Aké vitamíny užívať pred snažilkovaním?

werusss
18. jan 2012

ahojte....tento rok by sme sa chceli s priatelom zacat pokusat o babatko tak ma zaujala tato stranka.....mam ohladne toho vela nezodpovedanych otazok, tak mozno prostrednictvom tejto stranky sa mi na ne podari dostat odpoved.....mojou najdolezitejsou otazkou by asi bolo v prvom rade to, ze pred tym jak sa zacnem pokusat o to vysnivane babatko ake vitaminy by som mala zacat brat...bola by som rada keby ste mi poradili ohladom tohoto...alebo ci mi radsej odporucate ist k mojmu gynekologovi poradit sa?...veve

werusss
autor
3. feb 2012

@morosie ..ahoj, no mne to lekar odporucil preto lebo mam taku robotu (casnicka) kde sa velmi pravidelne neviem stravovat....takze preto som musela zvolit tuto moznost...🙂

morosie
3. feb 2012

@werusss jj, tak potom áno

mary86
4. feb 2012

ahojte, ja som bola včera s manželom na prvej konzultácií v Iscare, a tam sa ma Dr. pýtala aké vitamíny som doteraz užívala, vravím jej, že kys. listovú rôzne "značky", prenatal som mala aj femibion a ona mi na to vraví že to je nič a odporučila mi FolGravid... tak neviem čo je na tom, v každom prípade by som sa vás rada spýtala či a aké máte s týmto preparátom skúsenosti. Ďakujem

werusss
autor
8. feb 2012

@mary86 ..ahoj, kazdy lekar je iny a odporuca nieco ine...🙂...je to na tebe co si vyberes...najlepsie je prijimat to z potravin, no ked nemas na to prilezitost stravovat sa pravidelne a zdravo tak ja osobne verim svojmu lekarovi a uzivam femibion...aj ked by som najradsej prijimala len tou zdravou stravou, no neda sa...☹

cillamilla11
8. feb 2012

dnes som ri urobila test :/ len tak, aby som si bola ista.mala som nechraneny sex ale to este pred kramamy a potom tesne po..tak som bola zvedava ze ci som neostala nahodou tehotna.no ale mala som aj teraz sex 4.2 a to som udajne mala asi plodny den lebo to bolo 13ty den DC.ukazal by test tehotenstvo po 4 dni?????alebo to musim neskor testovat? visiel mi teraz negativny.

werusss
autor
8. feb 2012

@cillamilla11 ..ahoj, ja si myslim ze by ti to este neukazalo...neviem presne este som si test nikdy nerobila no ked si to vygooglis tak vacsinou vyhodi ze az najskorej 10 dni po pohlavnom styku. 🙂

mary86
8. feb 2012

@werusss veď to, niekedy mám pocit, že čo lekár to iný názor... dnes som začala užívať ten FolGravid, tak uvidíme....

mary86
8. feb 2012

@cillamilla11 ahoj, ja si tiež myslím, že ti ešte nič neukáže, hoci som už videla pár testov na veľmi rýchle zistenie tehotenstva, ktoré by mali zistiť tehotenstvo už po pár dňoch, no ako hovorí weruss najskôr tak po 10 možno až 15 dňoch bude výsledok objektívny...

cillamilla11
8. feb 2012

@mary86 aha aj na tomot bolo napisane ze najskor od 5 -7 dni od pocatia .tak nevadi nabuduci tyzden si urobim druhy :D bol jedna plus jedna 😉

mary86
8. feb 2012

@cillamilla11 no oni to tam síce napíšu ale realita je iná, určite skús neskôr, budem držať palčeky, snáď budú // 😎

majly11
8. feb 2012

babule moj nazor je taky ze ak nemusis nejedz lieky co i len vitaminy ...je to bordel snaz sa brat vitaminy z ovocia a zeleninky ...je velmi bohata na vitaminy ...hlavne na plodnost cervena repa...

majly11
8. feb 2012

ja mam dve deti a nic mi nechybalo lebo som jedla vela zeleninky a ovocia a vsetkeho coi sa dalo 😉

werusss
autor
9. feb 2012

@majly11 ..ahoj, no ja sa snazim papat aj zeleninku len nie stale sa to da hlavne v robote (robim casnicku)...tam mam uplne nepravidelnu stravu tak bohuzial musim to nejako dohnat...☹...

majly11
9. feb 2012

baby ale ja som zufala ...nemam cas tu niekedy sediet ale zrovna vas potrebujem na podporu ...lebo ked sama drzim tak mna to nebavi a pocass dna ma nema kto pohanat
pisem jak hotentot ..

majly11
9. feb 2012

jej baby ja som zle hodila komentar tu som pisala o tych vitaminoch ...aha no hej u kazdeho je to inak

maji9
3. mar 2012

ahoj,ja som dostala od lekara velmi zaujimavy clanok menom: Zivot sa nezacina Narodenim rada ti to poslem napis mi na adamcsek@gmail.com
najdes tam velmi dobre rady🙂

mary86
5. mar 2012

@maji9 ahoj ja by som si ten článok veľmi rada prečítala, mohla by som ťa poprosiť, poslala by si mi ho ak budeš mať čas - mary.kovacova@gmail.com
veľmi pekne ďakujem 🙂

maji9
5. mar 2012

@mary86 pravdaze poslem ti tclanok po deviatej ked dam Viktorku spat🙂

mary86
5. mar 2012

@maji9 ďakujem 🙂

karamel
5. mar 2012

@werusss Femibion

karamel
5. mar 2012

@werusss aj ja mam otocenu maternicu a otehotnela som do dvoch mesiacov 😉

werusss
autor
5. mar 2012

@karamel ahoj...no to je super, dufam ze aj mne sa to podari cim skorej...femibion berem uz mesiac a pol, a snazilkujeme sa tento mesiac prvy krat...tak dufam ze nam to vyjde...doktor co som ho mala pred tym mi povedal ze sa mi skor podari otehotniet zozadu...tak neviem co je na tom pravdy...🙂

karamel
5. mar 2012

@werusss ano ano, velka pravda 😀 zozadu alebo na koni 😀

werusss
autor
5. mar 2012

@karamel ...no tak dufam ze sme zamiesali...😀...ty si tehotna?...alebo uz mas babo?

karamel
5. mar 2012

@werusss ja uz mam trojrocneho cvrcka 🙂

werusss
autor
5. mar 2012

@karamel ..nechystas surodenca?...🙂

karamel
5. mar 2012

@werusss tak za dva roky 😉

werusss
autor
5. mar 2012

@karamel...🙂...

winni
3. jún 2017

Ahojte maminky, aké máte skúsenosti s vit.Jamieson Prenatal a Femibion 800? Ktoré by ste odporučili? Neviem sa rozhodnúť .. ďakujem za každú odpoveď 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre