• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé na 2 //?

26. januára 2008 
áno lia, bývali sme u nej. Neviem, čo sa jej stalo. Asi bola/je v prechode.
Hádala sa s celou rodinou....ani na krstinách nebola. V kostole áno, aby ju tam videl farár, ale potom už nie. Teraz je z nej najlepšia svokra na svete.
Sladučká ako med..až mi je to divné :slight_smile:
12. nov 2007 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zabi, za tym nieco bude...davaj si na nu pozor :sweat_smile: aby ti neukradla maleho...alebo draheho... :rolling_eyes: :grinning:
12. nov 2007 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam 78 kil :cry:
12. nov 2007 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
booooze,
walter ma furt otravuje,chodi za mnou ako privesok,uz sa trepe von :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dnes som uz nahodila aj sal a ciapku ked som bola vencit :sunglasses:
12. nov 2007 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy mi stale neverite,ale mam vyse 58 :unamused: ,je to hrozne na moju vysku.vsade mi nieco vylieza cez rifle,no hroza.ale s touto stravou to bude dobre.
idem si to pripravit,zatial paaa
12. nov 2007 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to robi aj nelly,ale na stastie vecer uz nie,chvalabohu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. nov 2007 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
boooze jul, ze 78, ja mam 74 a ani tehu nie som :angry: :frowning2:

babulky, idem kuk tv, nakuknem rano, paa a dobru nocku :dizzy_face:
12. nov 2007 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, si este tu? :confused:
12. nov 2007 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat vsetci odisli a ty prides,ty vies kedy mas dojst :grinning:
12. nov 2007 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to to moje stastie... :pensive:
ale aj jest a zehlit a vencit sa musi... :wink:
12. nov 2007 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne toto som cely den robila :confounded:
12. nov 2007 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
varim si ryzu idem si spravit mliecnu ryzu so skoricou a cukrom,mnaaaaaaaaam,sice minule sa mi pripalila musela som vyhodit moj oblubeny hrnec :confounded:
12. nov 2007 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty vsetko nicis a demolujes... :angry: :grinning:
12. nov 2007 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas zase leje... :confounded:
12. nov 2007 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:
ale ja som pokazila len zehlicku,mikrovlnku pokazili baby v robote,ohrievac pokazil R
12. nov 2007 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnaaammm juliššš,ja papam cviklovy salat,polku ingrediencii nemam :unamused: .zajtra mozem ist zasa do obchodu :angry:
12. nov 2007 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som to zakrikla,ten dement s 3.posch uz vyhrava :angry: :angry: :angry: ...ale nejak bol ticho cez vikend :unamused:
12. nov 2007 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aji co mas nove??
12. nov 2007 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dala by som si cviklovy salat,taky som 100 rokov nejedla,este u nasich :unamused:
12. nov 2007 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale, nic, len brat mi blbne, asi chytil druhy dych, stazuje sa mi svagrina... :frowning2:
12. nov 2007 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat mi napisala, ze si precitala od tej zeny SMSku a brat ju nachytal... :unamused: na zaver mu napisala I love you, krava... :angry:
12. nov 2007 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fasa,uz som pisala,ci ide o jeho hormony,ale padol mi net zase :angry: .a co teraz??maju aj deti??a aku ma frajerku??mladu??kolko ma on rokov??
juliššš,ty mas na vsetko chut :grinning:
12. nov 2007 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mal tento rok 40tku... :unamused: zacal podozrivo chodit do posilky a trenuje spolocenske tance s nejakou... :angry: neterky, co mam v albume, to su ich deti... neviem, co bude dalej, hadam sa uvedomi...
12. nov 2007 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fasa :confounded: ,boooozzeeee,ti chlapi :angry: .a ma peknu zenu??
dufam,ze to nechyti aj mojho,co je za chvilku :unamused:
12. nov 2007 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stale je aka ista ako bola pred svadbou... nechapem to... :unamused: najhorsie je, ze jej neviem poradit... :cry:
12. nov 2007 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie sms-ky dobre poznam :frowning2:
mna skoro vystrelo ked som si ich precitala....bolo to ako keby mi noz pichol do chrbta :cry:
ze....milujem ta,lubkam ta,chybas mi,myslim na teba........no a potom ma uz len odvazala sanitka :pensive:
12. nov 2007 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co jej poradis??on musi dostat rozum,je to hrozne,tie zeny cely zivot trpia :confounded: .
12. nov 2007 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chudatko,asi sme si tym kazda presli uz,ja ani nehovorim,nebol to moj manzel :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,fuuu
12. nov 2007 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis, zimomriavky mi behaju po chrbte... :confounded:
neviem, co poradit... len som jej povedala, ze nech neni na neho zla, prave naopak, ale to sa da asi len velmi tazko... :unamused: ale neverim, ze s nou nieco ma, aspon zatial nie... mozno sa mu to len paci, ze niekto na neho berie, a tak... :rolling_eyes:
12. nov 2007 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toho mojho pred rokmi tiez nieco chytilo, neviem, ci v tom bola nejaka zena, len sa jedneho dna zdvihol, ze potrebuje viac volnosti, chcel vediet, ci k sebe patrime a podobne dristy... :confounded: zbalil si veci a odisiel, a o par tyzdnov sa vratil, ale boli to moje najhorsie tyzdne v zivote... :frowning2:
12. nov 2007 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok