• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé na 2 //?

26. januára 2008 
kazdy sme nejaky... :grinning: :grinning: :grinning:
ty tiez na dymovky, nie? :grinning: :grinning: :grinning:
11. okt 2007 o 10:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kto vie, aku ma taky krt zivotnost... :confused: :confused: :confused:
11. okt 2007 o 10:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joooj, no ale na take co nedymia, oni len tak odfukuju... :sweat_smile: :grinning:
11. okt 2007 o 10:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zmenme temu, lebo sa mi o krtoch bude aj snivat... :confounded: :grinning:
co mas nove? co civava? este uvazujes? :confused:
11. okt 2007 o 10:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
skra, to nikto asi nevie, lebo kazdy ich bud zabije alebo vyhana. :frowning2:
Skus ho vystopovat a odchytit, budeme mat u teba potom take male vyskumne pracovisko, co ty na to? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. okt 2007 o 10:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vy stale o krtkoch?? :sweat_smile: :grinning:
aji,kedy robis??a nenasla si si nic lepsie??
11. okt 2007 o 10:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
robim cely vikend... :confounded:
zatial som nic nenasla, asi zacnem pozerat inu oblast ako je skolstvo, tam sa drzia same dochodkyne... :confounded:
jedna pani hlada opatrovatelku pre troch chlapcov ale toho sa nejak bojim, maju vek 2 az 4 roky... :unamused: tak neviem, ci by to neboli este vacsie stresy... :confused:
11. okt 2007 o 10:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tema krt je uzamknuta, uz nie je mozne pridavat prispevky... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. okt 2007 o 10:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fuuu,to je dost aji,najdi si kludnejsiu robotu,jedno dieta by ti uplne stacilo :wink: .aj ja som nad takym niecim rozmyslala :slight_smile:
11. okt 2007 o 10:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ved prave... :unamused:
ked ono to skolstvo ma aspon taku vyhodu, ze mas prazdniny a viac volna aj v tyzdni, nas pes by sa zblaznil, keby mal byt stale sam doma, staci, ze manzela vidim len skoro rano a neskoro vecer... :confounded: tak neviem, co robit... :frowning2:
11. okt 2007 o 10:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neviete co je s mixkou? :confused:
11. okt 2007 o 10:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zvykol by si aji.musis si najst nieco,co by ti vyhovovalo,ale hladaj aj inde nez v skolstve,po prve viac zarobis a to si vzdy zide :wink:
11. okt 2007 o 10:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja cakam, ze ma moj muz uzivy a zarobi tolko, ze ma nebude trapit, co zarobim tu almuznu v skolstve... :grinning: :grinning: :grinning: zatial je to len utopia, ale ja som optimista... :grinning: :grinning: :grinning:
11. okt 2007 o 10:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neviem co je s nou,pisali sme si necele dva tyzdne dozadu.este tusim robi tento mesiac a potom bude urcite stale na dratiku :slight_smile: .
11. okt 2007 o 10:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
idem ja nieco porobit, potom nakuknem, zatial caf :wink:
11. okt 2007 o 10:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
idem aj ja,este tlacim vyzivu s piskotikmi :dizzy_face:
11. okt 2007 o 10:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pipi myslim na teba je mi luto ze ta takto trapia :slight_smile:
11. okt 2007 o 11:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ajus, neda mi neprispiet este do temy ako na krta :grinning:

moj tata mal vecny problem v zahrade skrtkom, ked mu niekto poradil, ze do cerstveho krtinca ma naliat trosku benzinu, jemu to vadi, on vylezie von a vtedy ho zabit...aj tak urobil, aj vyliezol, aj ho zabil....lenze....za tyzden sa zliezla cela krtia osada(asi mu dosli na pohreb :slight_smile: ) a dodnes si u nasich spokojne nazivaju, uz ani travu pomaly nie je vidno, len dortiky... :unamused: :grinning:

Asi jedinou zarucenou pomocou je natiahnut pod travnik huste pletivo, lenze to by ste museli zase vsetko rozkopat... :sweat_smile:
11. okt 2007 o 12:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :wink:
Aji,to s tymi opravarmi dobre poznam,mam jedno cislo na opravara praciek,keby si potrebovala,daj mi vediet.
tak mate doma krtka? hahahaha ani sa necudujem,ty to nestastie normalne pritahujes :sweat_smile: :unamused:
11. okt 2007 o 12:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
lossik dakujem, uz mam najhorsie za sebou, zacala som sa venovat viacej sebe, som zafarbena ostrihana a konecne vyzeram ako clovek :wink:
poobede si dam urobit nechty a budem viacej chodit von :dizzy_face:
11. okt 2007 o 12:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pipi,ako sa mas?
11. okt 2007 o 12:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
chces pocut pravdu? :sweat_smile:
11. okt 2007 o 12:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
liušš,to presne poznam s tym upratovanim,ja vysavam v kuse a ked nie tak zametam a lozim po stvornozky z lopatkou,lebo na tych parketach sa potom hmiri prach a vselico ine.Ece dobre,ze Walter neplzne,on je neplznuci psik,takze aspon nieco :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. okt 2007 o 12:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uz tomu nedavas ziadnu nadej? :confused:
ja stale verim,ze to dobre dopadne :dizzy_face:
11. okt 2007 o 12:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
jul, radsej sa na to nesustredujem a nech ma prijemne prekvapia, ako keby som sa mala utapat a aj tak by to dopadlo zle.
Vcera sme si to s Vilkom obaja odrevali jeden druhemu v naruci, tak snad uz bude len lepsie...
uz si bola v tej poradni, ci kedy to ides? :confused:
11. okt 2007 o 12:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pipi,
ja som to vzdy tyzden predychavala ked to nevyslo,ale toto je samozrejme o nieco inom :pensive: ,ale stale verim,neviem.....ale ja mam z toho pondelka dobry pocit :dizzy_face:
az v utorok idem do poradne,dobre,ze som si to vecer predtym pozrela v knizke :sweat_smile:
11. okt 2007 o 12:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no ved uvidime, ale to by fakt musel byt blesk z jasneho neba :fearful:
ale aj zazraky sa deju...
zatial sa na to fakt nesustredujem, cez vikend ideme prec, tak to ujde.
11. okt 2007 o 12:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
akurat mi pisala Valhali,ze uz je doma z nemocky:slight_smile:
11. okt 2007 o 13:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
aj mne pisala :wink: teraz som jej odpisovala.
11. okt 2007 o 13:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pipi,? vcera som si kupila oktobrovu mama a ja a tam pisali, ze ked sa taketo nieco nevydari, ale je aspon hcg vysie a potom klesne, tak na druhy krat je daleko lepsia sanca aby sa to podarilo. To ja mam tak, ze ani po ivf-ku ani po mrazacikoch som nemala ani maaaaalinko zvysene hcg, takze mna asi bude cakat aj tretie ivf-ko nie len druhe :frowning2: :angry: , alebo adpopka.....
11. okt 2007 o 13:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok