• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé na 2 //?

26. januára 2008 
jasne, chapem... dnes to ma kazdy tazke... my tiez platime hypo, ale nastastie byvame...
30. okt 2007 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to, ze sme boli v tom, ze si sice vezmeme hypo na 100 rokov, ale ze budeme byvat, ale tu nam este treba aspon taky milion... :unamused:
30. okt 2007 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kolko ste si vzali hypo, ak to nie je tajne ???
30. okt 2007 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi IP
30. okt 2007 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ufff, to je kopa peniazkov, lenze na domcek asi aj malo... a nedalo sa kulilincek viacej ??? viem, ze mne sa to lahko hovori a vam tazko splaca, ale ako vravim aj my mame hypo, takze viem, aka je realita... :unamused:
30. okt 2007 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi, vtedy sme mysleli, ze staci a aj sme boli v takej situacii, ze som bola vtedy bez roboty... a predstava, ze idem na matersku a nase mesacne ucty su okolo 20tisic, nie je nic moc... a si predstav, brat si viac, vsak by som sa modlila, aby sa tomu mojmu nic nestalo, aby neprisiel o pracu a v tejto blbej dobe... :unamused:
30. okt 2007 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to vazne tazke... nemusis mi vysvetlovat, zijem presne v takej istej realite... :angry: len ma napadlo, ze by ste toho dali na domceku viac dokopy...
30. okt 2007 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas hlavne otec vymyslal, vraj ked si budeme robit niektore veci svoj pomocne, tak to bude lacnejsie, ale prd, nie je to pravda, cim dlhsie staviame, tym sa nam to predrazuje... :angry: :angry: :angry: napr. schody robil otec, ale trvalo mu to take 3 mesiace, lebo chodi do roboty a nema cas... :unamused: :angry:
30. okt 2007 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved prave aji, aj my priebezne spekulujeme nad domom, ale ja som povedala, ze bud kupime postaveny a dame ho zrekonstruovat firme alebo dame postavit novy od zakladu, ale tiez nie svojpomocne... keby to mal riesit tento moj lenivec, tak byvame pod mostom do konca zivota :grinning:
30. okt 2007 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa hnevam, ze sme vtedy davno, ked sme na to mali, nekupili byt a potom, ked ceny bytov vystrelili do neba, sme ho mohli predat... :unamused: vtedy nas tiez drzal v sachu otec, lebo nam chcel predat tento byt, ale nestalo sa... straaasne sa hnevam, ani neviem na koho viac... :angry: :angry: :angry:
30. okt 2007 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aji, lenze kto to mohol vediet, ze pojdu bytu tak strasne hore... :confused: a keby ste predali stavbu a kupili si svoj bytik ??? kludne aj mensi... radsej mini, ako ziadny...
30. okt 2007 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj nad tym rozmyslame, ale mam tu jedno citove vydieranie, vraj by otcovi odtrhlo srdce... :confounded: :confounded: :confounded:
30. okt 2007 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nech ho kupi otec...
30. okt 2007 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to vsetko na nic, ale mne je uz pri teme byvanie zle... :confounded: :confounded: :confounded: sme spolu s manzelom 9 rokov a stale nemame nic svoje, to je uz na samovrazdu... :frowning2: :cry:
30. okt 2007 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ti verim... ale riesenie sa urcite najde, len sa treba rozhodnut a stat si za svojim a nenechat sa vydierat... treba to jasnacka predebatit aj s rodicmi a neublizovat, ale treba mysliet aj na seba a rodicia to zial musia respektovat...
30. okt 2007 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to... :unamused: vidiet tak do buducnosti, ktore rozhodnutie je to spravne... :unamused:
potrebujem slnko, chyta ma depka... :confounded:
30. okt 2007 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sa zial ukaze az casom... keby sme to vedeli vzdy dopredu, robili by sme iba same uzasne rozhodnutia :wink: nezufaj, aj ja mam spleen, ze nie je slnko a teplo, ale co uz... :confounded:
30. okt 2007 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sama doma, je to na porazenie... :unamused: inac, rada som sama, ale vsetkeho vela skodi... :angry: :confounded:
30. okt 2007 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potom len upratujem, jak blba... :grinning: :grinning: :grinning:
30. okt 2007 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes celkom rada, ze som sama doma, aspon som povyhadzovala za pytel haraburd z balkona... som zvedava, kedy zacne byt stres, ze nieco chyba... ale dufam, ze skor ako na jar to nebude a dovtedy si pamatat nebudem :grinning: :grinning: :grinning:
30. okt 2007 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to my sme s manzelom vyhodili staru skrinu, co sa nedala inac vyhodit, ako ju rozbit na dosky... :unamused: tak som zvedava, komu bude chybat prvemu, nasi su ako vetesnici, vsetko sa zide... :unamused: :grinning: :grinning:
30. okt 2007 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejda, tak toto robi moja svokra... nic sa nevyhadzuje... a vyzera to tam, ako... :zipper_mouth: :pensive:
30. okt 2007 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ked zmiznu, tak vsetko vyhadzujem... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dnes je ten nas pes nejaky debilny... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: no uz som sa vencila aspon 5krat... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
30. okt 2007 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojmu drahemu zomrel otec nejakych 7 rokov spat a este stale ma svokra doma jeho oblecko...
30. okt 2007 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. okt 2007 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si neviem predstavit, ze ked raz svokra zomrie a bude treba vypratat jej byt, co to bude za fusku... :angry:
30. okt 2007 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
objednas si kontajner... :wink:
idem vencit, lebo vije jak vlk na mesiac... :angry: :confounded: :grinning:
30. okt 2007 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok :grinning:
30. okt 2007 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeee :wink:
tak ja som teraz vstala a musim ist s walťom,lebo uz na mna zazera :rolling_eyes:

ozaj a prisla som o mikrovlnku,lebo sa nam v robote pokazila,tak musel R zobrat nasu.To akoze ako si vecer zohrejem knedlu?? :confounded:
30. okt 2007 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul, no predsa na pare, ako sa to robilo kedysi :wink:
30. okt 2007 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok