Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

ajka23
12. okt 2007

nevsimajte si moj pravopis... 😒 😉

pipka
autor
12. okt 2007

sweet, cirkus je este stale v ruzinove pri DK 😉

pipka
autor
12. okt 2007

ajus to ta chapem, tiez som to uz zazila...ale prejde to, uvidis 😉

musim uz naozaj utekat babulky, uz ma vilko prezvana zdola, tak paaaa 😉

ajka23
12. okt 2007

pa pipi 😉
a ja sa chystam na pracovny vikend... ☹
mam dilemu, ci si mam zafarbit vlasy... 😕

jul
12. okt 2007

aji jednoznacne zafarbit 😎 😀

jul
12. okt 2007

walter minule zozral taku velku kostku z broskyne ako tenisova lopticka,dodnes sa nenasla 😀 nechapem ,ako to mohol stravit 😕

ajka23
12. okt 2007

je sikovny... 😉
ked ja sa farbenia bojim, nebiem, ako to sama zvladnem a potom to dofarbovanie, no neviem... 😒

jul
12. okt 2007

tak ked sa bojis,tak tak kasli na to,aj tak je s tym strasna otrava 🙄 😝

sweetberry
12. okt 2007

ajka nemusis zafarbit staci len prifarbit 🙂

pika teraz je pri nemocnici

ajka23
12. okt 2007

a blond, ked odrasta, tak je to velmi vidiet... 😉
jul, keby si to vydrzala, rodit az po novom roku, tak mas 25 tisic, co ty na to? presvedcis Riska? 😉 😀

jul
12. okt 2007

😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

ajka23
12. okt 2007

sweet, ked mne odrasta melir a je to uz fakt divne, neviem co s tym... ☹ najradsej by som sa dala ostrihat do hola, ale kto vie, ci mam peknu lebku... 😒 😀 😀 😀 taka Britney nemala peknu lebku... 😖

jul
12. okt 2007

to by som prijala aj ja vyholit si hlavu.Zavidim toto chlapom 🙄

ajka23
12. okt 2007

sweet, ty sa farbis sama? 😒

sweetberry
12. okt 2007

ajka 😅 😅 😅 ty tululoooo 😀
neee vsak si daj cokoladkovy melir to nebude tak vidiet ze ti to odrasta ale pekne by to bolo aj naopak cokoladkova farba a melir blond do toho
ja som zu vyskusala snad kadeco aj rysavku aj cervenovlasku aj tmavovlasku teraz ma caka v kupelke ruzova farba 😅 😅 😅 😅 chcem si spravit do blond vlasov taky jemny melirik do ofinky a trosku aj po mimo tak uvidime
a ked to bude na figu nahlasim sa ako atrakcia do cirkusu ales mame ho hned pri dome 😀 😀 😀 😀 ze pipka?? 😝 😅

ajka23
12. okt 2007

tomu mojmu sa to zapacilo v lete a teraz chce odo mna, aby som ho vyholila aj teraz, vraj je to velmi prakticke, ale mne sa to na nom nepaci... 😒

sweetberry
12. okt 2007

ajka nie kamoskina svagrinka mi farbi vlasky milujem tu pohodu ked nemusim nic robit ten veget to ako take rozmaznavanie a hlavne umyanie hlavy 😀 😀

ajka23
12. okt 2007

sweet, to si teda sikulka, ked taketo veci sama zvladas... 😉 ja som mala tiez na hlave okrem ciernej farby vsetko, mamu islo porazit, ked som mala modry melir... 😀 😀 😀 ach ta mladost... 😅

ajka23
12. okt 2007

ja mam divne vlasy, ani rovne ani kucerave, takze umyvanie po farbeni je pre mna strasne utrpenie... 😖 som proste strasne dieta stasteny... 😠 😀

jul
12. okt 2007

aji,
tak skoda,ze moj neni taky 😠
ja by som chcela,aby si to dal dole,uz to ma zase po plecia,vyzera jak Banderas a furt si to sanuje,mne sa pacia kratke vlasy na chlapovi 😠

sweetberry
12. okt 2007

ajka pohodaaaa 😀 😀 😀 😀

jul
12. okt 2007

ja som mu povedala,ze ked pride pre nas do porodnice a nebude ostrihany,tak nejdeme domov!!!! 😠

ajka23
12. okt 2007

julis, nevymenime si ich? 😀 😀 😀
dnes mi hovori ten opravar, aby manzel kupil novu hadicu na pracku, nech ju vymeni... 😖 len som si pomyslela svoje... 🙄
tvoj sa uz polepsil? 😕

ajka23
12. okt 2007

julis, len aby si tam neostala... 😀 😀 😀

jul
12. okt 2007

😀 😀 aji,dufam,ze nie 😅

polepsil....ako v com,co sa tyka takychto pomocnych prac v domacnosti alebo nejakeho majstrovania,tak je vsetko po starom 🙄

ajka23
12. okt 2007

v com sa polepsil? 😕 😕 😕

jul
12. okt 2007

napriklad konecne vymaloval po tom,co nas 3x vytopilo,ale hucala som donho asi 3-4mesiace a teraz zase uz mesiac mi dava dole zavesy co ich chcem oprat a kazala som mu aj okna poumyvat pred 3 mesiacmi 😠

sweetberry
12. okt 2007

a nam zase vyse pol roka vrzgaju dvere do bytu uz aj mama upozornila moja ale z\atial sa nic nezmeniloo 😀 😀 😀 😀

ajka23
12. okt 2007

jul, okna si nechaj ako rezervu, keby sa nahodou Riskovi nechcelo vyjst... 😉 vraj to pomaha... 😕
my asi budeme musiet omalovat, koli eme a jej sikovnemu chvostu... 😠 😠 😠 najlepsie by bolo na cierno, ale to by sme zase nic nevideli, kedze na chodbe stale nesvietime, uz par rokov, od kedy menil vypinac... 😠 😖

jul
12. okt 2007

polepsil sa v tom,ze stale sedi doma pri mne a stara sa o mna ako o princeznu 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre