Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

lia
10. okt 2007

teda vlastne prve som potratila doma 😒 ,ale tiez v tretom

pipka
autor
10. okt 2007

liusik ine mi nezostava, len vydrzat... 😅
dufam, ze sa nebudem trapit tak dlho 😔
mi dnes volala jedna kamoska, ze niekde pri Viedni ma amb. nejaky slovensky gynekolog a ze je dobry odbornik v tychto veciach, vraj ani jedna pacientka od neho neodisla, ze by nebola tehotna alebo neotehotnela v kratkom case po liecbe, tak mozno skusime...

lia
10. okt 2007

tak zisti kto to je a kde to je.nevies meno??
nie,nemyslela som to tak,do pondelka musis vediet co dalej.musime sa modlit,ty nic nerob,len lez,musis to nejako vydrzat do pondelka pipi,ja viem,ze ten cas ide strasne pomaly 😖

pipka
autor
10. okt 2007

neboj, nejako to vydrzim, napozyvala som si navstevy, zajtra idem kadernicke, nemozem sa moc flakat, lebo som na PN, tak by som mala byt stale doma, ale to je na bednu 🙄 iba ked zaspim, je to fajn 😉

neviem meno, ale zistim, aj cislo nanho. kamoska co sme boli spolu na laparke unho bola, ale ona nie kvoli otehotneniu, mala nejaky zapal, ktory diveky ani nevidel a tento jej to zistil a vyliecil.ktovie kolko by sa bola este trapila v teplotach a bolestiach 🙄

lia
10. okt 2007

to fakt??a aky zapal jej nasiel??ako je mozne ,ze jej to nevidel??ved podla steru to muselo byt hned vidno 😅

pipka
autor
10. okt 2007

ja neviem podrobnosti, to len co sme spolu volali dnes 😒 ale vsetko zistim

idem liusik za Vilkom, nech nie je sam, dobe? Pekny vecer, dobru nocku a dakujem 😔 😉

lia
10. okt 2007

ok pipi,jasne,chod,teraz ta potrebuje 😉

vivi77
10. okt 2007

pipi, moja, som s tebou a myslim na teba. nebojkaj, veci sa mozu este vyvinut k dobremu. hlavne sa musis snazit mysliet pozitivne, to babatkam urcite pomoze.

majte sa s vilkom a drzkajte sa 😉

ajka23
11. okt 2007

tak aky mate dnes den? 😕
opravar sa mal dnes prist pozriet na pracku, ale volal, ze az v piatok... 😠 😠 😠 ma porazi... 😖

ajka23
11. okt 2007

ale je tu smutno po vcerajsku... 😔

lia
11. okt 2007

ahoj aji,

tebe este nejde pracka??ja sa chystam upratovat,klasika,ale moc sa mi nechce 😒

ajka23
11. okt 2007

ahoj lius,
nie, nejde, stale periem v rukach jak neandrtalec... 😀 😀 😀 aspon ze este odstreduje, lebo by ma uz uplne porazilo... ☹
aj ja by som mala zase vysavat a prach umyvat, ale sa mi taaaak nechce... 😖 tak uvidim ako to dopadne, pri najhorsom, aj zajtra je den... 😉

lia
11. okt 2007

ja musim kazdy den,najviac kazdy druhy,lebo to je otras.ja to nechapem,kolko spiny sa vzdy nachomietne do vecera 😖 .
tak to ti vobec nezavidim.a preco nedojde dnes??co to je za opravara??nejaky znamy??

ajka23
11. okt 2007

vraj ma toho na dnes vela, volala som mu vcera vecer, to povedal ze dojde dnes, ale este som mu mala rano volat a takto to dopadlo, ale ved co uz jeden den ma nezabije, ked som vydrzala takto skoro mesiac... 😖 ale uz prichadzam o chrbat, perem to vo vani, no horor... 🙄 🙄 🙄
co mas nove? chcelo by to v tejto teme konecne nejake dobre spravy... 😒 😵

ajka23
11. okt 2007

lius, nepoznas nejaky trik ako na krta v zahrade? 😕 rozrypal nam cely travnik, uz neviem co s nim, aj dnes su tam uz 4 kopceky, a to je len zaciatok dna... 😠

lia
11. okt 2007

nooo,tak odomna ich necakaj aji... 😔
ved pipi bude mat dufam v pondelok dobre spravy 🙂
alebo ty?? 😉

ajka23
11. okt 2007

ja prave domrchovavam, takze jedina dobra sprava odo mna by bola, ze som vyhrala milion, alebo som dala vypoved... 😀 😀 😀 😀

dudu
11. okt 2007

ahojteeeee,
ajka ja poznam na krta liek: musis do roho pozemku zakopat alebo strcit kovovu tyc a na nu zavesit nieco co by pri vetra cinkalo, buchalo.../ pt flasu, vrchnak od zavraneho pohara...../ a tento zvuk sa mude cez tyc sirt do zeme a to krtkom vadi 😅 nasi to tak maju a krtkov maju len susedia 😀

ajka23
11. okt 2007

dudus, len my mame ten problem, ze mame hlboke zaklady na plot z 3och stran a ten blbecek si to nevie nasmerovat na tu stvrtu, odkial dosiel, tak neviem, kam by som mala tu tyc pichnut... 😕 ☹

lia
11. okt 2007

aji 😀
my sme kupili taku vec do zahrady,lebo nam rozkopal celu zahradu a pomohlo to,mame to tam od jari a ani jeden kopcek.opytam sa kde sme to kupili??a kde vam urobil kopce??

ajka23
11. okt 2007

mame krasny travnicek, tento rok nasadeny okolo bazena, mame tam take sedenie a teraz aj krtkuv dort... 😀 😀 😀
otec mu tam napchal nejake dymovnice, ale prezil, dokonca sa mu lepsie dari, viac pracuje... 😀 😀 😀

dudu
11. okt 2007

sak to je jedno kam to strcis aj niekde k sedeniu a zamaskujes, tam ide o to aby sa ten zvuk siril nemusi ho byt vidiet... 😅

ajka23
11. okt 2007

dudus, sak ale ked uz je na pozemku, tak sa odtial nevymota... 😒 ta tyc mi pride, ze funguje skor na tych krtov, co sa snazia ku vam dostat, ci nie? 😕 😕 😕

dudu
11. okt 2007

no hej kocky co som vas vystrasila? ☹

ajka23
11. okt 2007

dudus, ja som sa len zamyslela... 😀 😀 😀 😀 auuuu 😅 😅

dudu
11. okt 2007

nieeeee, ona ho vyplasi, sak si predstav keby ti v baraku stale nepravidelne nieco buchotalo alebo pislkalo, tak pojdes prec, nie?

ajka23
11. okt 2007

ale on je blb, on tam uz bludi skoro 3 mesiace a stale neodisiel, zeby sa mu u nas tak pacilo? 😀 aj napriek dymovniciam? 😕 a mozno si pozval aj nejaku rodinu... 😀 😀 😀

ajka23
11. okt 2007

mala by som zalozit temu Ako na krta... 😀 😀 😀 😀

dudu
11. okt 2007

a mozno je na dymovky zavysli 😀 , tak ako ty na voni toho zeleneho v malom balicku
😉

dudu
11. okt 2007

nooo, a mozno by sa ten krto uhniezdil a bolo by... 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre