Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

pipka
autor
15. nov 2007

aj jaaaa lius 😀 dame si nakopirovat, dobe? 😵

lia
15. nov 2007

jeeejjj,tak super,gratulujem dracikovi,je to super ked to vyjde,ale hned ked su vysoke hodnoty,inak pre mna to bolo strasne psycho,neviem,ci by som sa este na to dala 😅 .len kvoli tomu psychu 😒
dala si si pizzu??

lia
15. nov 2007

ake ma licenka 😵 ,spapala by som ju 🙂
dobe pipi,ale nebyvame daleko od seba,nie ze sa niekedy stretnu na mileticke ked ich posleme pre zeleninku 😀

pipka
autor
15. nov 2007

ona mala hcg na 10 den 268 tak snad uz len stupat bude...

dala som si pizzku, jasne...ved ma poznas 😀 ale dali sme si vsetky, az sa nam grce za usami robili jak sme sa napchavali 😀 😀 😀

pipka
autor
15. nov 2007

lius, ja mojej budem davat cerveny satecek kolo krku a ty ruzovy aby sme ich rozoznali 😀 😀 😀

dudu
15. nov 2007

booze moj drahy si teraz vymyslel, ze chce zrusit zakonnu v generali, a keby nestacilo tak aj havarijnu, on si to predstavuje ako hurvo valku, ked je vsetko napisane na neho 🙄

dudu
15. nov 2007

ahoooj, pipi,,, 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 konecne

pipka
autor
15. nov 2007

dudus, ved nech rusi, ale najprv nech inde prihlasi, aby ste neboli bez poistky 😒

pipka
autor
15. nov 2007

ajoooj nastavajuca maminka, ako sa citis dnes? 😉

lia
15. nov 2007

😀 😀
fuuu,tak to mala super ciselko 🙂 ,to som este nepocula z umeleho 🙂 .suppppeeerrrr 🙂
preco v tom vidis problem dudu??ved sa da do inej poistovne,ci nie??

dudu
15. nov 2007

neeemozem, lebo nam plati do konca roku, ale zrusit mozes uz len do zajtra...

lia
15. nov 2007

ano,len do zajtra.my to tak rusime kazdy rok dudu 😉

dudu
15. nov 2007

ano, do inej ale on to vybavovat nebude a ja som na pn-ke
citim sa ako pred mrchou, tak naozaj neviem ci sa mam tesit alebo nie....

lia
15. nov 2007

mas dudu 😉 ,kedy ides testovat??

dudu
15. nov 2007

to sa mozeme odhlasit aj cez internet, alebo len osobne..?

dudu
15. nov 2007

test doma naplanovany na sobotu rano a car v pondelok...

lia
15. nov 2007

fuuuu,tak to neviem,my mame positovacku a prepisuje nam vsetky auta kazdy rok,je to super,nemusim sa o nic starat,uz nam da len seky 😉

pipka
autor
15. nov 2007

dudus, to je dobre, neboj, ak si po PK, tak mozes uz aj testnut, to uz ukaze...rano ocikaj a budes jasna 🙂

lius, mozu to byt aj dvojicky, ked je hladina tak vysoka, no uvidime ako stupne na 14 den. 😉

lia
15. nov 2007

podla mna ti to teraz vyslo dudu,lebo kramy by si asi hned nedostala,nie??

dudu
15. nov 2007

joooj, tak to je super, ak tam budem musiet ist ja, tak toho mojho zbijem...... 😉

lia
15. nov 2007

jaaaj,tak potom daj vediet pipi🙂 co je pk??
dudu,kedy si sa vydavala??

dudu
15. nov 2007

mrchu mam dostat presne v pondelok, ... 😒

pipka
autor
15. nov 2007

lius a ty si ako na tom, uz si mala kramy odvtedy, ci este nie...lebo ja stale cakam a nist...uz neviem, co si o tom mam mysliet 😒

lia
15. nov 2007

😀 😀

pipka
autor
15. nov 2007

pk je predlzena kultivacia 😉

dudu
15. nov 2007

daaaaavno, 10rokov do zadu, ja viem mala by som dat do placu novu fotku ale ked tu som taka pekna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
autor
15. nov 2007

inak som sa dozvedela, ze nas sem chodi kopa bab citat, ze u nas v teme je vzdy veselo 😀 😀 😀 😀 😀
ake mile, ze? 🙂

lia
15. nov 2007

ale ty si bola na ivf dudu,nie??
ja som uz mala,chvalabohu,ved ked ste mali to stretko,to bolo hrozne,hned som ochorela 🙄 .
ako to,ze si este nedostala?? 😕 kolko je to tyzdnov odvtedy??

dudu
15. nov 2007

to je ok, len tak dalej, ale aj tak si myslim ze to tu skor bude kucharska tema, lebo tu sa furt len ladujeme 😀

pipka
autor
15. nov 2007

dudus, mala by si si tam hodit fotku z tohtorocneho Halloweenu 😀 😀 😀 tam si krasna jezibaba 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre