Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

eldzina
7. júl 2005

Ahojte babenky.
Keď tak čítam posledné príspevky, tak mi napadla takáto téma. Ozaj aké mená dáte drobcom?

Začnem asi ja, tak mi máme vysnívané Tadeáš a Laura. A čo vy? 😎

iv01
3. jan 2013

my máme Patrika a Petronelu

dankako
3. jan 2013

My máme zatiaľ Karolínku.

adiko
7. jan 2013

My mame Jakuba a Dorotu 😀

elliah
7. jan 2013

my budeme mat Ellu a mame Tomaska

tehotnica1669
23. jan 2013

my máme Erika 🙂 a dúfam, že raz pribudne Anita a Karin

mrva
23. jan 2013

my máme dve babizne - Sofia Vikória a Sintia Izabela. Teraz bude Patrik, Marko al. Lukáš al. dievča Vivien Elizabet al. niečo iné. Ešte nezasadla rodinna rada 🙂

jarkanadim
24. jan 2013

ja mam nadima a ked bude sestricka bude lealy
(vsetko arabske mena)

roxy
25. jan 2013

@ssisska ahoj, neviem či sa tu ešte niekde pohybuješ ale ak áno, mala by som prosbičku. nemohla by si sa prosím pozrieť na meno Dorota Kováčová? Chlapčenské sme mali vybraté Adam, Jakub, Marko, Tobias ale vraj to bude dievča, tak neviem.

acka19
30. jan 2013

@ssisska Ahoj,poradila by si mi pri výbere mena prosim ťa?

skiwia
10. feb 2013

My mame Gregora a druhy bude pravdepodobne Fedorko 🙂

nextik
30. máj 2013

Za 8 tyzdnov cakame chlapceka - do teraz som mala vybrate meno (Miroslav) ale zacinam pochybovat a pozeram po inom a na nic neviem prist. Pre dievcatko som mala vybrane meno Adelka po prastarkach - ale bude to chlapcek a ja neviem ☹

alchemilkazltozelena
30. máj 2013

my snivame o Viki & Dankovi <3

pripinacka
10. jún 2013

ahojte baby.my síce ešte miminko nemáme,ale už začíname na ňom pracovať. chceli by sme dievčatko.mená som mala vybraté Zara,alebo Tamara,ale manžel mi ich zrušil.tak teraz sme sa zhodli na Ninke,ale mne sa páči aj Vivien. možno ho ukecám aby bola Vivien Nina Kováčová. čo vy nato? ( ak teda bude baba, chlapčenské sme ešte nevymýšlali )

skriatok3333
10. jún 2013

Ja mám dve dievčatá Bianku a Veroniku a keby boli chlapci mali sme vymyslené Marko.

vcielkalenka
10. jún 2013

My máme dvoch chlapcov:Matúško a Danko 🙂

lubiduch
10. jún 2013

k nasmu zahranicnemu kratuckemu priezvisku sme hladali vhodne mena. Mame doma Richarda. Keby sa este zadarilo, bude to Patricia alebo Emilko.

tretiastvrta
10. jún 2013

Vždy som bola pri výbere mena pre svoje deti úplne presvedčená, bez pochybnosti vždy bolo pre mna jedno meno, prvý je Matkou, potom Kubko, Terezka a pri štvrtej som nevedela vybrať meno ešte v 38. týždni, až ho vymyslel manžel, tak nenapadne opatrne mi povedal Liana, asi vedel, že som skôr za tradične slovenské mená. Moju Emiliu a Elenu deti zamietli a zrazu do toho rozpravalo veľa ľudí, dokonca rodicia, švagrina, tak som sa rozhodla nikomu nič nepovedal až ked sa narodila a je to naša Lila. Ale pomohlo mi pre mna niečo dôležité, pre iného banalita - sen 🙂

zuzi81
6. júl 2013

Ako by ste zdrobnene povedali Lukrecií ... Nad menom uvazujeme ale nevieme sa rozhodnut, kedze tych mien mame na vyber strasne vela

petula8
6. júl 2013

Moje dcéry sa volajú Zoe a Mia, ešte sa mi páčia mená Auror, Lara, Zara, Chloé a chlapčenské Alex, Zac

tomikejt
6. júl 2013

@zuzi81 Lukinka? 🙂

tomikejt
6. júl 2013

moj syn je Thomas

nattynda
8. júl 2013

my mame Dorotku 🙂 a cakame druhe babo. Ak to bude dievčatko tak Hanka a ak chlapec tak Miško alebo Jurko. Jednoznačne.

petula8
10. júl 2013

mne sa páčia Zoe, Mia, Lara, Zara, Aurora, chlapčenské Max, Alex, Zac

elje
13. júl 2013

Zachariáš 🙂

adikaz
14. júl 2013

My mame Mirka a ked sa zadari dievcatko tak bude Mia

exupery
14. júl 2013

MAme Nelu-vyberala som ja,teraz bude Jakubko-vybral si manzel.

matamarcinova
14. júl 2013

mame ELišku a teraz bude Zara

dadulla
6. aug 2013

no ja zatial dieta este necakam, ale pre dievca sa mi paci meno Natasha

lienka1601
6. aug 2013

my budeme mat bud ondreja alebo gretu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre