Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

jul
30. okt 2007

mixi,nedraaaazdi 😠 😠 😠

lia
30. okt 2007

jaaajjj,uz chapem 😀 .viem ktora je teta margit,rada to pozeram,len neskoro to davaju 😖

jul
30. okt 2007

ja sa uz tesim na stvrtok,mame 4 dni volno v robote,ziadne behacky,vybavovacky,nakupy...jednoducho klud 😵

lia
30. okt 2007

hhhmmm,vy toho mate dost stale,ze??ale aj cez sviatky mate menej,nie??aj moj robi uz len zajtra a budeme spolu. 😵

mixka
30. okt 2007

lius a ty planujes byt takto doma uz do konca zivota 😕 ???

lia
30. okt 2007

mixi,ale ja pracujem aj ked som doma 😉
teraz sme dali robit mailovu stranku,takze mam dost s tym roboty 🙄 .ale vacsinou az poobede robim.ked vybeham poriadne nellu.

lia
30. okt 2007

preco mixi?? 😕

jul
30. okt 2007

mame zatvorene konecne 🙂

lia
30. okt 2007

ja som rada,ze uz nemame pumpu,lebo tam sme mali otvorene cez 12 rokov 24 hodin denne 🙄 .

jul
30. okt 2007

akurat sme tam minule boli capovat 😀 nieco tam montovali zvonku

mixka
30. okt 2007

lius len tak, som zvedava... ze ci ams v plane chodit do prace ci nie...

jul
30. okt 2007

my uz mame otvorene do pol noci 😝 ,oni by snad chodili aj do rana bieleho 🙄

lia
30. okt 2007

ano,aj ja som isla okolo vtedy,kamery nove montovali.asi 5 rokov sme za ne bojovali a teraz ich uz namontovali 😀 .pakovia 🙄

jul
30. okt 2007

ja uz nemam v plane chodit nikdy do prace 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jul
30. okt 2007

vcera bol akurat R kupit kameru,v pondelok ju pridu namontovat,ale dovnutra koli zamestnancom 😅 😅 😅

lia
30. okt 2007

mixi,uz asi nie,teda zatial kym nemusim,som spolumajitelka spolocneho diela a to mi uplne staci 😉 .ja som nikdy nebola zamestnana v nejakom podniku,stale pracujeme s otcom,uz od 18 tich a to mi vyhovuje.teraz uz aj s manzelom.

lia
30. okt 2007

juliššš 😀 😀 😀
ty budes mat teraz dost roboty 😉
aj my by sme chceli.a kde isiel kupit,nevies??oni o tom budu vediet,ci nie??

jul
30. okt 2007

ja som uz neni ani spolumajitelka nasho spolocneho diela,ani zamestnana som u nas neni....uz som len mama majitelovho dietatka 😒 😀 😀

lia
30. okt 2007

aj my by sme chceli namontovat ci robia aj ked tam nie sme

jul
30. okt 2007

bol u Ajky v Moste,tam je taka firma
oni o tom jasne,ze budu vediet,aj pocut ich bude,tak nas nemozu ohovarat 😀

no budeme mat jednu farebnu a uvidime vsetko,lebo to je maly priestor a hlavne na kasu a aj do okna koli kretenom 😠

jul
30. okt 2007

😀 😀 😀 ja sa to budem aj bat pozerat 😀

jul
30. okt 2007

ako si tam bačuju 😲

lia
30. okt 2007

preco si uz neni ani spolumajitelka juliššš?? 😕 😨

lia
30. okt 2007

noo,ved to,nic prijemne ich aj pocut.ja som nikdy radsej nepozerala co robia,len ked bolo treba kvoli zlemu vydaniu alebo co.este ze tam nesiel aj zvuk.v noci museli pekne ohovarat 😀

mixka
30. okt 2007

lius, ja tiez planujem vymysliet nieco, aby som uz nikdy nemusela 😀

jul
30. okt 2007

ece len budem 😉
ale liušš,ja to tam uz tak nenavidim,tooolko roboty je okolo toho,zavidim niekomu co ide rano do roboty a pride o 4-tej domov,vylozi nohy a ma pokoj,ziadny stres...vsetko len koli peniazom 🙄 🙄

lia
30. okt 2007

hej a som rada,ze tam nie som az tak potrebna ako na pumpe.taky klud mam jak hovado 😀

jul
30. okt 2007

doma je najlepsie 😵

lia
30. okt 2007

tak to je juliššš 😖 ,aj mne to ide na nervy,ze len vycakavam R,ale uz mu nic nehovorim,robi to pre nas.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre