Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

ajka23
31. okt 2007

smejko, my v tom dome este nebyvame, je to stavba... 😉
dostali sa cez pivnicu... 🙄

lia
31. okt 2007

to co bolo za debilov??rano o 8hod.?? 😠 oni tam uz neboli ked si tam isla??radsej tam ani nechod,este by ti mohli nieco spravit.
rozbili okno??ci ako sa tam dostali??

lia
31. okt 2007

a poskodili okno??

mixka
31. okt 2007

v akom peknom svete to zijeme... aji predajte to a kupte si bytik a mas pokoj... aj ked ani to nie je zaruka, ze sa ti to nemoze stat... 😢

smejko1
31. okt 2007

no asi by Ste mali dat na pivnicu mreze... a Vy byvate v bytiku blizko domu? a to si tam isla sama????

ajka23
31. okt 2007

ja som uz len videla bezat po ceste... 😒 su ponicene ramy okien a dveri, snazili sa vypacit ich... 🙄 je olupana pena, co sa dava okolo dveri, asi ich chceli vybrat... 😖 bojim sa ze sa vratia, dokoncit to, hoci asi tieto dvere sa vybrat nedaju,dufam... 😒

lia
31. okt 2007

ale ono to je preto tak,lebo oni vedia,ze tam nikto nebyva,inak by ich to nenapadlo.
a nikto tam nebyva aji??vy ste tam o samote??kupte tam nejakeho psa poriadneho nech im roztrha rit!!

mixka
31. okt 2007

aji a keby ste si dali na dom alarm ??? mam kontakt, muzik sa tym zivi 😉

ajka23
31. okt 2007

byvame v bytovke asi 20metrov od domu, to je ale paradox co? 😖 a pes si spinkal v posteli, ked sa to dialo... 😖 😀 😀 😀

smejko1
31. okt 2007

debili - sorry za vyraz, ale slaktrafilo by ma, keby nielen kradli ale aj nicili co sa da!!!! skoda, ze Ti policajti nedorazili........

lia
31. okt 2007

fasa,aj my mame alarm aji,mame super chalana,ktory nam robil vsade alarmy.kedze nas byt este ked som bola pubertiacka vykradli,odvtedy sa bojim a nevahala som ani v nasom byte.

ajka23
31. okt 2007

lius, zivit dalsieho psa asi nie... a ked si chces poradit, poradis si aj so psom... 😒 minule tu bola otravena cela ulica psov... 😔 😔 😔
ja som chcela dat do domu detsku vysielacku... 😉

lia
31. okt 2007

mate to poistene aji??

lia
31. okt 2007

jedna detska vysielacka ti nepomoze aji

ajka23
31. okt 2007

moja dovera v policiu prudko vzrasta... 😀 😀 😀 😀

ajka23
31. okt 2007

aspon by som pocula, ze tam niekto je... 😒
mame to poistene, ved preto ich volam, inac by som to nechala tak, koli susiaku ich volat nebudem... 😒

mixka
31. okt 2007

aji, ked budes chciet alarm, daj mi vediet, aj my mame na byte 😉

ajka23
31. okt 2007

ok, mixi... 😉

lia
31. okt 2007

aspon ze to,ked to mate poskodene,nech vam preplatia skodu.

ajka23
31. okt 2007

mam na tu policiu znova zavolat, ci co? ☹ cakam skoro 2 hodiny... 😠

mixka
31. okt 2007

no jo lius, len som zcedava, ze kolko % im daju.. ci to pokryje aspon opravu poskodenych okien a dveri... 😕

ajka23
31. okt 2007

urcite maju teraz straaasne vela roboty, vsetci kradnu a vrazdia prave teraz... 😀 😀 😀 😀

ajka23
31. okt 2007

mixi, to vies ze ano... 😠

mixka
31. okt 2007

je to fakt svinstvo... 😠 aji, musime sa ist dat cim skor odkliat k pipi 😵

smejko1
31. okt 2007

ja by som zavolala este raz

lia
31. okt 2007

hhmmmm 😒 😠

mixka
31. okt 2007

ja si mylsim, ze to nepomoze.. ved nahlasene to je a este ju mozu policajti akurat sprdnut.. ved fakt nejde nikomu o zivot...

ajka23
31. okt 2007

mixi, nebola si ty policajtka? 😀 😀 😀

ajka23
31. okt 2007

mala som im povedat, ze sa tu stala vrazda... 😀 😀 😀

ajka23
31. okt 2007

tymto chcem pozdravit PZ v Dunajskej Luznej... 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre