Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

lia
30. okt 2007

helou,

ja som unavena jak kon,umyla som okna v kuchyni,aj rolety,zaclony oprane,auto povysavane,poumyvane,pekne mi zasibalo 🙄

jul
30. okt 2007

mixi,ale ja nemam na to tu blbost do hrnca 😒

lia
30. okt 2007

este som aj masko na stave urobila,vies ktore julišš?? 😉

jul
30. okt 2007

liuššš,
a co si mala zachvat starostlivosti?? 😀 😀 😀

jul
30. okt 2007

hej hej viem,
ja som ho robila ked som tu mala kamosa zo zenou a veeeeelmi im chutilo 😎 ,len uz som aj zabudla,ze ako sa to robi 😅

jul
30. okt 2007

konecne som dnes objednala kocik 😠 uz som myslela,ze budem R-ka sankovat 😠

lia
30. okt 2007

sankovat 😀 a preco az teraz??v ciernej farbe??
obalis si ho v paprikovej muke,opecies,das do druheho hrnca aj s vypekom,podlejes a dusis,neskor pridas cesnaka a ked je masko makke,uz to aj je. 🙂
nemohla som sa uz na to pozerat julišš,inak by som to nespravila.dnes som si uz zmerala aj vysku a sirku,zajtra idem pozriet aj nove zaclony,len neviem kam. 😖 .

jul
30. okt 2007

zas si pisem sama so sebou 😠

lia
30. okt 2007

ved tu soooommmmmmm

jul
30. okt 2007

liušš,nechcela som skor kocik,lebo kazdy ma strasil tymi poverami,ze to sa nesmie,ze sa moze nieco zle stat ☹

jul
30. okt 2007

a volala som aj do obchodu predeti na kosickej a tam prosim ta,ze az 2 mesiace trva dodavka 😠
tak som si objednala cez happybaby.sk a akurat maju aj akciu predvianocnu,je zlacneny zo 17500,- na 15200,- tak sa tesim a dodaju mi do do 3 az 10 dni,teda ja si idem prenho a tam ho hned aj vyplatim,tak som rada.
hej cierny 😎

jul
30. okt 2007

liušš,to moze byt aj kuracie masko,ze? Ale asi spravim zajtra,R sa bude radovat,asi urobim kare a k tomu ryzu a nejaky salatik 😝 😝 😝
mnaaaaaaaaaaam

jul
30. okt 2007

zaclony ides kukat? no ja som hladala zavesy asi mesiac,nakoniec som kupila v Ikei.

lia
30. okt 2007

ja robim z kare a k tomu tarhonu,ale teraz nemam,aj tak som to robila az na zajtra 🙂 .chcem mat zajtra klud.
a co si si nedala kazdu cast inej farby??
tak to je super akcia.happybaby ani nepoznam a to je super rychlost,ked to tu budes mat tak skoro 🙂

lia
30. okt 2007

aj ja chcem pozriet aj zavesy,este neviemm co vyspekulujem 😒

jul
30. okt 2007

mnaaaaam dala by som si to masko,ja lubim strasne tarhonu 😝 😝 ,ale R ju nelubi,tak musim spravit ryzu a spravim uhorkovy salat k tomu.

liušš,ja mam vanicku ciernomodru a vajicko mam cierne s cervenym potahom vnutri,takze kazda cast je ina 😅

jul
30. okt 2007

ja perem zavesy a umyvame okna cez sviatky teraz a o aute ani nehovorim,vies aky v nom mame svincik??? 😠 fuuuuuuj

jul
30. okt 2007

R je doma? ci si sama?

lia
30. okt 2007

aj ja som mala,hlavne od nelly.ale uz je v pohode,na jar dam vycistit sedadla,lebo su kremove,teda teraz su sede 😅 .
aka,ja som si myslela,ze vsetky casti mas cierne.to s tym cervenym musi byt pekne 😵 .jeeejj,vytesujem sa ako keby som ho chodila vozit 🙂 .skoda,ze nie si blizsie,pomahala by som ti 🙂 .
teraz dosiel,ale utekal este von,lebo nabural susedovi auto ☹ .

jul
30. okt 2007

😲 😲 😲 fakt????? preboha
R co oskrel auto vtedy na parkovisku,tak svetlo mame nove,ale mame tam este stale oskrete a iba to zatrel ,vyzera to strasne 😒

sede sedadla? 😀 😀 my by sme ich uz mali asi cierne,ale my walta nevozime v aute,on sa strasne boji 😖
ale R chodi do Metra na nakup a to zlozi sedadla a da tam deku,ale aj tak prach je vsade kam kuknes,jak v nejakej avii 😖

jul
30. okt 2007

liušš,ja verim,ze coskoro budes mat co robit so svojim malym R-kom 😵 😵

pipka
autor
30. okt 2007

ajojteeee 😉

lia
30. okt 2007

hhhmm,to si viem predstavit.tie moje sedadla sa zaspinia aj od rifiel,su blede,co som mohla cakat,ale mne sa to paci 🙂 .
to je cely on,furt musime niekomu platit aj ked nemusime 😠

jul
30. okt 2007

ahoooooooj pipušš 😉

a velmi nabural?

pipka
autor
30. okt 2007

co sa stalo lius? 😕

lia
30. okt 2007

ahoj pipi 🙂

nacuval susedovi do spatneho zrkadla 😒

jul
30. okt 2007

Liušššššin R nabural susedovi auto 😒

jul
30. okt 2007

liušš a ake ma sused auto? dufam,ze nie Q7 😅

lia
30. okt 2007

nie je to vela,ale ide mi na nervy niekedy s tym,ze robi zbytocne problemy,lebo je nepozorny a poplaseny 😠

lia
30. okt 2007

nieee,chvalabohu 🤐 ,nejaky opel

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre