• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé na 2 //?

26. januára 2008 
aj ja uz ceeem,je to uz hrozne tento posledny mesiac :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. nov 2007 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neboj julis, sak sa dockas...este budes chciet, aby bol v brusku :grinning: :grinning: :grinning: ked ti tak celu noc prereve :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

ja uz sutazim :slight_smile:
10. nov 2007 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj R sutazi :rolling_eyes:
10. nov 2007 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som uz dosutazila robila som to online a aj vysledky mi uz dosli :wink: ze EXCELENTNE "1", taaaka som na seba pysna :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2007 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
takto mi to napisali...Dobrý deň,
tu sú výsledky Vášho ČR:SR vedomostného Testu národa 2007:

CELKOVÁ ZNÁMKA: "1*" EXCELENTNE (bodov: 38)
Vaše vedomosti sú mimoriadne, máte, čo sa znalostí týka, skvelé základy v mnohých oblastiach. Musíte si zrejme starostlivo vyberať ľudí, s ktorými by ste sa dobre pobavili, zatiaľ čo pre ostatných je hovoriť s Vami jednak pocta, jednak asi občas i náročná úloha. Počítajte s tým, že ľudia, s ktorými hovoríte, výraznou väčšinou nemajú zďaleka taký rozhľad ako Vy.

no zacinam si sama seba viacej vazit :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2007 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale v zemepise a dejepise som teda lapala po dychu :rolling_eyes: mam este co studovat :grinning:
10. nov 2007 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
julis, dostala si mmsku malej Zojky? :confused: :dizzy_face: je kraaasna, ze?
10. nov 2007 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ninka vas vsetky pozdravuje, tym co maju babo v brusku zela , aby ho mali co najskor pri sebe a tie co ho tam nemaju, aby ho tam cim skor mali :wink: :wink: :wink:
10. nov 2007 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to dobre napisala Ninka tu poslednu vetu :sunglasses: :wink: :dizzy_face:
11. nov 2007 o 00:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano,dostala som mmsku,mala je strasne krasne babatko,dufam,ze aj moj maly bude taky zlaty :slight_smile:

zavidim :confused: :confused: :confused:
11. nov 2007 o 01:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ninka uz ma zojku :confused: ??? gratulujeeem... :cry:
11. nov 2007 o 01:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
pipka si macherka.Ja som si robila len tak na papier a vyslo mi len tak tak 30 :grinning: aj to keby nebolo prirodnych vied a umenia tak ,by som sa musela nad sebou vazne zamysliet :grinning: Zemepis cista 5 :grinning:
11. nov 2007 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevi,
ja som saradsej netestovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. nov 2007 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tomuto sa hovori 100% nacasovanie zimnych gum :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

vcera sme si dali menit :grinning:
11. nov 2007 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste si dali menit gumy julišš??
11. nov 2007 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
pipi teda super ja som netestovala,spala som :sweat_smile:
inak ako vikendujete u nas od rana snezi :dizzy_face:
11. nov 2007 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
julis dobre sme to vymakli s tymi gumami tento rok, co??? :confused: :fearful: :sunglasses:

liuska, ja menim gumy v citroene :grinning: :grinning: :grinning:

vevi, ved aj ja som bodovala hlavne prirodne vedy, tam som mala vsetko spravne, v umeni 9 z 10, no zemepis a dejepis, bolo ciste tipovanie :sweat_smile: mala som stastie, ze tipy mi vysli na 50% :zipper_mouth: :dizzy_face:
11. nov 2007 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lossik aj u nas snezi, ale hned sa to topi :unamused: je tu brecka ako vzdy :rolling_eyes:
som sa dnes vybrala otestovat zimne gumy, bola som v Tescu a Palace na Zlatych, booze vsade ludi, akoby zadarmo davali :sweat_smile:
co bude este do Vianoc, nechcem ani domysliet :rolling_eyes: :fearful: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. nov 2007 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
de ste vsetky? Co odhrnate sneh? :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2007 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
takze dnes uz asi nikto...pre dnesok balim, nakuknem zajtra :wink:
11. nov 2007 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my sme boli v Ikei,Baumaxe a v Avione :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nastastie az vecer,tak nebolo vela ludi,asi sa vsetci ponahlali kukat superstar :grinning:
jake pekne pyzama sme si kupili s R v Hypernove? a ake lacne? to budeme ale krasny hahahahaha :sunglasses:

liuššššš,my sme menili v PK,boli sme tyzden dopredu objednaní :sunglasses:
12. nov 2007 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, bre ranko... prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... :grinning: :dizzy_face:
12. nov 2007 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte :wink:
Ninke gratulujem, mala je nadhernaaaaaaaaa... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
de ste? co vas odfuklo? :grinning: :grinning:
12. nov 2007 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
tak ja som ece 2v1 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,som zvedava dokedy,ale asi ece dlho budem :rolling_eyes:
zavidim uz Ninke,ze to ma za sebou :sweat_smile:
12. nov 2007 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola v obchode, v bankomate, fcul pracka perie a umyvacka umyva... :grinning: ale aji, skoro ma vazne odfuklo... hnusna zima... :frowning2:
12. nov 2007 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi,
dufam,ze aj ja budem mat cim skor umyvacku,len neviem ci si mam kupit vstavanu alebo taku normalnu :confused: :unamused:
12. nov 2007 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj dievčence poradte mi,co mam kupit svokre na 50-tku aky dar :confounded:
12. nov 2007 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis, my sme kupili normalnu a vyhodili skrinku co bola pod umyvadlom a tam ju zapojili.. a vyzera to fajn a ja nemusim otrocit s riadmi.. :grinning:
12. nov 2007 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty sa mas,ja denne tolko riadov musim umyvat :angry: ,my furt len ciste vytahujeme a potom si pripadam ako v skolskej jedalni,len umyvam a umyvam do bezvedomia :angry:
12. nov 2007 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis, u nas je to presne o tom istom... manzel si uvari do 2litrovej konvice caj a kolkokrat si ide naliat, tolkokrat si berie cistu salku, lebo s tou naliatou pochoduje po celom byte a nepamata si, kde ju polozil, tak sup nova... tolko som mu brblala, ze nerobim nic ine, iba to furt zbieram po byte a umyvam, ze sa nastval a kupil umyvacku... to zbieranie som zatial zmenit nedokazala, ale uz ma to tak neboli, ked to nemusim umyvat... :grinning:
12. nov 2007 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok