• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé na 2 //?

26. januára 2008 
zavrazdili tvoju vieru v spravodlivost :grinning:
31. okt 2007 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aji, ee nebola :grinning: :grinning: :grinning: a oni su tak ťupučkí, ze ani nechcela :grinning:
31. okt 2007 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smejko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
aj moja viera v zdravotnictvo je mrtva... :confounded:
31. okt 2007 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som zrela na psychiatriu, pre toto cakanie... :confounded:
31. okt 2007 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
otvorim tu novu temu co si myslite o nasej policii :grinning: :grinning: :angry:
31. okt 2007 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aji, tak to ne teda :angry: sa mi to az verit nechce.
31. okt 2007 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudus, to ano... :cry: :cry: :cry:
31. okt 2007 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nezufajte... bude horsie... :grinning: :grinning: :grinning: vravi mi furt manzel, ked su zufam :grinning:
31. okt 2007 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebola som tu veeelmi dlho co je inac nove? teda okrem tvojej smolky, ozaj asi nie som dost dobra carodejnica ked ti moje odcarovanie nepomohlo, a tak som si davala zalezat.. :frowning2:
31. okt 2007 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudu a nepomylila si sa a nezakliala si ju este viac :grinning: ???
31. okt 2007 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, ved to bolo na odkliate... a mozno to pomohlo iba na polovicu.. :sweat_smile: :wink:
31. okt 2007 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudusa, co si na mna pouzila, ake carovanie? :angry: :grinning:
dve a pol hodiny cakam... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
31. okt 2007 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudu no neviem, tusim to zaposobilo opacne :grinning: :grinning: :grinning:
31. okt 2007 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem tam volat... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
31. okt 2007 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako ??? dufam, ze ta nezavru za obtazovanie policie... :confused:
31. okt 2007 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dosiel jeden co ma takych 23maximalne... :unamused: teraz cakame na technika... :angry: vraj preco som sa dotkla klucky? :angry: :angry: :angry: ako asi som sa mala dostat do domu, nie? :angry:
31. okt 2007 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aji, mozno myslel, ze si si mala dat redbull, vzlietnut a.. vletiet cez okno :confused: ??? ale to bolo asi tiez zavrete, ze... ??? :grinning:
31. okt 2007 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano zavrete... :rolling_eyes:
porazi ma dnes... :unamused: ked odidu, tak asi pojdem drotovat plot, alebo co... :unamused: a potrebujem ist do banky, nejedla som este a je to vsetko o nicom... :rolling_eyes:
31. okt 2007 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pes mi tu vije, nemam teraz na nu cas, PORAZI MA!!! :angry:
31. okt 2007 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aji klud... nejako to skombinuj... napapaj sa a chod na spacirku a potom do banky... na plot sa vybodni, to spravi manzel... :slight_smile:
31. okt 2007 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nakuuukam ale iba na chvilocku, o 10 min idem domenko, tak mam cas.
joj ked je jeden den v tyzdni volno, tak sa to trosku nakopuje, ale keby som to mala takto kazdy tyzden, nebola by som proti, lebo ked sa v robote nudis tak ten cas ti ide veeeeeelmi pomaly.
31. okt 2007 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze... :unamused:
technik mal taku vybavu, az som kukala... :grinning: :grinning: :grinning: normalne si rozlozil cisla a pravitka a fotil a stetcekom pretieral... :slight_smile: normalne CIA... :grinning: a cakala som ho len hodinu...
odisli o 2hej, potom som letela vyvencit psa, potom do blavy, do banky, kde ma jeden blb predbehol, sak si aj vypocul... :angry: :angry: :angry: :angry:
potom som bezala do obchodu a teraz som konecne doma a "obedujem" jogurty... :confounded:
boli ma hlava a citim sa jak zbity pes... :rolling_eyes: to je v skratke moj den... :frowning2:
31. okt 2007 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zabudla som, ze som aj plot zdrotovala... :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. okt 2007 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka čo sa stalo? Nechce sa mi hladať dozadu, prečo tá polícia?
31. okt 2007 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vykradli nam stavbu naseho domceka, som sama doma, na policiu som cakala pol dna a naj na tom je, ze keby dosli na cas, tak ich maju... :pensive: :pensive: :pensive:
chyta ma depka... :frowning2:
31. okt 2007 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipka neviem či si tu alebo bola som dnes na krvy 15 den po KEt a negatívne som úplne na nervy neviem neviem či ísť dalej alebo prečo to tak je neviem dufam že mi urobia testy či sa mi netvoria nejaké latky
31. okt 2007 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooo :confused:
31. okt 2007 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
efiku,to si ty??boli sme spolu na uo?? :confused:
31. okt 2007 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lia to neviem ja som bola aj v júli na prvom a teraz 16.10 na KET tak neviem kedy si bola Ty
31. okt 2007 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahhhaaa,ja som myslela asi avaku alebo aky mala nick,viem ,ze bola eva,prave to neviem,preto som si myslela,ze to je ona.ja som bola v aprili.
je mi to velmi luto :frowning2: ,ako je to mozne,ze vam to nevyslo??ani prvy raz sa ani neuchytilo??
31. okt 2007 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok