Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

sweetberry
12. nov 2007

chrenkoooo ☹ ☹ ☹ ☹ 😝 😝 😝 😝 sakra ho vyhodili

jul
12. nov 2007

zabi,
ano vypisovala som si tu s babami na koniku a zabudla,ze varim 😖

zabka132
12. nov 2007

jul, možno len tak pôsobí. Mám s tým skúsenosti, lebo mne ťahá už na 28, ale nevyzerám na to. Dokonca sa ma ešte sem-tam opýta šofér v autobuse, že či chcem polovičný lístok.
Je to niekedy nevýhoda, lebo potom ťa ľudia berú nejako tak, ako si to napísala o pár riadkov vyššie. Ako naivné dievčatko.

jul
12. nov 2007

boooze,uz nech vypadne Hečkova jedna hnusna 😠

jul
12. nov 2007

zabiiii,
ja idem prasknut s tej kasi 😝

zabka132
12. nov 2007

jul, nevyšlo ti to. Chrenka bola škoda. Fešáááák 😀 a dobre spieval.

jul
12. nov 2007

Urcite ovela ovela vacsi fesak ako Konrad,nechapem ,ze mu pubisky neposielali sms-ky 😕

zabka132
12. nov 2007

Konrád je hroznýýý. Lezie mi na nervy, taký pavián. Nerob mi chute, lebo si ju urobím aj ja.
Filipko zaspal, tak čakám kým sa zobudí...a bude papať. To len keby som náhodou zmizla. Potom ešte dojdem.

mixka
13. nov 2007

waaau, ja som tu v takuto pokrocilu hodinku fakt prva, dobra haluz... 😀 😀 😀

lumah
13. nov 2007

mixka a ja druhááááááááááá-ako vždy 🙂

mixka
13. nov 2007

ahoj lumah 😵 uz som myslela, ze vsetky spite... 😀

lumah
13. nov 2007

mixka nieeee, len som bola dnes zas na krvi a UZV, a ked som dofrčala do roboty, musela som chvilu pracovať. 😀

mixka
13. nov 2007

a jo taaak... 😀 riesite uo 😕 ???

lumah
13. nov 2007

mixka áno, som po 3IUI neuspešných, tak sme sa nechali prehovoriť na IVF. Práve stimulujem - krátky protokol, o také dva dni asi by som mala ísť na odber, dnes mi povedia poobede čo a ako.

mixka
13. nov 2007

fiii... tak to drzim velmi velmi palce, nech to vyjde... 😵

lumah
13. nov 2007

mixka dakujem, už nech to mám za sebou. 😝

mixka
13. nov 2007

ale vydari neboj... 😵 a do ktoreho centra chodite ???

lumah
13. nov 2007

mixka do gyn-fivu a ty?

mixka
13. nov 2007

ja ??? na pripravu k psychoske na adopciu... 😵

lumah
13. nov 2007

mixka a aj si chodila do nejakého centra? Inak ja keby som nemala už dceru, tak sa dám tiež na adopciu, keby to inak nešlo. To ti schvalujem. 🙂

mixka
13. nov 2007

lumah ano, boli sme ale iba na zakladnych vysetreniach, ktore ukazali, ze mame vseto ok... a kolko rokov ma tvoja dcerka ??? preco ju nemas v pase ???

lumah
13. nov 2007

mixka moja dcera je už dospelá, to sem ani nedám radšej 😀. A ked máte všetko ok, prečo hned adopcia? Nechceli ste vyskušať najskor iné možnosti?

lumah
13. nov 2007

utekám na obed, ukážem sa tu neskor.

mixka
13. nov 2007

lumah, doki chcel, aby som isla na laparo, takze nie... 😔 a kolko ma rokov ??? aspon prezrad, ako sa vola... hladam inspiraciu... 😉

ajka23
13. nov 2007

dobre rano... 😀 😀 😀 😀
julis, nejak si ma tym neskorym vstavanim nakazila... 😅

mixka
13. nov 2007

ze dobre ranko... 😀 😀 😀

ajka23
13. nov 2007

a pozeram z okna a zase prsi... ☹ zeby som si isla zdriemnut? 😀 😀 😀
co porabas?

mixka
13. nov 2007

aji, beham po nete a davam dokopy zimnu lyzovacku pre 6 ludi... 😀 aj ja by som veru isla hned do hajan...

dudu
13. nov 2007

cafte, tak som vcera bola u dokiho aby ma vypisal na Pn, tolko ste toho popisali, ze sa mi to ani nechce cele citat ale zhruba asi viem.
Ale ako som sa napapala tak sa mi chce teraz spinkat 😔 , tusim ze vsetky spinkate.. 😀 😔

mixka
13. nov 2007

ja ee, ja uradujem... 😀 ale veru hned by som sla... ale povinnostui nepustia... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre