• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé na 2 //?

26. januára 2008 
aj ja mam cislo na jedneho,ked chces,poslem ti ho.on nam robi alarmy :wink:
15. nov 2007 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten alarm sa dava na dvere? lebo my nemame pivnicne okna, su tam len dosky, tak ak sa to dava na dvere a zlodej dojde z pivnice, tak to asi bude na nic, ci nie? :confused:
15. nov 2007 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aji, manzel ti o chvilu zavola... som mu poslala akurat tvoje cislo :wink: mrziii ma to, mam fcul v hlave len mimi... :pensive:
15. nov 2007 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi, nic sa nedeje, ved nehori... :wink: :grinning:
15. nov 2007 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aji nie,do celeho domu ti daju cidla na vsetky vchody a okna,my mame v byte 4 cidla
15. nov 2007 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co to tak stoji? :unamused: teraz pred vianocami, no neviem neviem... :frowning2: :grinning:
15. nov 2007 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to bude cidiel... :grinning: :grinning: :grinning:
15. nov 2007 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lia, aj my sme doma zaalarmovani... :grinning:
aji... :dizzy_face:
15. nov 2007 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz volal, bola som oboznamena, pojdem si to tam kuknut... :wink:
15. nov 2007 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nepamatam si tu sumu,no nie je to lacne
15. nov 2007 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo... zadarmo to sice nie je, ale urcite to je mensia polozka, ako vykradnuty barak a vecna nespavost...
15. nov 2007 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no parada, sak ale co je v tejto dobe lacne, nie? :unamused: pri mojom stasti mi ukradnu aj ten alarm... :grinning: :grinning: :grinning:
vcera som aj chcela ist normalne spat, ale okolo polnoci sa za nas dom postavilo auto, tak som hned bola vystresovana, potom som pocula otvorit dvere a hlasy, zobudila som manzela, nech tam ide a on, ze on rano skoro vstava, ze tam nejde... :angry: :angry: :angry: som myslela, ze ma porazi, tak na koniec zobral baterku a zasvietil tym smerom, na co sa asi zlakli a nasadli do auta a odisli... :unamused:
15. nov 2007 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nespavost uz mam... :grinning: :grinning: :grinning: :rolling_eyes:
manzel spal ako babatko, to neviem pochopit, ako by mu to bolo jedno... :confounded: chlapi, nerozumiem im... :angry: :rolling_eyes:
15. nov 2007 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aji, ja by som sa bez alarmu asi pototo aj v byte, ked som sama... my sme sice na prvom poschosi, ale da sa k nam lahko dostat z viacerych miest... nestastne rieseny barak... :angry:
15. nov 2007 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem od vas, idem sa pripravit do roboty a navarit si lavor kavy, majte sa a pekny den... :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
15. nov 2007 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty mas zapnuty alarm aj ked si doma mixi??
aji,uz ides??
15. nov 2007 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius, cez den nie, ale v noci ano
15. nov 2007 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este som sa chcela opytat, ci mi neviete poradit, kam sa mam obratit so staznostou, ak obec nesvieti, myslim verejne osvetlenie... :angry: chysam sa ist najprv na obec, ale viem asi ako dopadnem, tak neviem, kam sa stazovat dalej... :frowning2: mame tu tmu jak vo vreci... :rolling_eyes:
15. nov 2007 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius, pomaly sa taham... :unamused: vramci svojich moznosti... :grinning: :grinning: :grinning:
15. nov 2007 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna elektreren.. ved svietenie zabezpecuju oni, ci nie ??? aspon myslim...
to fakt??a ked ides na wc??ja si myslim,ze na obecny
to ano, ale obec to zapina, alebo vypina, kedy sa jej chce... :angry: :angry: :angry: u nas sa da povedat, kedy sa jej nechce... :confounded:
15. nov 2007 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vy tam nemate vobec lampu??podla mna cez obecny,tam to nahlasis a oni by sa ti o to mali postarat,nie??
ja si musim ist hlavu umyvat,to je tak na pol dna a veceru varit :astonished:
wc? :confused: :confused: :confused:
lia, ip /z pochopitelnych dovodov :grinning: /
15. nov 2007 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, asi si stojim na vedeni, o com je rec? :confused: :sweat_smile:
15. nov 2007 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,zhanam jul,ale este sa asi ani tu neukazala.
dnes sa mi celu noc snivalo ze sme naraz spolu v tej istej nemocke rodili a mali sme obidve v pohode,rychly porod.Porodili sme podla planu chlapcov,len ona tomu jej dala meno Janko-netusim preco. Obaja boli zdravi,krasni.Ja som sa pozbierala ku nim prva a Janko prve co urobil zacal mlaskat ustami ze papat.Tak som bezala pre jul.Krasny sen :dizzy_face: inac chlapci uz mali aspon 4 mesiace po narodeni :grinning:
pekny den vam prajem :wink:
15. nov 2007 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veva, julisa urcite este spi, dojde az okolo obeda, ako ju poznam... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
pekny sen... :dizzy_face:
15. nov 2007 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vevik :slight_smile:
juliššška isla na vysetrenia vevi :wink: aj ja ju vyzeram :wink: a ze JANKO :grinning: :grinning: :grinning: mlaskal?? :grinning: :grinning: :grinning: ja z teba odpadnem :grinning: :grinning:
15. nov 2007 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to som zle poinformovala... :unamused:
15. nov 2007 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok