Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

pipka
autor
8. nov 2007

uz mam po nej, ale ked ho odmietnem dnes, potom budem dva tyzdne slintat na prazdno 😒 😀 😅
ale uz fakt idem, paa

jul
8. nov 2007

ninka,
no hrozne,este vcera som sa chvalila,ze nemam ziadne bolesti a vecer to zaclo,chodim ako keby som bola seknuta v krizoch,uz ma zacli boliet tie kosti dole,uz ma vselikde picha,krce mam,pobolieva..... bojim bojim ☹

jul
8. nov 2007

aji,co ste poculi v tych vysielackach?

ajka23
8. nov 2007

julis, ze by sa ti to pomaly rozbiehalo? 😕 😕 😨

ajka23
8. nov 2007

zacalo v nej suchotat, ale ja som hned vedela, ze nic to nie je, sustalo v nej stale, ani chvilu nebolo ticho... asi sme nedali dobru frekvenciu, alebo co... 😒

jul
8. nov 2007

a nebol to vietor? 😅

ninka1234
8. nov 2007

neboj jul mňa to boli už dosť dlho, ale odkedy mám preč ten steh tak je to trošku lepšie. Ono sa už tvoje telíčko pripravuje na príchod Riška 😀

ajka23
8. nov 2007

kde by sa tam vzal? 😒 😀 😀 😀
ty mas tieto veci, ci nie? 😕

ninka1234
8. nov 2007

jul a maš strie? Ja som akurát dnes drahemu v sprche povedala že bruško mám najväčšie oproti chlapcom ale nemám ani jednu sriu

ajka23
8. nov 2007

ani na nohach? 😕

ajka23
8. nov 2007

prave davaju v telke, ze asi ani druhy chlapcek zo siamskych dvojiciek neprezije... 😔

ajka23
8. nov 2007

julis, ktora z decembroviek ma najviac a ktora najmenej kil? 😕

ninka1234
8. nov 2007

ajka ano pozerám to, možno som krutá ale mne je teraz už len jedneho chlapčeka veľmi ľúto, a som proti ich matke pretože z veľkej časti im to utrpenie spôsobila ona

ajka23
8. nov 2007

ako to? 😕

ninka1234
8. nov 2007

pretože vedela že su siamsky a lekár jej vravel že su veľmi zle spojení a nemaju veľmi šancu na prežitie

ajka23
8. nov 2007

kedy sa to uz da zistit? mozno si myslela, ze sa mylia... 😒

ninka1234
8. nov 2007

zistil jej to niekedy v 12 týždni, je to krute ale teraz je to oveľa väčšie utrpenie. Idem blahoželať kámoske tak sa zatial lúčim pa pa. Zajtra sa ozvem a už žiadnych zlodejov Ajka

ajka23
8. nov 2007

ok, budem strazit... 😉 😠
pa

jul
8. nov 2007

aji,mame ale 4 +18 kil,ktora ma najmenej,tak neviem,ale uz je na svete aj jedno decembovcatko 🙂

jul
8. nov 2007

nie ninka,nemam vobec strie,ani sa nenatieram,len mozno 3x za mesiac 😅

jul
8. nov 2007

aji,ja nema tie vysielacky,naco by mi boli v 2 izbaku 😒 😀

lia
8. nov 2007

caute bambule 🙄 ,co mate nove??
a co si vcera pripravila pipi??
juliššš,kasli na darceky,odpocivaj,aby sa ti nespustil porod.

veva1
8. nov 2007

julik sa uz nevie dockat porodu 😀

jul
8. nov 2007

😖 😖 😖 😖 😖 😕

lia
8. nov 2007

hhmmmm,mate to uz obidve za par 🙂 ,jaaaj,ako sa len ja tesiiimm 😵

jul
8. nov 2007

liušš,ja sa budem viacej tesit.ked ty budes v 37tt 😵

veva1
8. nov 2007

lius si zlata,my to odskusame a dame ti rady co a ako,aby si to mala lavou zadnou 😉

lia
8. nov 2007

ked ja sa bojim,ze ja sa toho ani nedozijem ☹ 😔 .neviem sa zbavit tych depresii,co sa mi stalo za tento rok 😔 .

jul
8. nov 2007

to ti verim,ale nesmies to vzdavat 😠

lia
8. nov 2007

hhmmmm ☹ 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre