Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

ajuska212
12. okt 2007

strasne uplne hrozne....praveze necitim nic ...prvy krat som citila vajecniky a podbrusko...teraz nic...

ajuska212
12. okt 2007

a mala si nejake pocity po IUI????

pipka
autor
12. okt 2007

neboj, to je este skoro, este to pride 😉
Ja som praveze citila len prve dva dni a potom az do konca nic, takze takto je to lepsie... 😵 Vydrzat!!! 😉

ajuska212
12. okt 2007

no aj ja minule teda prvy krat ked som bola....bolenie podbruska a vajecnikov...no ved uvidim...ine nic mi nezostava len byt trpezliva🙂musime vydrzat🙂stale na teba myslim drzim palce a posielam ti pozitivnu energiu aby v pondelok vsetko dobre dopadlo🙂drz sa moja 🙂

pipka
autor
12. okt 2007

no uz na to radsej ani nemyslim, lebo by som sa len viac a viac stresovala, nechavam to na osud, ale dakujem 😉

lia
12. okt 2007

ahojte,

pipi,to je super,lebo negativnou naladou to nikam nevedie,len do depresie. 😉 vidim,ze mas lepsiu naladu 🙂

ajuska212
12. okt 2007

presne tak dobre robis🙂aj ja som bola prvy krat vystresovana pozorovala som sa...a teraz ked som sa spytala doktora aka je sanca pozrel hore ako do neba a povedal opytajte sa tam hore...takze je to v bozich rukach🙂

pipka
autor
12. okt 2007

dala som si varit kuraciu polievocku slizikovu, juuuj tak sa uz na nu tesiiiim 😀
lius, nedobehnes? 😉

ajuska212
12. okt 2007

pipka ty si doma????vzdy si bola po zakrokoch doma???

lia
12. okt 2007

idem sa akurat spr a idem za manzelom do firmy 😒 .vidis,mohla si ma zavolat ina den 😖 ,skoda.ale s tou polievockou si mi narobila chutky 😝 .idem hned vybrat kuracie masko.co davas do kuracej??chrbtiky??

pipka
autor
12. okt 2007

nie po IUI som vzdy chodila do robky, ale teraz som si vzala volno, ze nech mam klud...no moc som ho nemala, nabuduce pojdem do roboty radsej.

lius, davam kridelka, srdiecka a ked mam aj dve tri pecienocky. Zeleninku klasika, bobkovy list, nove a cierne korenie, sol a trosku podravky. A nakoniec cerstvu vnatku, ale az po uvareni do tanierikov 😉

lia
12. okt 2007

bobkovy list??to davam len do takych ako je fazulkova,soso,kapustnica...
to by u nas neuspelo,ja davam chrbaty,z toho vyzdy oberiem.moj musi papat masko stale 🙄 .ja davam do polievky aj rajcinu a papriku 😉

pipka
autor
12. okt 2007

no vidis...kolko ludi tolko chuti 😀 nam staci malo maska v polievocke, lebo ako druhe mame kuriatko, tak preto 😉
ja bobkovy list davam skoro do kazdej polievky, ale malo, niekedy len jeden zlomeny, taku polovicku, to skoro ani citit nie je, ale ved to nie je predpisane, co tam treba dat 😀 😀 😀 treba experimentovat 😵 😵 😵

zulka29
12. okt 2007

Pipi, ideš v pondelok na tú krvičku? Kedy tam prídeš? Ja idem na UTZ v pondelok, tak sa zase možno stretneme? 😕 🙂

pipka
autor
12. okt 2007

ajoj zulik, ano idem tam, ja mam este volno v pondelok, tak si povedz kedy pojdes, mozem sa prisposobit...dam si aj budik kvoli tebe 🙄 😀 😀

pipka
autor
12. okt 2007

inak normalne chodievam okolo osmej, ty na kolku ides? 😕

jul
12. okt 2007

Dobre ranko 😉
tak ja som sa konecne skopala z postele,ale hlad ma vyhnal,inac by som asi vylihovala az do vecera 😅
Nemohla som zaspat,lebo R chrapal po dlhej dobe jak najaty a maly ma kopal tak silno a dlho,ze mi uz bolo do placu 😒

pipka
autor
12. okt 2007

boooze juliska, ty mas ale vydrz 😀 ja uz mam pol bytu vygruntovaneho 😵 😵

zulka29
12. okt 2007

Pipi, ja asi niečo pred ôsmou, nebudem sa tentokrát ponáhľať, takže sa vidíme? 😵 😀 Určite si tam ešte posedím kým sa dostanem na radu...

jul
12. okt 2007

pipi,zavidim 😠
ja zas budem o pol noci upratovat,vtedy ma chyti taky zachvat a zacnem vsetko upratovat 😀

jul
12. okt 2007

no idem so psom von,lebo uz na mna zazera 🙄

pipka
autor
12. okt 2007

oki zulik, tak sa tesiiim na teba, aspon si tvoje brusko pohladkam, vraj to pomaha...mozem? 😕 🙂

juliska moja ty si taky nocny vtak, maly ked sa narodi, bude mat prehodeny den za noc, ale pre teba vyhovujuce, nie? 😀 😀 😀
ja si radsej porobim,kym som sama doma, lebo potom musim Vilka stale od niekial presuvat, lebo vsade mi zavadzia 😠 😀

jul
12. okt 2007

Kde je Dudušš?
potrebujem aby sa mi kukla do snara 😕

pipka
autor
12. okt 2007

co sa ti snivalo? 😕 Duduska je asi v robote.Dnes sa jej vracia drahy po tyzdnovke, tak tu asi ani nebude 😒

jul
12. okt 2007

o blchach 😀 😠

pipka
autor
12. okt 2007

to je myslim dobre znamenie 😉 , mne sa minuly tyzden trikrat snivalo, ze som cela vsivava 🙄 to lebo furt v telke davaju o vsiach v skolach a skolkach, tak ma to mata aj v noci 😅 😀 😀

pipka
autor
12. okt 2007

blcha je stastie, ved sa aj hovori, ze "stastny ako blcha" 😀 😀

jul
12. okt 2007

pipi,bodaj by 🤐 🙂

jul
12. okt 2007

ja som sa normalne zo sna skrabala,lebo som mala celu ruku doskrabanu 😒

dudu
12. okt 2007

cafte babulky, aaaaaano som v robotke a v piatok toho mam teda vela.... 😝 , ale na tie tvoje blsky jul sa pozriem 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre