Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

lia
13. okt 2007

ano,ja som si to dala s cestovinami,R som spravila k tomu basmati ryzu.dala by si si??

jul
13. okt 2007

jasne,ze by som si dala,mnaaaaaaaam 😝 😝 😝 ty furt len drazdis vselijakymi dobrotami🙂

ja akurat idem varit,vies co si R rozkazal? Tak kuraci rezen s ryzou a pecenymi zemiakmi a k tomu hlavkovy salat 😒 no zbohom a ja ze mu bude stacit rozok so sunkou 😅

Tvoj R sa ma pri Tebe jak prasiatko v zite,same speciality mu vyvaras 😵

lia
13. okt 2007

hej,teraz vyvaram ked som doma,tak aj navarim.stale upratujem,ale tu je stale brajgel,ja to uz nechapem.dnes nerobim nic.mali sme ist pozriet kamarata do nemocky,ale nejdeme,lebo sa bojim,ze by som to dnes nezvladla.je velmi zle na tom.
ja nerada vyprazam,teda obalujem,najradsej vsetko nahadzem do hrnca a vari sa to 🙂 .
zajtra chcem robit pecene maso,kupila som uplne cerstvu knedlicku 😝 .ale este nemam kapustu.a dojde asi moj otec aj na obed,lebo moja mama bude zajtra pracovat.

lia
13. okt 2007

musim ist s nelly 🙄

jul
13. okt 2007

aj ja zajtra robim pecene masko,knedlu a kapustu a ece aj slepaciu polievku 😎
no ja uz mam rezne narobene,ale nakoniec budu v cesticku,ryza sa mi vari,uz len salat spravit a zemiaky osupat a dat piect.

a tiez musim ist medzitym s Walťom 😝

jul
13. okt 2007

liuušššš,
aj ja furt upratujem a furt je bordel,ale ked som sama,tak je stale poriadok,ako pride R,hned vsetko rozhadze aj s Walťom,zacnu blbnut spolu a potom je to katastrofa.

jul
13. okt 2007

A Walter je ako male decko,vsade nechava svoje hracky,stale len chodim a zbieram po nom vselijake haraburdy,kosti na zuvanie,lopticky,stuple z malinoviek,to ma rad..... 🙄

funy
13. okt 2007

jul,
pri ovulke sa moze spinit? nikdy som pri ovulke nespinila. a podla teplotky a pichania vajecnika a dokonca aj ovul. testu mam ovulku uz 9.den cyklu. takze bola hned po mrche, ako vzdy.

loss
13. okt 2007

caute baby ako vikendujete?

jul
13. okt 2007

funy,
hej,hej zvykne sa spinit pri ovulke 😉

jul
13. okt 2007

lossik ahojky 😉
no pomalicky odpocivame 😵

lia
13. okt 2007

no juliššš,u nas je to to iste,mna uz rozculuju aj tie hracky po celom byte.vsade su.a presne,dnes som to R hovorila,ze ked nie je doma,je tu cisto,ako dojde,koniec poriadku,zacnu sa nahanat s nelly a schovavat a hned je brajgel. 😒 ale neva,zajtra budem asi upratovat ked nikam nepojdeme.
juliššš,kto ti umyva okna??

jul
13. okt 2007

liuššš,
akurat som vcera pisala Ajke,ze uz kolko hustim do R,ze treba okna umyt 😠
Ja ich teraz umyvat nebudem,teda dufam 😅 a zavesy mi dava uz 100 rokov dole,treba ich oprat a hned aj tie okna umyt.... 😒

presne aj R,jak dojde,tak sa blaznia a tiez sa Walterovi schovava,ten zuri a beha hore-dole jak besny 😠

lia
13. okt 2007

vidim,ze to mame doma podobne 😀
jasne,teraz neumyvaj,ja sa chystam tiez,doteraz som nemohla ,ale uz by som aj mohla umyt pomaly aspon z hlavnej 😅 😀 ,ale sa mi neste 😖
vies co sme si spravili na veceru??mnaaaammmm.
kupila som horuci chlebik a R ho namasloval a na to trescie jatra so zeleninkou,fantaziaaaa 😅 a to som nechcela vecerat. 🙄

lia
13. okt 2007

zlate dupacky na 2.foto,ze??
a wighyna malinka je strasne rozkosna,ze??

jul
13. okt 2007

tresce jatra lubi strasne R,to keby cital,tak asi zje monitor 😀

ja uz tiez necem vecerat 😝 ece som plna z toho druheho obeda 😀 ,dnes som sa vazila,tak som nejakym zazrakom nepribrala 😎

ake dupiny? idem kuknut 😕

hej Laurinka je strasne zlata 😵

jul
13. okt 2007

jeeej,krasne dupinky 😵

lia
13. okt 2007

teraz kraja torticku R ☹ 😅 ,ja to asi nevydrzim 😒
tie co boli v bazari.
no vidis,tak super,boze,ako vam to rychlo ubehlo,aj ja stem 😅

jul
13. okt 2007

uz sa tesim na superstar 😎 kukavas?

lia
13. okt 2007

nekupis juliššš??ty uz musis mat vela veciciek,ze??
kukavam,ale skoda,ze dnes su chalani 😖 radsej by som si pozrela baby,su lepsie.

jul
13. okt 2007

uz necem vidiet ani jednu detsku ponozku 😀

lia
13. okt 2007

mas vsetko uz??aj ten kocik mas uz cely doma??

jul
13. okt 2007

kocik ece nie,len vajicko a vanicku 🙂
ale chystam sa ho dokonca mesiaca objednat cez net.Zevraj je nestastie ak mas kocik doma pred porodom 😖

jul
13. okt 2007

inac uz mam komplet vsetko,aj pre seba do porodnice okrem tej nestastnej nocnej koseli do porodky 😠
ale pipka mi poradila,ze v trznici predavaju materske kosele tak tam skusim zbehnut,uz som tam nebola 100 rokov,ale aspon nakupim nejake ovocie a zeleninku ,aspon to bude mat nejaku chut ako keby zo zahradky,nie ako z hypermarketu,tam je vsetko bez chuti 😝

lia
13. okt 2007

maju aj na mileticke,ja som si tam kupila do nemocky a mam ich strasne rada,su bavlnene a dokonca ich aaj rada nosim.doteraz som nosila len pyzama.
a viem,ze mi teta ponukala aj materske kosele.

pipka
autor
13. okt 2007

booze, az teraz som sa sem konecne dostala, ani nechcite vediet, co sme dnes prezili ☹

lia
13. okt 2007

co sa stalo pipi??

sweetberry
13. okt 2007

ahojkajte

lia
13. okt 2007

ahoj sweet 🙂 ,nekukate superstar??

pipka
autor
13. okt 2007

tak som si myslela, ze po strede ma uz nic nevyvedie z miery...ale vyviedlo. Vcera mi volal moj stryko, ze je v nemocnici, po infarkte, ale uz je po operacii a ma sa vyborne, tak ze hned ked ho prepustia, tak pridu aj s tetou na navstevu, lebo nam to slubovali od svadby.
A dnes rano ma zobudil bratranec, ze ujo Milan dnes rano zomrel 😔 a ja som bola posledna, co som s nim hovorila, bol vesely a tesil sa domov...
Hrozne! Tak sme dnes cely den behali a vypavovali od pitvy po pohreb, jeho zena sa zrutila, normalne ju hospitalizovali na psychiatrii....nechcite vediet, co sme mali dnes za den 😔 😔 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre