Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

eldzina
7. júl 2005

Ahojte babenky.
Keď tak čítam posledné príspevky, tak mi napadla takáto téma. Ozaj aké mená dáte drobcom?

Začnem asi ja, tak mi máme vysnívané Tadeáš a Laura. A čo vy? 😎

svetluska.p
15. aug 2006

😀 viem, ale my sme z KE, xixixi.

tinau
15. aug 2006

Nám sa s priateľom páčia tieto mená chlapčenské Richard, Aurel a dievčenské Kristína a Michaela :D

alexandra
15. aug 2006

tinau velmi pekne mena, Slovenske a zaroven aj medzinarodne 🙂

kili
15. aug 2006

tinau: to ti závidím, že ste sa dohodli, mi sa nevieme ani na jednom nie to na štyroch 🙄

alexandra
15. aug 2006

kili ked pride babo do bruska, pride aj meno, neboj sa 😉

tinau
15. aug 2006

alexandra, dakujem velmi sa mi pacia 🙂

alexandra
15. aug 2006

tinau su krasne 🙂 😵 Drzim palceky aby ste ich vyuzili co najskor 😉

tinau
15. aug 2006

kili, ešte sme sa celkom nedohodli :D veľmi sa priateľovi nepáči Aurel, ale budem to musieť prebojovať :D:D Ale zase musím povedať, že na tých ostatných sme sa zhodli. Až na to, že Aurel ja moja srdcovka, tak mám čo robiť :D

kili
15. aug 2006

tak tinau, držím palce, bojuj.
alex, to dúfam že to potom vyriešime vklude, lebo o tých menách sa hádame snáď už aj 7 rokov 😀

alexandra
15. aug 2006

Mozes dat Aurel ako druhe meno, celkom sa mi to spolu paci, Richard Aurel 🙂

mucilienka
15. aug 2006

alex, uz je veeeeeeeeeeelmi vela Viktorii, Emi, Klariek, Sar a pod... aspon u nas sa to tak strieda doookola a este Kristiny a Veroniky...

svetluska.p
15. aug 2006

muci - a este na nikolky si zabudla 😀

tinau
15. aug 2006

alex, presne tak sme to vyriešili 😀 , že Aurel bude ako druhé chlapčenské meno 🙂 to potom, aby sme mali dvoch chlapcov. Teraz mam take male podozrenie, či ich nevyužijeme a ak nie, tak snáď v dohladnej dobe. Ešte sa nesnažíme, ale keby to prišlo, tak sa potešíme. 🙂

mucilienka
15. aug 2006

svetluska, no, veru na tie...
my este veru nemame meno.. manzel si dava nacas... 😀 ale ma sibenicny termin, predlozit navrhy do konca augusta... ja ich musim schvalit... 😀

svetluska.p
15. aug 2006

😀

alexandra
15. aug 2006

muci prave preto som Viktoriu skrtla z nasho zoznamu mien.. A vratila som sa k povodnemu Nicolette 😉 svetluska Nikola ano, ale nastastie Nicolette je predsa len trosku ine 🙂 Alebo bude Nicolette Daniela a bude 😵

muci veru, Vy by ste si mali svihnut 😅

svetluska.p
15. aug 2006

Nicolette je pekne. Francuzke, nie?

katrin
15. aug 2006

muci: 😀

ja som prehodnotila druhé chlapčenské meno, nakoľko jedna moja "kamoška" bude mať Filipa 😠 takže ak to budú dvaja chlopi, tak to budú Miško a Oliver alebo Miško a Matúš

a druhé dievčenské meno tiež musím prehodnotiť... rozmýšľali sme o Elle (Ella), Hana alebo Lea... Ale mangel ma hneď zrušil, že to aj tak budú Mišo a Miša 😀

dorotka
15. aug 2006

muci to dufam ze moj nebude cakat do 32 tyzdna ma z neho uz teraz poraza 😉

mucilienka
15. aug 2006

katrin, tak vy to mate poriesene a je to... 🙂

alexandra
15. aug 2006

svetluska ano, znamena to Victory of the humanity, alebo people 🙂

katrin aj Luciu prehodnot, nech nema narodky, meniny a Vianoce v decembri (al. januari, ale dvojicky s arodia skor ☹ )

katrin
15. aug 2006

alex, veď aj Luciu budem prehodnocovať.... to som písala, že buď Ella, Hana alebo Lea...

ikke
15. aug 2006

katrin, a kedy budete vediet, co cakate? ci az ked sa narodia? 😕

katrin
15. aug 2006

ikke, 28.8 idem na veľký uzv, tak dúfam, že sa ukážu a nebudú hanbliví po tatovi 😀

svetluska.p
15. aug 2006

Katrin - neviem, ci sa Ta uz niekto pytal. Ale vsimla som si, ze budete mat dvojnasobnu radost 🙂. Mate uz v rodine dvojicky?

ikke
15. aug 2006

tak to drzim palce 😀

dorotka
15. aug 2006

katrin dnes na obede som kolegyni rozpraval o hane
a to ani nehovorim o tom matusovi asi to fakt prestanem sledovat lebo takto nic nevyberiem

katrin
15. aug 2006

svetluska, áno, máme.. teda mali sme.. vychádza mi to do piateho kolena, zo strany mojich rodičov, z otcovej 3-čatá a z maminej 2-čatá 😀

katrin
15. aug 2006

dorotka, ale šak my sa až tak často nevidíme, takže nevidím problém v tom, aby sme mali rovnako pomenované deti 😉 ja som to len napísala kvôli tomu, že "kamoška", kt. nemám moc v láske si zaumienila, že od Filipa neustúpi... 😠

vedvies
15. aug 2006

ahojte babenky, o com tocite?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre