Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

pipka
autor
30. okt 2007

tak to niekedy byva, ze z toho vyrastie...zabralo asi, ze mal tolko zaujmov a nemal cas na blbosti...alebo dostal rozum 😀

dnes je vobec taka moda, ze si ludia zamienaju pojem hyperaktivny a nevychovany 😠 hyperaktivita je porucha mozgu a prejavuje sa neustalym pohybom nejakej casti tela, ale nie pohybom celeho tela, ako to niektori prezentuju...

jul
30. okt 2007

ked segra isla prenho do skolky poobede,tak vsetky deti a len tak motali,posedavali,postavali a nas maly behal jak strela hore-dole 😅

pipka
autor
30. okt 2007

julis neboj, bude zlatucky, budeme ho vychovavat vsetky tak iny ako zlaty ani nemoze byt 😀

ninus jeeeej, posli aj ku mne, aj mna boli chrbatik 🙄

pipka
autor
30. okt 2007

julis, to musela byt radost pre pani ucitelky, viem si predstavit, ako sa tesili, ked isiel domov 😀 😀 😅 😅

jul
30. okt 2007

pipuššš,ale asi ho nedam k tebe do skolky,sak ty uz tam robit nebudes 😔 ,ale ja dufam,ze uz bude chodit do pezinka,ze uz budeme mat dorobeny domcek za 2,5 roka 😒

jul
30. okt 2007

😀 😀 😀 😀
asi hej

ninka1234
30. okt 2007

ja som ti vravela že ti ich pošlem na víkend, upracu ti a ešte ťa aj vymasírujú,a aj raňajky a kávu ti pripravia

jul
30. okt 2007

ninka,to vsetko vedia? aj kavu pripravit? 😲 no tak si musim aj ja R-ka vycvicit 😅

pipka
autor
30. okt 2007

juliska, za vami aj na kraj sveta 😀 😀 😀
no hadam by si ho nenosila do Dubravky, cez pol sveta 😅 ved aj ine skolky su dobre...ale to mas este fuuuuru casu 😵
to ako keby si mu uz oblek na stuzkovu kupovala 😀 😀 😀 😀 😀

jul
30. okt 2007

no ja som ho chcela mat pod dozorom 🙂 ,ale ty budes uz na materskej 😵

pipka
autor
30. okt 2007

no tak to mne robi vilko, az na to upratanie a vysavanie 😅 😀
ale ked zagulam ockami, tak masaz mam...ale skonci to vzdy pri vyzliekani... 😵
ale ranajky u nas robi iba on, a ked raz budeme mat dvojky, tak ma budu obskakovat traja....juuuuuj to je predstava 😀

ninka1234
30. okt 2007

ano jul vedia, ja som prísna a od mala ich vedieť k samostatnosti u nás také niečo ako" som hladný" neexistuje lebo nato som im ja odpovedala že aj ja a chladnička nieje zamknutá. niesom tu predsa nato aby som im skákala okolo zadku.

pipka
autor
30. okt 2007

ja ti nanho dozriem aj na materskej 😀 Donesies ho ku mne ako do sukromnej skolky 😀 😀 bude tu mat dvoch kamosov...

pipka
autor
30. okt 2007

ninus, ale ja by som bola najradsej, keby u nas chladnicka zamknuta bola 😀 😀 😀 ale len kvoli Vilkovi 😀

ninka1234
30. okt 2007

pipi to niekedy aj ja, ale čo už narobím Tomáš je už v puberte a strašne veľa teraz je stále ma hlavu v chladničke a pritom je len kosť a koža a už je taký vysoky ako ja

jul
30. okt 2007

ozaj babulky,takto pred rokom som bola v nemocnici 😢 😔

ninka1234
30. okt 2007

a načo si tam bola jul

jul
30. okt 2007

ninka,koli R 😖

ninka1234
30. okt 2007

aha

ninka1234
30. okt 2007

bambulky idem niečo pripraviť kámoškam a pozrieť si správy zatiaľ sa majte pekne

jul
30. okt 2007

az mi je zle ked si na to spomeniem ☹

vtedy som nevedela,ze budem mat o rok r-ka v brušku 😵 ,len to je moje slniecko 😵

jul
30. okt 2007

papa 😉
ako si spravim tu knedlu na pare,tak to netusim 😠

pipka
autor
30. okt 2007

pamatam si to presne jul, ale chvalabohu mas to so stastnym koncom za sebou 😵

jul
30. okt 2007

tak uz ste zmizli?
pojdem teda aj ja pomaly,vencit musim ist a rychlo sa osprchovat,dufamn,ze to stihnem do 8-mej.

pipka
autor
30. okt 2007

ak mas mikrovlnku, tak ju nakrajaj, daj do mikrotenoveho sacku a tak ju ohrej cca 30 sek. 😉

jul
30. okt 2007

pipi,
ale neverim mu stale nic 🤐 a este to dlllllho asi potrva niekolko rokov,kym mu znova zacnem verit

jul
30. okt 2007

pipi,dnes mi R zobral mikrovlnku,sak preto neviem co mam spravit,pokazila sa nam v robote 😒

pipka
autor
30. okt 2007

tak to ti verim, ja som ta obdivovala, ze si sa tak rychlo vratila, ja by som to asi uz neurobila, ale co ja viem...zatial mi to spravil len jeden a k tomu som sa uz nevratila, a tento to snad nikdy nespravi... 😵 klop klop, aby som to nezakrikla 😅

pipka
autor
30. okt 2007

a sitko mas? Take vacsie? Daj ju nakrajanu do sitka, na dno hrnca vodu a nad tym to napar 😵

pipka
autor
30. okt 2007

to su rady cundrakov, ako varit bez pomocok 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre