Ako byť trpezlivé na 2 //?

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk :-x
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉
jul
8. nov 2007
idem si spravit horucu cokoladu :-p (v prasku) :-| a idem kukat ordinaciu,a dojde R,donese mi mekáča,tak uz slintaaaaaam :-p
jul
8. nov 2007
lebo ta potom zbijem 😃
lia
8. nov 2007
mnamm,na cokinku mam taku strasnu chut,ale akoze mam dietu,z ktorej nic necitim,ze by som sa lahsie citila :-| .to sa da normalne kupit v obchode horuca cokolada??uz som vcera hovorila R,ze by sme mohli ist niekam na dobru cokinku.kde robia dobru??
vcera mi kyval TM 😃 :-p tadadaaaaa 😃
keby to pomohlo,mozes ma hned,nech ma to uz prejde :-o
jul
8. nov 2007
]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( zavidím 8-(
veva1
8. nov 2007
milujem mekaca :-p
lius vidis a z tohto sa musis dostat,zmierit sa s tym co sa stalo a potom pride to prave tehulkovanie.Najhorsie je sa zozierat preco sa to stalo a co ked sa to stane znova,lebo sa nepohnes z miesta. Zaklad je ze tehu mozes byt.Teraz dat dokopy hlavu a pojde to .Ver mi 😉
lia
8. nov 2007
co zavidis??ze nezerem a nechudnem??som jak slon!!idem cvicit od buduceho tyzdna ]-(
jul
8. nov 2007
neviem kde robia dobru cokinu,ja si vzdy dam vsade latte :-S
jul
8. nov 2007
nieeee,
TM ]-(
veva1
8. nov 2007
horucu asi v obchode nepredavaju,ale v prasku co si zalejes horucim mliekom ci vodou urcite 😃
jul
8. nov 2007
no ved taku mam praskovu,co si zalejes vodou aj mliekom :-N
jul
8. nov 2007
papapapapapa 😉 😉
veva1
8. nov 2007
co je TM,toto mi nerobte babule.Som uz par mesiacov doma a to moju zvedavost este podporilo.
lia
8. nov 2007
tomas mastalir vevi 😃 😃 dost nanho R ziarli,tadadada :-N 😃 😃 😃
dudu
9. nov 2007
=-) kuk prvaaaaa, ktora budete druha?
lumah
9. nov 2007
dudu jaaaaaaaaaaaaaaaa 😃 :-p
dudu
9. nov 2007
mne pre istotu neslo prispievat ]-( a teraz sa idem napapat, tak potom :-N 😃
mixka
9. nov 2007
ahojte kecalky
lumah
9. nov 2007
mixka ahoj🙂 už si po obede?
mixka
9. nov 2007
lumah, kaurat teraz papam x-)
lumah
9. nov 2007
mixka dobrú chuť teda, pekne papkaj. 🙂
mixka
9. nov 2007
dik, uz pomaly aj koncim... 😃
lumah
9. nov 2007
mixka ja už mám aj kávu za sebou a o chvilu letím domov z roboty. Tak ti prajem pekný víkend. Pa 🙂
mixka
9. nov 2007
fiha, to sa mas... ja kavu nepijem... 😃 a co mas na plane cez vikend ???
jul
9. nov 2007
nazdaaaarsss 😃
tak konecne doma :-p
bola som na kramaroch,potom v poluse a uz asi dnes nejem :-| vselico sme s R od rana pozrali,same blbosti,sladkosti...no fuj,zase 2 kila priberem :-S
mixka
9. nov 2007
julis, sak ty mozes... ste dvaja 😉
pipkaautor
9. nov 2007
haloooooo, ste tu? =-) x-)
pipkaautor
9. nov 2007
lius, tak horucej cokolady sa ti zachcelo? Mnaaam tu aj ja milujem, v zime si ju davam vsade, kde ju maju 😃 😃 😃 aj v Tirolskej, ta bola mnam x-)

juliska, zeby to pichanie naznacovalo, ze Risko sa uz blizi? =-) x-)
pipkaautor
9. nov 2007
ja som prave zlupla dva chleby s tuniakom a pol litra cajiku, uz dnes neveceriam :-| :-N
mixka
9. nov 2007
ahoj pipi x-)
pipkaautor
9. nov 2007
ajoooj mixik 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli