by si mohla dat Vilma, ked to bola tvoja mamina, urcite by si mala z toho krasny pocit, a vilma je podla mna pekne a zvlastne meno🙂)inak ako?co nove?swine flu v UK tusim na ustupe, co ma celkom tesi🙂

slovakia13
29. júl 2009

tu uz je toho tak strasne vela ,ze lieky na svine flu davaju kazdemu kto ma priznaky ,uz nerobia special testy ci je to klasicka flu ,alebo svine flu
ale mas pravdu asi je to trosku na ustupe 🙂
niekedy si myslim ok bude to Vilma a mozem ju volat Imka a potom sa zle vyspim a neviemmm ,ale moj otec uz kazdemu hovori ze to je mala Vilma
inak ako sa citis babo poslucha? 🙂

meinkonka
29. júl 2009

susisus, mia je krasne meno, aj ja som ho mala na zozname dievcenskych 😉

januska26
29. júl 2009

Neviem, necitim momentalne nic, tak obcas ma napadne, ci je vsetko ok, a tak ty uz si daaaaaleko a mas aspon pohyby tak vies, ze je to ok...🙂)ja uz len mesiac a uz sa dozviem, co to je, sa straaaasne tesim🙂)
No tej pras. chripky by som sa akoze ani nebala za normalnych okolnosti, lenze kedze sme tehotne, tak nemozeme brat atb, tak preto mam trosku strach...to metro predsa hroza a Londyn celkovo, milion turistov, ty to mas aspon o trosicku lepsie...
a daj Vilmu🙂)ja chcem Vivien, a ked chlapec tak neviem, asi bude musiet byt po oteckovi🙂)hehe

slovakia13
29. júl 2009

asi to bude natych 98% Vilma. 😀 neboj este nejaky ten tyzden a budes malu citit -ja ju citim od 18tt a na foto si stihla ,tak budes citit skor 😉 Vivien je pekne meno 😵

slovakia13
29. júl 2009

a otecko sa ako vola?

januska26
29. júl 2009

Slovakia, a to mozem citit aj ked mam male brusko?inak ja mam take divne pocity, ze nebudem vediet rozoznat, ze je to "to".ale kazdopadne sa na to tesim🙂)tak uvidim, urcite dam vediet🙂)
A ocko sa vola Jaro🙂)nic moc, ale tak hlavne nech je to zdrave, fakt to je najdolezitejsie!a podla mna to bude baba🙂hehe
a ty si presne v ktorom meste?a ty robis kazdy den nocne?

slovakia13
29. júl 2009

januska
ja som tiez zacala priberat az v tom 20tt a teraz sa to zas zastavilo 😝
jasne ,ze ju budes citit 😀 😀 😀 je to ako skvrkanie v brusku len ovela nizsie,nazaciatku som nevedela naisto ci je to ono,ale o par dni som to uz vedela na 100% dnes si uz veselo tancuje 😵

slovakia13
29. júl 2009

ja som v Bridgend vo Walese a kazdy den nocne 😝 iba teraz mame 2tyzdne dovolenku a tak sa strasne nudim
kazde meno ked sa povie s laskou je pekne 😉 Jarko hned ma napadlo nezbednik 😵

januska26
29. júl 2009

aaa, no tak snad to rozoznam🙂)no a na to sono v 20tt si tiez isla s takym "nijakym" bruskom?lebo ja ked som bolo na tej nasej klinike pre tehotne, tak som tam vzdy bola jedina bez bruska:((a vzdy som si povedala, ze tak nabuduce ked dojdem, tak uz to bude urcite vidiet...a furt nic🙂)hehe. ako ja nieco uz vidim, to je jasne, ale ked mam tricko, bundu tak nikto nic netusi🙂)

januska26
29. júl 2009

a to ked mate dovolenku, tak aj ty mas?tak to ti verim, ze sa nudis...co nejdes na Slovensko?ale asi s bruskom to je hovadina, co?tie nocne su v pohode pre teba?ja neviem, ako by som to zvladla, my pracujeme aj do 21.00, ale kedze som tehotna, tak kazdy den od 8.00 do 16.00. to som rada, takto mi to vyhovuje...predtym som pracovala dlhsie...

slovakia13
29. júl 2009

januska
tiez som nemala brusko a potom zrazu vyskocilo z jedneho dna na druhy , neboj 😉
nejak sa necitim na cestu na sk,kufor a tak 😝 vcera som isla iba tak do mesta ,bola som tam 2 hodinky a uz som nemohla vydrzat kedy budem doma

zitaje
29. júl 2009

Slovakia podla mna je Vilma vyborne meno, o to viac ze ho mate v rodine. My mame znamu tetu Vilmu a ma muza Viliama (uplne vazne 😉 ) a mama ich vola Muchovci. 😀 A tetu vola Muska.

slovakia13
29. júl 2009

😀 😀 😀 baby ste ma potesili 🙂 stale nad tym rozmyslam......odradzaju ma ludia ktorym poviem Vilma a oni ,ze Viľma,uplne to meno zosmiesnia 😒
inak mama zomrela iba teraz na velu noc a tak kazdy ocakava ,ze to bude meno po nej

januska26
29. júl 2009

Slovakia, ja viem, je mi to velmi, velmi luto za tvoju mamu a prave preto by si jej to meno mala dat, co sa ostatni staraju, neznasam to. Nijake meno nie je skareda, ked vies, komu patri...🙂)Moja sestra ma krasneho synceka, po jeho ockovi MUSELA dat meno Ferko a tak vsetci ze fuuuuj, ale ked viem, aky je zlaty, tak to vobec neriesim.aj ked...hehe🙂)predsa Fero🙂)ale Vilma je velmi pekne meno.vazne!!!!aspon je nezvycajne a nema ho kazde druhe dievcatko teraz...
a to ti verim, ja som tiez najradsej doma, len lezim, jem, pijem a kukam do pc🙂)

monika131
30. júl 2009

slovakia - Vilma? veľmi pekné a nezvyčajné meno, prečo nie. Ja by som tak svoju dcérku pomenovala. 😅

slovakia13
30. júl 2009

monika
inak pri chlapcekovi som tiez chcela dat Dominik 😉

inka28
30. júl 2009

slovakia kedy Ti povedali, ze to bude dievcatko? Bolo to pekne vidiet?

nikiarudi
30. júl 2009

Ahojte kočky..
tak aj ja sa zapojím.. my čakáme dievčatko..a manžel vymyslel meno, kt. sa mi veeeeľmi zapáčilo..a ešte som ho nikde nepočula.. bude to TAMIA... sme to aj hľadali či nieje niekde v kalendári, ale susedka robí na MsÚ..a zistila mi na matrike, že pokiaľ sa to meno nachádza na tejto web stránke (www.babynamer.com), tak nieje problém so zápisom...tak sme ho tam našli, tak sme veľmi radi.. 😵 myslím, že už k zmenám nedôjde...aj keď kto vie.. do januára ďalekooooooo 😀 😀 😀

slovakia13
30. júl 2009

inka ja som to vedela na 100% z amnoicentezy 😀 a na sone povedali ,ze mozno dievcatko 😵
inka ty uz tiez zachvilku budes vediet ciRomanko ,alebo Julinka 😉 kedy mas sono? inak moja sestra je v 27tt a ta stale nevie babo nechce ukazat

slovakia13
30. júl 2009

nikiarudi
naozaj pekne a neopocute 😉

nikiarudi
30. júl 2009

slovakia- mám kamarátku tesne pred pôrodom a tiež nevie pohlavie, raz jej nerobil sono, potom jej povedal, že nevidieť lebo je otočené..potom zase malo prekrížené nožky..takže sa už nechávajú prekvapiť...

petrark
30. júl 2009

baby, čo poviete na meno Terézia, Terezka, páči sa vám?

inka28
30. júl 2009

slovakia dufam ze to nebude u mna ako u Tvojej sestry, lebo u nas v rodine sa nikto nevie dockat aby sa to dozvedeli.Vsetci tuzia o chlapcovi a dnes som pozerala ten cinsky horoskop podla coho sa da zistit ci ch. alebo d. a vychadza mi dievcatko, ja by som bola rada za dievcatko... 😀
sono by som mala mat 12.8. tak to sa este nacakam ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre