Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

efiku
31. okt 2007

Lia prvý krat ked sme boli na 10 odberu krvy tam bolo a na 14 den už to kleslo a potom mi robili ešte jeden test a už to bola nula tak som dúfala že teraz na druhý pokus to vijde teraz mi to robil dr.Drábek a iba povedal taku poznámku pred tým ako mi to zvádzal robil ultrazvuk že už končime ja teraz neviem či maternica už nebola tak naštartovaná alebo ako to mam chápať lebo 12.10 mi robil kontr.ultrazvuk drHarbulák a povedal že je super tak neviem musím sa popýtať lekárky čo mi povie chodím dr.Stenovej

efiku
31. okt 2007

lia a Ty si ako dopadla vyšlo Vám to?

lia
31. okt 2007

nooo,potratila som to,nevyvijalo sa dobre.

efiku
31. okt 2007

povedz prečo takto dopadáme aj kamoška prišla o to tiež bola na umelom je to nespravodlivé niekedy ale musíme ísť ďalej aj ked to bolí

lia
31. okt 2007

hhhmmm,keby som to vedela,ja viem,ze to strasne boli,ale nepovedali ti preco sa to neuchytilo ani??co mate zle??spermiogram??

ajka23
31. okt 2007

halooo 😒
boli ma strasne hlava... 😠 😖

efiku
31. okt 2007

hej zlý spermi.ale to som dnes volala ohladom výsledkov a preto som sa objednala na 14 aby mi presne lekárka povedala bližšie k tomu vieš čo ti povie sestrička

lia
31. okt 2007

ajiii,no was??super den?? 😒

ajka23
31. okt 2007

bomba den... 😀 😀 😀

lia
31. okt 2007

tak drzim palce efiku,nesmut,neboj,urcite to vyjde!!musis sa dat dokopy a pojdete zase do toho,len nech ta uz poslu na nejake podrobnejsie testy!!
aji 😠 ,este si sama??

jul
31. okt 2007

boooooze Ajiiiiii 😢 😢 😢 😢
je to strasne ☹

jul
31. okt 2007

vsetko som precitala a mam dost,ja sa tiez uz neviem dockat kedy sa prestahujeme 😝

ajka23
31. okt 2007

ano... 😔 😔 😔 dojde az v noci... 😢
som momentalne v takom stave, ze sa bojim ist do tej tmy vencit emu... 😢

ajka23
31. okt 2007

julis, caf... 😉

lia
31. okt 2007

mala si ist skor aji,len tak,sup,sup

ajka23
31. okt 2007

bola som o 6tej, srubovala som dvere, co oni odsrubovali... 😒 este raz vsak budem musiet ist, tak sa tam isto pojdem pozriet, neda mi to... ☹

jul
31. okt 2007

my sme tiez pred dvomi rokmi volali policiu,lebo R chytil aj so susedom 2 chalanov co vykradali bufet,ale vytiahol pistol,tak radsej ich nechali tak a policajti ani neprisli 😒

lia
31. okt 2007

aji,tak ale chod teraz kym su ludia este hore.ja by som sa bala.

jul
31. okt 2007

aji chod len na minutku,nech sa vycika a naspat ☹

ajka23
31. okt 2007

normalne tu revem jak sprosta... 😢 😢 😢
kde su chlapi, ked ich najviac potrebujeme??? 😔

lia
31. okt 2007

juliššš,kde si doteraz??urcite si bola zase skupovat,ze?? 😀

ajka23
31. okt 2007

ja sa zacinam bat uz aj cez den... 🙄

jul
31. okt 2007

aji,zase sa mi snivalo,ze si tehula,bol to chlapcek a bola si v 25tt....este vcera poobede sa mi to snivalo.....aspon nieco pekne do tej depky 🙂

jul
31. okt 2007

aji,to je tak vzdy,ze ked ich treba tak sa niekde tulaju,ako naschval 😠

lia
31. okt 2007

to je zakon schvalnosti ajus ☹ .a kde je tvoj muz??

ajka23
31. okt 2007

julis 😵 😵 😵

ajka23
31. okt 2007

v Trencine, pracuje... 😒
a potom otehotnej, v tych stresoch... 😔

lia
31. okt 2007

a ja?? 😅 ja som tam nebola?? 😀

jul
31. okt 2007

liušš,nie,cely den som sa hrala s fotkami,lebo pipke som posielala asi 200 fotiek 😅 a perem,perem,perem,varim,upratujem ,teraz maso prislo....no plno roboty 😠

lia
31. okt 2007

ale nechodi takto mimo,nie??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre