• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé na 2 //?

26. januára 2008 
ja iba operiem a asi nic nebudem robit,chcem si urobit vlasy a ist pozhanat veci,ktore potrebujem.
5. nov 2007 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ti je hej, ty mas stale take vegetne dni... normalne ti zacinam zaaavidiet... :wink:
5. nov 2007 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vegetneeee??? :confused: upratovala som cely vikend,tak dnes,ked mi dosli prve kramysta,som si chcela oddychnut v posteli,ale nemozem :frowning2: :confounded:
ale nemam uz stresove dni,akurat to nie,chvalabohu.ale vybavovat musim pre firmu.
5. nov 2007 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, tak ja som cez vikend nestihla spravit absolutne nic, lebo sme ani poriadne doma neboli... ale potom ti zavidim, ze mas vsetko porobene :wink: :grinning: :grinning: :grinning: rozhodla som sa, ze ti budem zaaavidiet :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2007 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako chces mixi,ale ja musim stale upratovat kedze mame psika :slight_smile:
takze dnes mozno nebudem,ale myslim ,ze vecer pobeham s vysavacom aj tak,ale zajtra musim vysavat s velkym,len aby sme boli v cistote. :slight_smile:
5. nov 2007 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poobede chcem uvarit fazulovu polievku so slizami/tak to lubim ja/ a R urobim este makove slize.
5. nov 2007 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, ja som minuly tyzden robila fazulovu so slizami a rezance s makom :wink: muzik sa cpal, za mu slize lietali za usami :grinning: :grinning: :grinning: /a s tym zavidenim si robi srandu samozrejme :wink: /
5. nov 2007 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute trpezlivka tak co mate nove?
5. nov 2007 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, ja len na skok, musim bezat do roboty... :unamused: do pol 3tej som striehla, ci nieco nezacujem, dnes sa nic neudialo... :wink: ale pozitivna sprava je, ze manzel zistil, ze to nemame poistene proti kradezi... :pensive: vsetko mozne v tej poistke je, ale toto nie, ma porazi, nove dvere... :confounded:
5. nov 2007 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka - tak to je smola.... snad to dako vymyslite
lia - blahozelam.. ja mam po 1 mrche a asi za tyzden mi pride dalsia :frowning2: netesi ma to, ale co uz.. snad sa zacneme uz konecne snazit :angry:
5. nov 2007 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smejko, snad... :wink:
lia, aj ja gratulujem... :wink:
idem... :unamused:
5. nov 2007 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej aji, to je mi luto :pensive:
5. nov 2007 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babule :wink:
no ja som cela dolamana jak svina :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nedam si povedat a furt budem upratovat a co ja viem co este.Ale dnes dam len do pracky,umyjem riady a idem si uz konecne farbit vlasy :rolling_eyes:

vcera som pokazila celu zehlicku jak som zurivo zehlila zavesy a dve velke kopy pradla :sweat_smile: ,dnes mi isiel kupit novu :grinning:
5. nov 2007 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj julis :wink: dobra taktika... :grinning: skusim to aj ja... /ale s prackou :wink: / :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2007 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi,
vcera som aj pracku pokazila :grinning:
prala som detske veci a taka mala rukavica sa mi dostala z bubna do filtra a museli sme vypustat celu pracku,lebo sa to zaseklo a neodtekala voda,ale nastastie ten moj,to vsetko urobil sam,ja som si isla lahnut medzitym :dizzy_face:
a pekne poumyval dlazku,lebo vsade plno vody bolo :sunglasses:
5. nov 2007 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a bola tam ta rukavica,cela spinava a este aj retiazku tam nasiel moju :grinning:
5. nov 2007 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis, ja som vyprala dvakrat muzikovi usb kluc.. prvykrat, ked sa na to prislo ma skoro zabil, ale kluc to prezil a este aj vsetky veci v nom ostali a druhykrat uz iba prevratil oci... :grinning: :grinning: :grinning: pekne vyprany, vyavivazovany a vyplachany... :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2007 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: a funguje dalej? aka je to znacka,ten je ale kvalitny :sunglasses:
5. nov 2007 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis, funguje... :grinning: a vsetky data zachovane... :grinning: neviem, aka znacka, ale kupeny je v ageme... :grinning:
5. nov 2007 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to bola velmi dobra kupa :grinning:

ty asi tiez nepozeras do vreciak ked ides prat,co? :grinning:
5. nov 2007 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis pozeram, len on si ho vzdy nacpe do toho malickeho, co je na pravej strane nad normalnym velkym... :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2007 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
namiesto zapalovaca :grinning:

ja nepozeram vobec,som leniva :unamused:
5. nov 2007 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: ahojte :slight_smile:
5. nov 2007 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis, on nefajci... :grinning:
ahoj ninus :slight_smile:
5. nov 2007 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kde zmizla jul
5. nov 2007 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,
umyvala som riady a upratovala :sweat_smile:
5. nov 2007 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si nedaš pokoj však jul ty ma chceš asi predbehnuť
5. nov 2007 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie ninka,ale ked stale je co upratovat :sweat_smile:
aj pes dost narobi neplechy,stale len po nom hracky zbieram,alebo zametam,vysavam,nastastie neplzne,on je neplznuci psik,ale keby si videla ako jedava,po celom byte :angry: on si z misky nabere do papule plno granul,dojde do stredu obyvacky ,tam to vypluje chvilu na to pozera a zacne jest.neznasa jest sam,musi byt stale s nami a mat nas na ociach :confounded:
5. nov 2007 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, "skocim" vam do temy :sweat_smile: chcem sa opytat, ci ste niektora brali alebo beriete matersku kasicku, ak ano tak kedy sa berie - myslim tym interval od ms po ovu alebo aj potom?
5. nov 2007 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lienka to je co za kasicku? ja to 1x pocujem :unamused:
5. nov 2007 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok