Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

mixka
30. okt 2007

jasne, chapem... dnes to ma kazdy tazke... my tiez platime hypo, ale nastastie byvame...

ajka23
30. okt 2007

ved to, ze sme boli v tom, ze si sice vezmeme hypo na 100 rokov, ale ze budeme byvat, ale tu nam este treba aspon taky milion... 😒

mixka
30. okt 2007

a kolko ste si vzali hypo, ak to nie je tajne ???

ajka23
30. okt 2007

mixi IP

mixka
30. okt 2007

ufff, to je kopa peniazkov, lenze na domcek asi aj malo... a nedalo sa kulilincek viacej ??? viem, ze mne sa to lahko hovori a vam tazko splaca, ale ako vravim aj my mame hypo, takze viem, aka je realita... 😒

ajka23
30. okt 2007

mixi, vtedy sme mysleli, ze staci a aj sme boli v takej situacii, ze som bola vtedy bez roboty... a predstava, ze idem na matersku a nase mesacne ucty su okolo 20tisic, nie je nic moc... a si predstav, brat si viac, vsak by som sa modlila, aby sa tomu mojmu nic nestalo, aby neprisiel o pracu a v tejto blbej dobe... 😒

mixka
30. okt 2007

je to vazne tazke... nemusis mi vysvetlovat, zijem presne v takej istej realite... 😠 len ma napadlo, ze by ste toho dali na domceku viac dokopy...

ajka23
30. okt 2007

u nas hlavne otec vymyslal, vraj ked si budeme robit niektore veci svoj pomocne, tak to bude lacnejsie, ale prd, nie je to pravda, cim dlhsie staviame, tym sa nam to predrazuje... 😠 😠 😠 napr. schody robil otec, ale trvalo mu to take 3 mesiace, lebo chodi do roboty a nema cas... 😒 😠

mixka
30. okt 2007

ved prave aji, aj my priebezne spekulujeme nad domom, ale ja som povedala, ze bud kupime postaveny a dame ho zrekonstruovat firme alebo dame postavit novy od zakladu, ale tiez nie svojpomocne... keby to mal riesit tento moj lenivec, tak byvame pod mostom do konca zivota 😀

ajka23
30. okt 2007

ja sa hnevam, ze sme vtedy davno, ked sme na to mali, nekupili byt a potom, ked ceny bytov vystrelili do neba, sme ho mohli predat... 😒 vtedy nas tiez drzal v sachu otec, lebo nam chcel predat tento byt, ale nestalo sa... straaasne sa hnevam, ani neviem na koho viac... 😠 😠 😠

mixka
30. okt 2007

aji, lenze kto to mohol vediet, ze pojdu bytu tak strasne hore... 😕 a keby ste predali stavbu a kupili si svoj bytik ??? kludne aj mensi... radsej mini, ako ziadny...

ajka23
30. okt 2007

aj nad tym rozmyslame, ale mam tu jedno citove vydieranie, vraj by otcovi odtrhlo srdce... 😖 😖 😖

mixka
30. okt 2007

tak nech ho kupi otec...

ajka23
30. okt 2007

je to vsetko na nic, ale mne je uz pri teme byvanie zle... 😖 😖 😖 sme spolu s manzelom 9 rokov a stale nemame nic svoje, to je uz na samovrazdu... ☹ 😢

mixka
30. okt 2007

tak to ti verim... ale riesenie sa urcite najde, len sa treba rozhodnut a stat si za svojim a nenechat sa vydierat... treba to jasnacka predebatit aj s rodicmi a neublizovat, ale treba mysliet aj na seba a rodicia to zial musia respektovat...

ajka23
30. okt 2007

ved to... 😒 vidiet tak do buducnosti, ktore rozhodnutie je to spravne... 😒
potrebujem slnko, chyta ma depka... 😖

mixka
30. okt 2007

to sa zial ukaze az casom... keby sme to vedeli vzdy dopredu, robili by sme iba same uzasne rozhodnutia 😉 nezufaj, aj ja mam spleen, ze nie je slnko a teplo, ale co uz... 😖

ajka23
30. okt 2007

ja som sama doma, je to na porazenie... 😒 inac, rada som sama, ale vsetkeho vela skodi... 😠 😖

ajka23
30. okt 2007

potom len upratujem, jak blba... 😀 😀 😀

mixka
30. okt 2007

ja som dnes celkom rada, ze som sama doma, aspon som povyhadzovala za pytel haraburd z balkona... som zvedava, kedy zacne byt stres, ze nieco chyba... ale dufam, ze skor ako na jar to nebude a dovtedy si pamatat nebudem 😀 😀 😀

ajka23
30. okt 2007

to my sme s manzelom vyhodili staru skrinu, co sa nedala inac vyhodit, ako ju rozbit na dosky... 😒 tak som zvedava, komu bude chybat prvemu, nasi su ako vetesnici, vsetko sa zide... 😒 😀 😀

mixka
30. okt 2007

jejda, tak toto robi moja svokra... nic sa nevyhadzuje... a vyzera to tam, ako... 🤐 😔

ajka23
30. okt 2007

ja ked zmiznu, tak vsetko vyhadzujem... 😀 😀 😀 😀
dnes je ten nas pes nejaky debilny... 😠 😠 😠 😠 😠 no uz som sa vencila aspon 5krat... 🙄 🙄 🙄

mixka
30. okt 2007

mojmu drahemu zomrel otec nejakych 7 rokov spat a este stale ma svokra doma jeho oblecko...

ajka23
30. okt 2007

😔 😔 😔

mixka
30. okt 2007

ja si neviem predstavit, ze ked raz svokra zomrie a bude treba vypratat jej byt, co to bude za fusku... 😠

ajka23
30. okt 2007

objednas si kontajner... 😉
idem vencit, lebo vije jak vlk na mesiac... 😠 😖 😀

mixka
30. okt 2007

ok 😀

jul
30. okt 2007

ahojteeee 😉
tak ja som teraz vstala a musim ist s walťom,lebo uz na mna zazera 🙄

ozaj a prisla som o mikrovlnku,lebo sa nam v robote pokazila,tak musel R zobrat nasu.To akoze ako si vecer zohrejem knedlu?? 😖

mixka
30. okt 2007

jul, no predsa na pare, ako sa to robilo kedysi 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre