Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

jul
6. nov 2007

liušš,
bola som dnes na poradni a uz mam +18 kil,dobra kočka co? 😖

ninka1234
6. nov 2007

neporodila ešte som tu a dnes ani zajtra ešte nesmiem, lebo drahy je v rakúsku a príde až zajtra večer tak pekne malej dohovaram aby ešte bola trošku v brušku

ninka1234
6. nov 2007

a nebola som tu preto lebo mi nefungoval konik 😔

jul
6. nov 2007

ninka,
uz som sa bala,ze sa to spustilo 😅

ninka1234
6. nov 2007

ešte nie, ešte tu straším 😀
No vidíš aku peknu vahu ma maly riško, aj mne vravel včera že ma okolo 3 kil ale nevravel že koľko presne, takže tvoj maly nás dobehol. Hlavne že už maju svoju vahu

jul
6. nov 2007

doki ma strasil,ze bude mat 4 kila,este mam pred sebou mesiac a R mal skoro 5 kil ked sa narodil.Takze bude jednoznacne po nom 😎
Ja som mala 3100g ked som sa narodila 😅

ninka1234
6. nov 2007

môže mať a nemusí. Ja som mala 2900 g keď som sa narodila a moji chlapci mali Tomáš 3650 g a kubko 3000 g a v roku kubko vážil viac ako tomáš 😀

jul
6. nov 2007

a ktory porod si mala lahsi?

ninka1234
6. nov 2007

ja som mala obidva ľahké nemôžem si sťažovať 😀 , ale ťažší tomáš vypadol zo mňa ako zo šmýkalky 😀 😉

jul
6. nov 2007

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ninka1234
6. nov 2007

takže ty budeš mať cisára?

jul
6. nov 2007

nechce mi to pridat prispevky 😠 😠 😠

lia
6. nov 2007

risko bude macek??neva,to potom zhodis,aj ja som sa dala na dietu,ale uz vaznejsie.
jezisi,viete co,R mi tu uz tyzden rumazgal ci ho neostriham,tak reku ze skusim a dopadlo to hrozne 😅 😅 😀 este ze si nevidi aj dozadu 😀 ale skoro ma zabil inak,lebo nad uchom som mu zastrihla 🤐

ninka1234
6. nov 2007

idem do sprchy a uvelebiť sa k telke veď nám ide ordinácia huráááááááááááááááá zajtra sem zavítam

lia
6. nov 2007

uz ste fuc?? 😢

jul
6. nov 2007

hahahahahahahahahahahahahaha 😀 😀 😀 😀

jul
6. nov 2007

mne to zas nejde 😠

lia
6. nov 2007

a co ti to robi??ved ti to ide

jul
6. nov 2007

strasne mu to trva a musim ist az do gooogla a potom naspat 😠

no chudak R,hehe

ninušš,papa zajtra,dufam,ze budes este 2v1 😉

jul
6. nov 2007

liušš,ty zajtra dojdes?
dufam,ze ma bude Ajka cakat pred GF 😒

jul
6. nov 2007

ani sme sa nedohodli ☹

lia
6. nov 2007

hhhmmm,to strihnie nie je take lahke,cela som sa triasla,on si myslel,ze bude za 5 min. 😠 ,no strasne nervy.uz som ho nemohla ani ostrihat.to je strasne s tymi chlapmi. 😒

jul
6. nov 2007

ja som strihala tiez R ,ale daaavno a povedal,ze to bolo 1 a posledny krat 😅 vyzeral strasne 😀

lia
6. nov 2007

ja som myslela,ze vas vyzdvihnem tam,hhhmmm??zajtra mam vela roboty,musim ist uz od rana do firmy,tak dufam,ze mi to vyjde.ved budes zapnuta,nie??

lia
6. nov 2007

to povedal aj moj R 😀

lia
6. nov 2007

R bojuje??

jul
6. nov 2007

no musime sa zajtra na konovi dohodnut rano,ja budem urcite o 16.00 pred GF,dufam,ze ajka tam uz bude cakat 😠

lia
6. nov 2007

tak na konovi budem,lebo mam vela roboty na pc.a teba tam hodi R??nemoze ta hodit ku mne??a odtial mozme ist k pipke,hhmmmm??

jul
6. nov 2007

sak netrafi 😒

lia
6. nov 2007

netrafi ku mne??ci co??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre