Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

lia
1. nov 2007

aj ja sa uz tesim na ordinaciu 🙂 .vcera sme to akurat s kamoskou preberali 🙂 .
vcera som HO aj vymakla konecne 😵

jul
1. nov 2007

ja som robila to masko tvoje,ale len s chlebikom a na vrch som ece opiekla anglicku slaninu a R vylizal tanier 😀 😝

jul
1. nov 2007

😠 😠 😠 😠 😠 ty sa mas,on je podareny 😵 ,len ta frajerka sa mi vobec nelubi jeho,nepasuje k nemu 😀

lia
1. nov 2007

neprudila jej vobec krv julišš,mala celu labku napuchnutu,raz taku ako obycajne 😖 a preto sa nevedela ani na nu postavit.

jul
1. nov 2007

to ti verim ☹
ja nie som vobec spokojna s walterovym veterinarom 😒

lia
1. nov 2007

fiiihaaa,slaninku??super 🙂 .preco si k tomu nic neurobila??nechcelo sa ti??
ja som upiekla francuzaciky 🙂
on je strasne mily ,aj ta jeho ale prava fraja vyzera milo 🙂

lia
1. nov 2007

ani ja,ona je taka necitliva,sado maso.mala tam este jednu,taku mladu,ta sa vzdy aj rozpravla s nelinkou,ale od pondelka ide na matersku aj ona 😖 .tak vyskusame inde.najradsej by som bola ,keby bol niekde blizko.

lia
1. nov 2007

juliššš,ty si hned mala vymyslene pre maleho meno??nad ziadnym inym si ani nerozmyslala??

jul
1. nov 2007

R dosiel hladny a chcel rychlo jest,a aj tak vzdy len chleba,chleba pyta k tomu,tak co sa budem trapit s ryzou,no nie? 😀

nedraaaaaaaaaaaaaaaaaazdi,mnaaaaam francuzske 😝 😝 😝 😝 😝 😝

no ved myslim tu jeho babu Tanu Pauhofovu😒

jul
1. nov 2007

nie,Liušššš,nad inym menom som ani neuvazovala,vedela som ece pred tehu,ze ked to vyjde bude to R-ko 😵

ale dievcatko by bola Simona 😉

lia
1. nov 2007

jaaajj,ona je malinka,ale zlata 😉
hej??je chlebovy??to ma taky zvyk ku vsetkemu??asi sa len tym vie nasytit.
vies kolko ich este je??dojdi,cviklu lubis??

lia
1. nov 2007

aj mne sa paci Simona,ale aj milion inych,ale chlapcenske by som nevedela asi ani jedno 😒 .
richard je uz moj synovec ,aj brat,ale paci sa mi to meno,ale uz nepada do uvahy.a ked sa budeme my dve stretavat s krpcami,tak to uz vobec nie 😀

jul
1. nov 2007

chlebovy,lebo hranolky,krokety a americke zemiaky uz nemoze ani vidiet,lebo to robime v robote 😝 a zase ryzu,varene zemiaky len obcas,to nemusi vobec a ked tak len malicko,to sa mi ani hrnce neoplati spinit,tarhonu a cestoviny vobec nelubi a zemiakovu kasu len raz za rok,radsej si da teda chlebik,alebo rozky zvykne ,trosku opecene na panvici,to je supis,to lubim aj ja,su take chrumkave.

jul
1. nov 2007

😀 😀 😀
a neces dat po tatovi? R?

lia
1. nov 2007

hhhmmm,takze stale len chleba.hhhmmm,to nie je dobre,lebo potom to asi ani ty nejes. 😒
pre mna samu by ma nebavilo varit nieco.cestoviny spravim buduci tyzden,len neviem ake.minuly tyzden sme mali s gorgonzolou a brokolicou,boli super 🙂 ,fakt. 😵

lia
1. nov 2007

nieeee,mne sa to meno k nemu vobec nehodi 😒 .moc tvrde je nanho 😒 .on taky krehky 😀 ,chudunky 😀

jul
1. nov 2007

nie,zase neje stale len chleba,urobim aj ryzu,aj varene zemiacky,len ked ide o masko tak radsej si da s chlebom,samozrejme ,ze vyprazany karfiol si neda s chlebom 😀

ale vacsinou robim maso 😝 on je masovy,prsia,kare,krkovicku,kuracie kridla,to furt u nas fici,ale ja to vobec nejedavam,ja zase lubim take ze vypr.karfiol,vypr,encian,cestoviny,zapekane zemiacky a tak...a to zase pre seba sa mi nechce robit,len ked mam naladu 😎

jul
1. nov 2007

😀 😀 😀 😀
taky drobcek 😵

jul
1. nov 2007

mne sa pacilo meno Simona a mama mi vola,ze uz ma meno pre dievca a povedala,ze Simonka,tak to bolo potom iste,aj R sa to pacilo 😀

no snad ked sa podari aj dievcatko,tak bude Simona,ale paci sa mi aj Nella.

lia
1. nov 2007

mne aj Mia,Emma,Zara,Vivien,Lilien 😵 ,Victoria a este mam toho vela 😅 😀

jul
1. nov 2007

😅 😅 😅
vidim,ze budes mat velky problem z vyberom 😀 😀

jul
1. nov 2007

kde su vsetky?
co isli na hroby?
som zvedava co Ajka,ako to prezila do prichodu manzela 😒

jul
1. nov 2007

ako to dopadlo s tym spetakom co R donho vrazil?

lia
1. nov 2007

velikansky problem julišššš 😖 ,ale ked som bola tehu sme sa kvoli tomu aj nebavili,lebo ja som chcela strasne Leu a R ani za svet 😠 😠 😠 .tak som plakala a plakalaaaaaa,ja som toto tehu bola strasne citliva,niekto sa len krivo na mna pozrel,uz som aj brucala 😀 😀 😀 .R bol zo mna na nervy 😀 😀

lia
1. nov 2007

a ma ajka dnes este volno??co sa muchluju?? 😕 😀

nic zatial,povedal,ze vie kde byvame keby daco 😒

jul
1. nov 2007

😀 😀 😀 fakt ste sa nebavili?? 😀 😀
mali by ste sa dohodnut uz popredu radsej 🙂

lia
1. nov 2007

ved som mu to hovorila uz aj predtym,ale on to bral,ze ved este nie som tehu a tak,nechcel mi zbytocne odporovat a tak,takto by sme sa pohadali dva krat 😀 .
jaaajj,eeste sa mi pacilo Bianca,rozmyslala som ,aby mala inicialy BB

lia
1. nov 2007

vy ste neboli na hroboch??

jul
1. nov 2007

😒 to povedal?
ked R oskrel to auto,tak sme mu nechali za stieracom t.c.,lebo nemohli sme utiect uz kukali po nas jak na vrahov a v pohode to bol taky starsi pan a islo to z nasej havarijnej poistky,nastastie sme neplatili nic

jul
1. nov 2007

a vybavili sme to vsetko po telefone si predstav s poistovnou,co je zazrak na slovensku 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre