• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé na 2 //?

26. januára 2008 
autor
a co varis lius? :confused:
12. nov 2007 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi,tolko kolko da R,mne je to fuk,ja som rada,ze tam nemusim ist :sunglasses: :grinning:
12. nov 2007 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, R babka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :sunglasses: :sunglasses:
12. nov 2007 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zase ma idete provokovat nejakym jedlom? :angry:
ja by som si dala nejaku sladkost,mam nejaky tvarohovy kolac ece ....
12. nov 2007 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lia, ahoj. No domček máme peknýýý, žltý :grinning: . Odfotím a potom sa pochválim.
Ono to mala byť pôvodne cukráreň...a my sme mali prerábať horné poschodie u svokrovcov, ale tak to vyšlo, že tam budeme bývať. A nakoniec som aj rada. Akurát že nám troška skrížila plány :angry: . Troška dosť.
12. nov 2007 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul...a čo takto kriedu ? :grinning: A hádaj, čo pocuckávam ?
12. nov 2007 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :pensive: :pensive:
12. nov 2007 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco vam skrizila plany??ved je super,ze vam dala dom,nie??
pipi,cviklu,budem si z neho robit salatik.kupila som si taku knizku,kde je vsetko popisane,je to vlastne taka ocista,co sa mi zide.a hlavne je,ze mozes zjest vela :slight_smile: ,to ja potrebujem,vela,vela :sweat_smile:
12. nov 2007 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja cem vela vela vela :sweat_smile:
12. nov 2007 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani nehovor juliššš,ja mam na balkone pudingovy kolacik,co som piekla v sobotu,aaaaauuuuuuuu :rolling_eyes: :frowning2: to nemozem
12. nov 2007 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty mozes este julišššš,vychutnaj si to :grinning:
12. nov 2007 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
juuuj, ja uz nesmiem vela vela vela, len maaaaalililnko :sweat_smile: :rolling_eyes: ale dokazem to? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2007 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zabi tak to mas super. A to koho mala byt cukraren? Tvoja? To by som k tebe chodila na puncaky :grinning: :grinning: :grinning:
aky velky mate ten domcek? Kolko izieb?
12. nov 2007 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to pipi,ani ja to nedokazem,ale uz si to vsetci vsimli aka som tucka a hlavne mne to strasne vadi.no ved uvidime co mi donesie tato dietka alebo skor len upraveny jedalnicek.
12. nov 2007 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lius a to mas taku, kde mas presne rozpisane, co kedy jest?
12. nov 2007 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej :slight_smile: ,dnes mi dosla knizka,ale uz som dnes zacala,pani co napisala tuto knihu,komunikujem s nou cez mail,tak som vedela co mam robit,ale uz to mam pri sebe a idem citat,v com robim chybu.
12. nov 2007 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Vilko na jar drzal taku, kde mal presne napisane, co na ranajky, desiatu, obed, olovrant a veceru, drzi sa 2ntyzdne, potom tyzden pauza a dalsie dva. a schudol 9 kil :wink: lenze potom zacal zrat a 12 pribral :angry: :grinning:
delim to na obdobia: pred svadbou a po svadbe :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2007 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lius, tak hod nejake rady aj do eteru :grinning:
12. nov 2007 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lia, ona nám nedala dom. My sme si kúpili pozemok aj s takou starou barabizňou...tú sme zbúrali a nanovo postavili domček, v ktorom mala byť cukráreň.
Svokra mi týždeň pre pôrodom urobila takú scénu, že som odtiaľ odišla preč.
Nebola za mnou ani v pôrodnici....keď som tam na naliehanie môjho manžela šla ukázať malého, tak sa vyjadrila (myslela si, že ju nepočujem), že ak som tam prišla len preto, aby som ukázala malého, tak som ani nemusela chodiť. No a to je len malinká stotinka z tých všetkých jej výrokov. Jednoducho tá osoba u mňa skončila.
12. nov 2007 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a prečo tam cukraren nie je? :confused:
12. nov 2007 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi :angry: to je ale ale ale ale........... :angry:
12. nov 2007 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipka, dole kuchyňa spojená s obývačkou,+ kúpelňa záchod + hala.
Hore šatník, ktorý by sa dal prerobiť na izbu + spálňa+ izba pre Filipka.
Nič veľké, ale nám to stačí.
12. nov 2007 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnaaaaam liušš kde je ten pudingač?
12. nov 2007 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved este som si len knihu vyzdvihla,su tu aj recepty,presne co mas jest,je to dobre na travenie,proti aknoznej pleti,na odstranenie nmenstruacnych problemov,znizenie cholesterolu,znizenie obsahu cukru a tuku v krvi a tak.mozes zjest kolko chces,su to zdrave veci. :wink:
12. nov 2007 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka, pretože tam ideme bývať. Pôvodne sme mali prerábať u svokrovcov, ale teraz ani za svet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. nov 2007 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zabi, ved to uplne staci, co chces viac? Keby ste aj mali dalsie babo, tak ak budu dvaja chalani, mozu byt spolu a ak bude babulka, tak jej prerobite satnik :grinning: :dizzy_face: :wink:
u nas na balkone julišššš,aj s čokynkou :wink:
to co je za kravu??vy ste byvali u nej??
baby, nechcem provokovať....ale ja vážim 48 kg a nie a nie pribrať :pensive: .
Moja diéta momentálne zaspala :sunglasses: .
12. nov 2007 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty sa mas zabi,take telo by som chcela mat a jest vela,vela,vela,mnaaammm :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja sa cely zivot musim tyrat :angry:
12. nov 2007 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lius, uz nevymyslaj stale , ved si ako spajla...co mam ja povedat? :angry: :sweat_smile: ja sa uz radsej ani nevazim, lebo mi je smutno...naposledy ze 74, ty kokso :frowning2: :pensive:
12. nov 2007 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok