Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

pipka
autor
30. okt 2007

tak pokial neslo o zivoty tak je to v pohode 😉 ja som dnes u nas na krizovatke videla hroznu buracku rano jak som sla do roboty. Tri auta v kope a motorka. 🙄 😨 😔 hrozne...

pipka
autor
30. okt 2007

lius, juliska bude mat tolko babysitteriek, ze bude len s vylozenymi nohami sediet a my budeme kocikovat o 106 😀 😀 😀

jul
30. okt 2007

pipi a od koko ročkou berete do skolky?

ninka1234
30. okt 2007

😉 ahojte

jul
30. okt 2007

pipi,ja ti tiez pomozem potom z dvojkami 😀

jul
30. okt 2007

ahoooooooooooooooooooj ninuššš,
zachvilu je tu ordinacia 😵

lia
30. okt 2007

ahoj ninus 🙂

lia
30. okt 2007

konecneeeee

ninka1234
30. okt 2007

už sa teším, ale maju ma prísť pozrieť kamošky tak to asi veľmi veľa neuvidím

pipka
autor
30. okt 2007

juliska, beriem ta za slovo, ked mi bude z nich hrabkat, uz aj ti volam 😀 😀 😀

berieme od 2,5 +- ale nesmu mat plienky 😉

ninka1234
30. okt 2007

baby ešte nejde ordinacia , kde ste zmizli 😠

jul
30. okt 2007

hahaha,no dufam,ze r-ko nebude mat uz plienky 😅

ninka1234
30. okt 2007

jul ako ho naučíš tak bude

pipka
autor
30. okt 2007

juliska, to vsetko bude od teba zavisiet 😉 musis byt dosledna a hlavne zasadova, nenechaj si ho vyliezt na hlavu, uz od narodenia, dobre ti radim, vrati sa ti to stonasobne, ked bude vacsi 😵

pipka
autor
30. okt 2007

nas rodicia ucili samostatnosti, mali sme rok a boli bez plienok, sami jedli...a dnesne deti su o rok az dva pozadu, ale len kvoli pohodlnosti rodicov... 😒 bohuzial... 🙄 😅

ninka1234
30. okt 2007

máš pravdu pipi , ale moji chlapci boli v roku a pol bez plienok

jul
30. okt 2007

nebojte sa,ja budem prisna jak britva 😠
len sa bojim aby mi tu vychovu R nekazil 😠

jul
30. okt 2007

ako sa odnaucaju plienky? 😅

jul
30. okt 2007

pipi,ale ty uz tam nebudes robit 😒 ☹

ninka1234
30. okt 2007

jul veď ty budeš s ním viac - Ja som moje deti davala na nočník odkedy začali samy sedieť a cele leto chodili bez plienky lebo som im hovorila že môžu vonku cikať na chrobáčika a to sa im neskutočne páčilo 😀

jul
30. okt 2007

ninka,
ten chrobacik sa mi pozdava 😀 😵
rozmyslala som,ze skusim ten vyhravaci nocnik,mozno ho to zaujme,ze kad sa vykaka a vypiška,tak to zahra melodiu 😀

pipka
autor
30. okt 2007

ved aj ja poznam deti, co proste nemali inu moznost ako posluchnut a dnes sa to ich maminam vracia, lebo su z nich vzorni skolaci ale poznam aj take, co mali dovolene vsetko a tak to aj vyzera, nevychovane deti, babky ich nechcu strazit, ani na navstevu k nim nikto nepride, lebo by to nezvladal....

ninus, ved ale na tvojich chlapcoch vidno, ze su zlati a vychovani, komu cest tomu cest 😉

juliska, plienky sa najlepsie odnaucuju v lete, aby ti neprechladol, ked bude mat tak rok a pol budes mat idealnu sancu. Ale ked raz plienku vezmes, za nic na svete sa k nim nevrat, radsej vydrz pocikane postele, daj igelit...lebo ak raz cuvnes, tak si zvykne a bude ta vydierat 😖 😅

ninka1234
30. okt 2007

veď skušať môžeš všeličo, moj kubko vôbec nechcel byť na nočníku on chcel rovno na veľký záchod tam sa mu to viac páčilo hlavne to splachovanie

pipka
autor
30. okt 2007

ninus, ten chrobacik je dobryyyy 😀 😀 😀
nas Lukasko zase uplne preskocil nocnik a chcel cikat rovno do zachoda, len nedociahol 😀 tak sme mu kupili ten schodik v IKEA a to sa mu naramne pacilo...

booze, pisem jak keby bol moj 🙂 ale ved on je aj moj, boli casy, ked som s nim bola viac ako mama 😵 😅

ninka1234
30. okt 2007

dakujem pipi snažím sa
jul pipka ma uplnu pravdu, no proste z nej bude skvela mamina

jul
30. okt 2007

😅 😅 😅 pipi,dufam,ze to pojde lahko s tym odnaucovanim 😅

moj synovec bol strasne dieta,hyperaktivny,skakal nam po hlavach ked bol maly,v skolke sa skaredo nadavat naucil,segra bola leniva na nejaku vychovu,len svagor mal autoritu,ale bol vzdy na nejakej sluzobke,tak si viete predstavit to hrozne decko,ale sam sa z toho dostal,teraz je najlepsi ziak skoly,dostava pochvaly od riaditela skoly,ucenie ho bavi,je slusny,ma same jednotky a chodi na vselijake kruzky,dokonca robi figuranta na poziarnych cviceniach 😀 ma len 11 rokov.......ako keby ho vymenili.

takze len tolko,ze segra mala stastie,ze maly sa tak sam od seba vychoval 😀

pipka
autor
30. okt 2007

ninus, ved mam 20 rocne skusenosti s vychovou od babatka 😀 😀 😀
zasluzila mať 😀 😀 😀
moje prve dietky, co som varovala a plienky im menila uz maturuju 😅

jul
30. okt 2007

no ved budem rada,ked sa chyti na nejaky schodik,nocnik vyhravaci alebo splachovac alebo na toho chrobacika 😀 😀

ale sak mi dufam poradite,no nie?

ninka1234
30. okt 2007

teraz ma napríklad môj kubko masíruje, su naozaj zlatí a snažia sa mi veľmi pomáhať. v sobotu sme mali veľké upratovanie a makali ako draci

jul
30. okt 2007

😵 😵 ninka,to je super 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre