• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé na 2 //?

26. januára 2008 
autor
a mas zbalene aj jednorazove nohavicky do porodky?
14. nov 2007 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, vsetky vas srdecne pozdravujem! :grinning: :grinning: :grinning:

juliska, tak tebe sa to uz blizi? drzkam velmi silno palceky na porod, nebojkaj, vysledok bude super odmena. co sa tyka mliecka, tak mozno aj tie cajiky pre kojace maminy by mohli pomoct?

ja som dnes strasne napalena z roboty, tak som si povedala, ze sa idem ukludnit sem k vam, tu sa riesia tie ozaj dolezite veci v zivote...
14. nov 2007 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :dizzy_face:
14. nov 2007 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, som myslela ze sa pripojim, ale citam ze tu sa uz rodi :sweat_smile: blahozelam buducej mamicke
14. nov 2007 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja este nerodim... :grinning: tak mozeme pokecat... :grinning: :grinning: :grinning:
14. nov 2007 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixik, ahoj. vy chystate adopciu? v akom ste stadiu a kedy asi bude baby u vas doma?
14. nov 2007 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mozme, lebo ja tiez este nerodim... ale snazim sa byt trpezliva :slight_smile:
14. nov 2007 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi cauky ako sa mas?
14. nov 2007 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vivi, chodime na sedenia... a kedy pride tazko povedat, ale dufame, ze cim skor... :pensive:
14. nov 2007 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte už sme doma :wink: :slight_smile:
14. nov 2007 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj maminka, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. nov 2007 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoooj ninuššššššš,
konecneeeeeeeeee :dizzy_face:
14. nov 2007 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj julis, ty si ako dopadla na poradni ??? :confused:
14. nov 2007 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi,
ani sa nepytaj,som vytocena,tlak mam este stale 300,potom napisem,musim utekat

idem rodit do druhej porodnice,taka som nasrata.
14. nov 2007 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: co sa stalo julis :confused: ???
14. nov 2007 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem vam pridať foto
14. nov 2007 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, ta je krasnaaa :dizzy_face: nadherne babatko ninus, este raz gratulujem :dizzy_face:
ako si zvladla porod ???
14. nov 2007 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka,
jeeeeej mala je zlatučka,jake ma licka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
cely manzel :sunglasses:
14. nov 2007 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem. no porod bol horší ako pri chlapcoch lebo mala pupočnu šnuru okolo krku ale uvedomelo si cez nu dala ručku aby sa nezadusila, ale dalo sa to zniesť drahý bol so mnou a bol mi veľkou oporou
14. nov 2007 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul ty sa ešte nechystáš?
14. nov 2007 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:astonished: :astonished: :astonished: jooooj ninka,toho sa ja strasne bojim tej pupocnej snury :pensive:
14. nov 2007 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka,
najnovsie sa nechystam rodit,asi az v januari,po dnesnej navsteve poradne na kramaroch. :angry:
14. nov 2007 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak ti zavidim :unamused: :frowning2:
malinka je zlatunka,krasnučka,zdravucka,ružovucka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. nov 2007 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a prečo jul
14. nov 2007 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes mam dobre blby den,
najskor ta poradna paradna,potom sme dosli domov a zistili sme ,ze pes si otvoril chladnicku....to nechapem a zozral sunku,salam,parky zase zo supou, zakusky.....no mal hostinu a potom ako som ho vycapala,tak sa bal aj vypytat von,tak sa postal v strede obyvacky na parkety :angry: no dnes je super den,ako piatok 13-teho

len 1 dobra sprava,kupila som si dnes u Batu cizmy,take vymakane z bledej brusenej koze,povodne stali 2400 a bola tam nova cena,ze 1400,- a pri pokladni mi povedala predavacka,ze su zase zlacnene na 390,- hahahahahahaha taka som bola stastna jak kon.A hned tie ostatne predavacky utekali brat tie posledne kusy :grinning:
14. nov 2007 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka,poslala som ti IP.
14. nov 2007 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul tak to je neskutočne. idem dať papať malej zatiaľ pa pa
14. nov 2007 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jaaaaj aj ja uz chcem :dizzy_face:
14. nov 2007 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :dizzy_face: ,
ninusss,Zojka je naaaaaddddhheeeerrrrrrrrnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,gratulujem. :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
ako si znasala porod??
14. nov 2007 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Walto mal hody??teda,on je dobry pazrak,len aby mu este nebolo zle.a s tymi cizmami,to by sa mne nemohlo stat :unamused: .ja varim pre draheho zvlast ,ja uz som navecerana,normalne fucim,ale chutilo mi to.zatial mi chuti vsetko,lebo su to vitaminky :slight_smile: .
ninus,uz som si precitala,ale za odmenu mas krasne dievcatko :wink: .dobrunka je??
14. nov 2007 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok