Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

pipka
autor
12. nov 2007

a co varis lius? 😕

jul
12. nov 2007

zabi,tolko kolko da R,mne je to fuk,ja som rada,ze tam nemusim ist 😎 😀

jul
12. nov 2007

pipi, R babka 😝 😝 🙄 🙄 😎 😎

jul
12. nov 2007

zase ma idete provokovat nejakym jedlom? 😠
ja by som si dala nejaku sladkost,mam nejaky tvarohovy kolac ece ....

zabka132
12. nov 2007

lia, ahoj. No domček máme peknýýý, žltý 😀 . Odfotím a potom sa pochválim.
Ono to mala byť pôvodne cukráreň...a my sme mali prerábať horné poschodie u svokrovcov, ale tak to vyšlo, že tam budeme bývať. A nakoniec som aj rada. Akurát že nám troška skrížila plány 😠 . Troška dosť.

zabka132
12. nov 2007

jul...a čo takto kriedu ? 😀 A hádaj, čo pocuckávam ?

jul
12. nov 2007

zabi 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😢 😢 😢 😢 😢 😔 😔

lia
12. nov 2007

preco vam skrizila plany??ved je super,ze vam dala dom,nie??
pipi,cviklu,budem si z neho robit salatik.kupila som si taku knizku,kde je vsetko popisane,je to vlastne taka ocista,co sa mi zide.a hlavne je,ze mozes zjest vela 🙂 ,to ja potrebujem,vela,vela 😅

jul
12. nov 2007

aj ja cem vela vela vela 😅

lia
12. nov 2007

ani nehovor juliššš,ja mam na balkone pudingovy kolacik,co som piekla v sobotu,aaaaauuuuuuuu 🙄 ☹ to nemozem

lia
12. nov 2007

ty mozes este julišššš,vychutnaj si to 😀

pipka
autor
12. nov 2007

juuuj, ja uz nesmiem vela vela vela, len maaaaalililnko 😅 🙄 ale dokazem to? 😅 😀 😀 😀

pipka
autor
12. nov 2007

zabi tak to mas super. A to koho mala byt cukraren? Tvoja? To by som k tebe chodila na puncaky 😀 😀 😀
aky velky mate ten domcek? Kolko izieb?

lia
12. nov 2007

ved to pipi,ani ja to nedokazem,ale uz si to vsetci vsimli aka som tucka a hlavne mne to strasne vadi.no ved uvidime co mi donesie tato dietka alebo skor len upraveny jedalnicek.

pipka
autor
12. nov 2007

lius a to mas taku, kde mas presne rozpisane, co kedy jest?

lia
12. nov 2007

hej 🙂 ,dnes mi dosla knizka,ale uz som dnes zacala,pani co napisala tuto knihu,komunikujem s nou cez mail,tak som vedela co mam robit,ale uz to mam pri sebe a idem citat,v com robim chybu.

pipka
autor
12. nov 2007

Vilko na jar drzal taku, kde mal presne napisane, co na ranajky, desiatu, obed, olovrant a veceru, drzi sa 2ntyzdne, potom tyzden pauza a dalsie dva. a schudol 9 kil 😉 lenze potom zacal zrat a 12 pribral 😠 😀
delim to na obdobia: pred svadbou a po svadbe 😀 😀 😀

pipka
autor
12. nov 2007

lius, tak hod nejake rady aj do eteru 😀

zabka132
12. nov 2007

lia, ona nám nedala dom. My sme si kúpili pozemok aj s takou starou barabizňou...tú sme zbúrali a nanovo postavili domček, v ktorom mala byť cukráreň.
Svokra mi týždeň pre pôrodom urobila takú scénu, že som odtiaľ odišla preč.
Nebola za mnou ani v pôrodnici....keď som tam na naliehanie môjho manžela šla ukázať malého, tak sa vyjadrila (myslela si, že ju nepočujem), že ak som tam prišla len preto, aby som ukázala malého, tak som ani nemusela chodiť. No a to je len malinká stotinka z tých všetkých jej výrokov. Jednoducho tá osoba u mňa skončila.

pipka
autor
12. nov 2007

a prečo tam cukraren nie je? 😕

jul
12. nov 2007

zabi 😠 to je ale ale ale ale........... 😠

zabka132
12. nov 2007

Pipka, dole kuchyňa spojená s obývačkou,+ kúpelňa záchod + hala.
Hore šatník, ktorý by sa dal prerobiť na izbu + spálňa+ izba pre Filipka.
Nič veľké, ale nám to stačí.

jul
12. nov 2007

mnaaaaam liušš kde je ten pudingač?

lia
12. nov 2007

ved este som si len knihu vyzdvihla,su tu aj recepty,presne co mas jest,je to dobre na travenie,proti aknoznej pleti,na odstranenie nmenstruacnych problemov,znizenie cholesterolu,znizenie obsahu cukru a tuku v krvi a tak.mozes zjest kolko chces,su to zdrave veci. 😉

zabka132
12. nov 2007

pipka, pretože tam ideme bývať. Pôvodne sme mali prerábať u svokrovcov, ale teraz ani za svet 😝

pipka
autor
12. nov 2007

zabi, ved to uplne staci, co chces viac? Keby ste aj mali dalsie babo, tak ak budu dvaja chalani, mozu byt spolu a ak bude babulka, tak jej prerobite satnik 😀 😵 😉

lia
12. nov 2007

u nas na balkone julišššš,aj s čokynkou 😉
to co je za kravu??vy ste byvali u nej??

zabka132
12. nov 2007

baby, nechcem provokovať....ale ja vážim 48 kg a nie a nie pribrať 😔 .
Moja diéta momentálne zaspala 😎 .

lia
12. nov 2007

ty sa mas zabi,take telo by som chcela mat a jest vela,vela,vela,mnaaammm 😝
ja sa cely zivot musim tyrat 😠

pipka
autor
12. nov 2007

lius, uz nevymyslaj stale , ved si ako spajla...co mam ja povedat? 😠 😅 ja sa uz radsej ani nevazim, lebo mi je smutno...naposledy ze 74, ty kokso ☹ 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre