Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

eldzina
7. júl 2005

Ahojte babenky.
Keď tak čítam posledné príspevky, tak mi napadla takáto téma. Ozaj aké mená dáte drobcom?

Začnem asi ja, tak mi máme vysnívané Tadeáš a Laura. A čo vy? 😎

ninocka
28. aug 2006

aj ja rozmyslam samko alebo filip
ak sa tebe paci tak nerozmyslaj a riad sa podla seba
Samuel je pekne

jj2202
28. aug 2006

ja mam manzela samka a nikto mu samo nehovori. ale tiez to nie je take...ako napr. Jano alebo Jozo 😀
samko sa mi velmi paci, ale my asi budeme mat Peta...
nepaci sa mi, ked sa otec a syn volaju rovnako..

ninocka
28. aug 2006

Ani mne sa to nepaci ja by som nedala ani po mne ani po manzelovi meno

jj2202
28. aug 2006

ja hovorim muzovi: samko, samuel, samson, namo... podla nalady 😀 ale samo nie,....
a nech das ake kolvek meno, deti mu budu hovorit ako budu chcet. nemozes cakat, ze spoluziaci v skole mu budu hovorit samko,...urcite ani on by to nechcel.

alexandra
28. aug 2006

Moj je Daniel a tiez som to mala stazene s menom pre syna, kedze nechcem aby sa syn aj otec volali rovnako.. takze bude Michael..

jj2202
28. aug 2006

miško je pekne meno 😉

alexandra
28. aug 2006

jj a aj ked bude dospely, bude pekne, nie take nejake detske 😵

majusa
28. aug 2006

my to máme vymyslené už asi 3 roky, že dievčatko sa bude volať Viktória. A chlapčenské sa mi páči Filip a Samuel 🙂

jj2202
28. aug 2006

jeeee, dievcenske sa mi tiez paci viktoria chlapcenske jednoznacne peter

tinka22
28. aug 2006

aj my pomaly začíname vymýšlať mená ale nechceme to zakríknuť ako sa vraví

majusa
28. aug 2006

jaji, u nás Peter nepripadá do úvahy, keďže otecko bude Peter 🙂 . Tiež nechcem mať rovnaké mená 🙂 . Mali sme to doma a stačilo

jj2202
28. aug 2006

bude? 😀 😀 😀 😀 😀

majusa
28. aug 2006

jaji myslíš že už je???? 🙂

martinadt
28. aug 2006

Baby ja budem mať Sebastianka alebo Sarah 🙂

samuelko
28. aug 2006

ja som chcela aby sa krpec volal po manželovy - Marcel ale on nechcel,tak sa bude volať Samuel.Všetky mená sú svojim sposobom pekné,veď každý má iný vkus.či sa bude volať Janko,Jožko alebo Samko budeme ich rovnako milovať. 🙂

stanka_s
28. aug 2006

Sebastian je pekne meno, paci sa aj mne, ale zda sa mi neprakticke, myslim tym ze je dlhe a urcite by ho volali inak, skratene a to sa mi nepaci.

danii
28. aug 2006

my sa na tom dievcenskom nevieme vobec dohodnut a rozhodnut sa. teda ja mam viacero variantov, ale mi nepresli .... ☹

nana
28. aug 2006

my sme sa na dievčensko zhodli hneď, ale to chlapčenské nám robí problém

danii
28. aug 2006

😅 u nas je to zasa naopak ....

alexandra
28. aug 2006

Sebastian sa da vola Sebo, Sebko.. 🙂

My sme mali stastie, zhodli sme sa na oboch menach okamzite.. Som zvedava ako to bude ked sa nahodou zadari druhy dalsi syn 😅

ninocka
28. aug 2006

paci sa vam melania alebo timea

danii
28. aug 2006

timea je pekne meno 😉

alexandra
28. aug 2006

Mne sa oaci aj jedno aj druhe 🙂

danii
28. aug 2006

no a meno musi sediet aj k priezvisku. aby z toho nevzniklo nieco velmi krkolomne ... potom chuda dieta.

alexandra
28. aug 2006

Ved prave.. Ale myslim ze Michael Janiak je v pohode, nie?

nana
28. aug 2006

alex maly bude mat pekne meno.
danii - ale u dievcata si moc nevyberies. Teraz sa bude hodit a ked sa vyda uz nemusi.

danii
28. aug 2006

jasne, viem. ale aspon na ten zaciatok nech to sedi 😀 a dnes je uz taky trend, ze si baba nechava svoje meno. a o tych 20 rokov to bude podla mna uplne inak 😉

alexandra
28. aug 2006

nana dakujem 😵

viktoria
28. aug 2006

Ahojte baby...kedže ja už mám dceru Viktoriu, chcela som aby meno toho druheho dietata sa hodilo aj k jej menu aj k priezvisku,. tak po dlhej uvahe sme sa zhodli na mene Tobias... čo poviete?

melory
28. aug 2006

tobias daj urcite. po prve sa hodi k viktorke a po druhe vzdy podporujem netradicne mena pred miskom,tomaskom,matuskom a podobne. ved uznaj pri nas.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre