• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé na 2 //?

26. januára 2008 
ved aj R je v ocakavani... :wink:
12. nov 2007 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes sme isli napriklad z karlovky na kramare a on sa zenie do dubravky,normalne nevedel ako mame ist :unamused: a vcera to iste,ako keby sme fetovali :rolling_eyes:
12. nov 2007 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved z dubravky sa da ist na kramare... :wink:
12. nov 2007 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
julis, asi by si mala ist do karanteny...asi je to chytlave :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
12. nov 2007 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to by bola ina obkluka,lebo my sme s liscieho a chodime xy krat okolo karloveskeho ramena a pod mostom lafranconi to zvrtneme smerom na patronku a kramare a on na opacny smer :confounded:
12. nov 2007 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co uz, to sa stava... :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2007 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi,dufam,ze budes mat male babatka,vcera som kupila taku sadu a zda sa mi to hrozne male :unamused:
12. nov 2007 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tricenko,polodupky,dupky,ciapocku,bodynko a podbradnik :slight_smile:
12. nov 2007 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
julis, budem sa snazit...aj keby som mala kvoli tomu porodit skor :grinning: :grinning: :grinning: ale zase nie ovela :sweat_smile: :wink:
12. nov 2007 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz som konecne dala prat,s prestavkami zehlim a uz ma aj pes otravuje,ale ma smolu :angry:
autor
a to si kupila ako do porodnice? :confused: :dizzy_face:
autor
aj ja musim dat prat :rolling_eyes: nech do zajtra nieco poschne...
12. nov 2007 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej,ale na cestu domov,ze nech je fesak :frowning2: ,ale asi by bol v tom ako tlacenka :angry:
inac vcera svokra povedala,ze R mal 58cm ked sa narodil a skoro 5 kil :astonished:

ozaqj pipi,potrebujem poradit co kupit svokre na 50-tku :unamused:
12. nov 2007 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaahojte....bože jul...že 38tt, už sa ti to blíži. :wink:
Ahoj pipka.
12. nov 2007 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zabi... :dizzy_face:
12. nov 2007 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooooj zabi,uz si tu 100 rokov nebola :angry:
12. nov 2007 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
citla som...noo tazko radit, ked ju nepoznam. moja ma 75-ku a tiez netusim, co budeme kupovat. Ale nechavam to na Vilka, je to jeho mama, tak nech nieco vymysli. Aj ty to nechaj na R :grinning: :grinning: :grinning:

moj otec mal teraz 60-ku a kupovali sme mu take to kreslo z IKEA, co mame aj my doma, veelmi po nom tuzil, tak ho dostal :slight_smile:
ale co kupit zene...? Co ju bavi? Nezbiera nieco?
12. nov 2007 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zabi ajooooj co Filipko? Poslucha? :wink:
12. nov 2007 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:

pipi,R uz vymyslel take hovadiny...... :unamused:

ved prave ,ze nevieme co ju bavi a tak,ved R ju pozna asi tak ako ja,rodicia su rozvedení a R zil po rozvode s otcom a s mamou sa nestretaval
12. nov 2007 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaaaj, tak to je tazko..a ked by ste jej dali do obalky, urazi sa? Kupte nejaku peknu pohladnicu do obalky a do toho to vlozte. :wink: a k tomu velku kyticu...
12. nov 2007 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
julis, ale ved k 50-ke jej date vnucika, tak co vymyslas s darcekom? Nestaci jej? :grinning:
12. nov 2007 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis? skusim sa spytat R ,ta obalka neni zly napad,kyticu urcite kupiujeme...len kolko dat do tej obalky? :grinning:
12. nov 2007 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac vcera som si dala varenu cokoladu bielu....mnaaaaaaaaaaaaam,kebyze teraz sa mi sem pricaruje,bola vyborna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. nov 2007 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka julik z vlastnych skusenosti viem ze ak ten darcek nechate na muzikov,svokrusa nedostane nic :grinning:
12. nov 2007 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: tak to je mozne :sweat_smile:
12. nov 2007 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ešte raz :slight_smile: . Filipka baví babka, ja jej píšem nejaké papiere na PC.
Jul, ja keby som mala kupovat nieco svokre, tak jej kupim krásnu vilu...ale minimálne v Austrálii. :sunglasses: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. nov 2007 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
julis, sary-mary-fuk :grinning: :grinning: :grinning:

My sme davali k meninam 1000.-, tak dajte podla toho, na co sa citite a kolko si zasluzi :grinning: :grinning: :grinning:
vevi, mas pravdu, ved v konecnom dosledku to vzdy skonci na nas :sweat_smile: :angry: :grinning:
12. nov 2007 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixka, no nebola som tu dlho, nemám net teraz. Ale aj tak by som moc nestíhala. Maximálne tak po večeroch.
12. nov 2007 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zabiii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ona s vami byva? ci len "obcas" dochadza? :sweat_smile:
12. nov 2007 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julik a svokrusa je moderna? Ak hej tak chod do obchodu kde rada nakupuje a skus vybavit darcekovy kupon,nech si tam sama vyberie co sa jej paci :wink:
12. nov 2007 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok