Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

dudu
13. nov 2007

ahojcek, mixi... 😅 😀

dudu
13. nov 2007

no, idem si urobit kavu lebo asi zaspim

mixka
13. nov 2007

ahoj dudu... a teraz mozes pit kafu 😕 ???

lumah
13. nov 2007

aj ja práve pijem kávu-hrozný čas-taký spavý 😔

dudu
13. nov 2007

no ja si myslim ze ano...? 😅 😕 alebo nie, tak ju idem vyliat..

lumah
13. nov 2007

dudu prečo vyliať? 😕

dudu
13. nov 2007

fuuuuj, sak som si tam nedala cukor, 😀 😀

jul
13. nov 2007

dudušš,
aj cigaretka bola ku kavicke? 😀 😀 😀

dudu
13. nov 2007

lumah ja neviem, hovori sa ze by zena ked chce alebo ked caka tak nema pit kavu, ale ja ju nevylejem, lebo ja pijem len rozpustnu a to este aj z mliekom,.

jul
13. nov 2007

ja som sa len teraz zobudila 🙄
fuuuj,to je ale počko vonku,take na spanie 🙄

dudu
13. nov 2007

nie, ja uz fakt presne 6 den naozaj nefajcim, to je uspech co?

jul
13. nov 2007

😲 😲 😲 😲 😲 fakt????
no to je výkon 😎 😎 😎 😎 😎
gratulujem k 6-dninam 😀

dudu
13. nov 2007

akoze aj predtym asi mesiac som tak fajcila ze som nefajcila, no teraz mi to ani nechyba ako pred tym, tak verim ze uz som v tom 😀 😲 😲

jul
13. nov 2007

dudušš,ja som pila kavu na litre,no mne samej od seba prestala chutit na zaciatku a teraz zase popijam 😀

ja som vzdy bola strasny kavickar 😅

dudu
13. nov 2007

teraz som dostala sms, ze volam sa simonko...... a ja neviem od koho to je, tak som odpisala, ze gratulujem ale rada by som vedela ako sa vola mamicka alebo otecko... 😅

lumah
13. nov 2007

dudu držím palce aby si tov ydržala-ked nebudeš fajšič rok, tak to už vydržíš. 😀 Hovorí bývalá fajčiarka.

jul
13. nov 2007

dudušš,aj ja veriiiim 😵

dudu
13. nov 2007

joooj rok, tak to lahko ak bedem tehu 😀 😀 😀

jul
13. nov 2007

ja nefajcim uz 9 mesiacov 😅 a R nefajci uz rok aj mesiac

dudu
13. nov 2007

vies co je uplne zaujimave, ze ani nemam chut si zapali, len cakam kedy pride kriza 😕 ☹

jul
13. nov 2007

ja mam obcas chut si zapalit,ale len ked vidim niekoho ako i to strasne vychutnava,sedi niekde pri kavicke a potahuje 😀 😀 😀 😀 😕

mixka
13. nov 2007

julis a este sa vratis k cigaretke 😕 ??? a inak, ahoj... 🙂

jul
13. nov 2007

ahoooj mixušš,
dufam,ze nie,ale ja som bola slabý fajciar,ja som niekedy len 3 cigarety za mesiac vyfajcila,len ked som niekam isla ,ze na kavu alebo tak ,tak sme hulili jak komíny,ale inac malinko 😒

lumah
13. nov 2007

dudu no vidíš-dôvod aby si prestala. Ja som fajčila a dva týždne predtým ako som otehotnela som prestala 😀

dudu
13. nov 2007

lumah , no ja som ten dovod mala asi 5 rokov ale nebola som taka silna aby som prestala, neviem aj som si myslela ze asi po tom babu naozaj netuzim, ale prestat fajcit to nieje take lahke ako by si niekto predstavoval, je to proste zavyslost 😠 a ja som bola dost 25 az 30 krat za den a to 16 rokov 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 sama na seba som nahnevana, len my derzte palceky aby som nezacala 😅

dudu
13. nov 2007

pardon za chybucku 😕 😅

dudu
13. nov 2007

ty kokso tie iycka, mi neako vypadavaju 😀 , kde ste ? som tu sama?

jul
13. nov 2007

ja musim ist ,mam robotku 😝
pridem neskor,papa 😉

jul
13. nov 2007

no nikto tu nie je?
tak si idem spravit kavu,chvilku si lahnem,lebo skapinam jak ma boli chrbat ,potom este riady musim umyt a vyvalim sa pred zahradku aj s nejakou dobrou papanicou 😵

dudu
13. nov 2007

ja som tu od obeda, 😅 a teraz idem na wc-ko, tak sa vidime neskor 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre