Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

pipka
autor
14. nov 2007

a mas zbalene aj jednorazove nohavicky do porodky?

vivi77
14. nov 2007

ahojte dievcata, vsetky vas srdecne pozdravujem! 😀 😀 😀

juliska, tak tebe sa to uz blizi? drzkam velmi silno palceky na porod, nebojkaj, vysledok bude super odmena. co sa tyka mliecka, tak mozno aj tie cajiky pre kojace maminy by mohli pomoct?

ja som dnes strasne napalena z roboty, tak som si povedala, ze sa idem ukludnit sem k vam, tu sa riesia tie ozaj dolezite veci v zivote...

mixka
14. nov 2007

ahojte 😵

marcellinka
14. nov 2007

ahojte baby, som myslela ze sa pripojim, ale citam ze tu sa uz rodi 😅 blahozelam buducej mamicke

mixka
14. nov 2007

ja este nerodim... 😀 tak mozeme pokecat... 😀 😀 😀

vivi77
14. nov 2007

mixik, ahoj. vy chystate adopciu? v akom ste stadiu a kedy asi bude baby u vas doma?

marcellinka
14. nov 2007

no mozme, lebo ja tiez este nerodim... ale snazim sa byt trpezliva 🙂

loss
14. nov 2007

pipi cauky ako sa mas?

mixka
14. nov 2007

vivi, chodime na sedenia... a kedy pride tazko povedat, ale dufame, ze cim skor... 😔

ninka1234
14. nov 2007

ahojte už sme doma 😉 🙂

mixka
14. nov 2007

ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj maminka, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵

jul
14. nov 2007

ajoooj ninuššššššš,
konecneeeeeeeeee 😵

mixka
14. nov 2007

ahoj julis, ty si ako dopadla na poradni ??? 😕

jul
14. nov 2007

mixi,
ani sa nepytaj,som vytocena,tlak mam este stale 300,potom napisem,musim utekat

idem rodit do druhej porodnice,taka som nasrata.

mixka
14. nov 2007

😕 co sa stalo julis 😕 ???

ninka1234
14. nov 2007

idem vam pridať foto

mixka
14. nov 2007

jej, ta je krasnaaa 😵 nadherne babatko ninus, este raz gratulujem 😵
ako si zvladla porod ???

jul
14. nov 2007

ninka,
jeeeeej mala je zlatučka,jake ma licka 😵 😵 😵
cely manzel 😎

ninka1234
14. nov 2007

dakujem. no porod bol horší ako pri chlapcoch lebo mala pupočnu šnuru okolo krku ale uvedomelo si cez nu dala ručku aby sa nezadusila, ale dalo sa to zniesť drahý bol so mnou a bol mi veľkou oporou

ninka1234
14. nov 2007

jul ty sa ešte nechystáš?

jul
14. nov 2007

😲 😲 😲 jooooj ninka,toho sa ja strasne bojim tej pupocnej snury 😔

jul
14. nov 2007

ninka,
najnovsie sa nechystam rodit,asi az v januari,po dnesnej navsteve poradne na kramaroch. 😠

jul
14. nov 2007

jak ti zavidim 😒 ☹
malinka je zlatunka,krasnučka,zdravucka,ružovucka 😵 😵 😵

ninka1234
14. nov 2007

a prečo jul

jul
14. nov 2007

dnes mam dobre blby den,
najskor ta poradna paradna,potom sme dosli domov a zistili sme ,ze pes si otvoril chladnicku....to nechapem a zozral sunku,salam,parky zase zo supou, zakusky.....no mal hostinu a potom ako som ho vycapala,tak sa bal aj vypytat von,tak sa postal v strede obyvacky na parkety 😠 no dnes je super den,ako piatok 13-teho

len 1 dobra sprava,kupila som si dnes u Batu cizmy,take vymakane z bledej brusenej koze,povodne stali 2400 a bola tam nova cena,ze 1400,- a pri pokladni mi povedala predavacka,ze su zase zlacnene na 390,- hahahahahahaha taka som bola stastna jak kon.A hned tie ostatne predavacky utekali brat tie posledne kusy 😀

jul
14. nov 2007

ninka,poslala som ti IP.

ninka1234
14. nov 2007

jul tak to je neskutočne. idem dať papať malej zatiaľ pa pa

jul
14. nov 2007

😵 😵 😵 😵 jaaaaj aj ja uz chcem 😵

lia
14. nov 2007

ahojte 😵 ,
ninusss,Zojka je naaaaaddddhheeeerrrrrrrrnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ,gratulujem. 😉 🙂 😵
ako si znasala porod??

lia
14. nov 2007

Walto mal hody??teda,on je dobry pazrak,len aby mu este nebolo zle.a s tymi cizmami,to by sa mne nemohlo stat 😒 .ja varim pre draheho zvlast ,ja uz som navecerana,normalne fucim,ale chutilo mi to.zatial mi chuti vsetko,lebo su to vitaminky 🙂 .
ninus,uz som si precitala,ale za odmenu mas krasne dievcatko 😉 .dobrunka je??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre