• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé na 2 //?

26. januára 2008 
autor
julis, este si ani neporodila a uz ta trapi chudnutie? :grinning: :grinning: :grinning: ja z teba nemozem... :grinning:
19. nov 2007 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
polovičku z toho čo som pribrala, ale žiadne nohavice ešte nezapnem :stuck_out_tongue_closed_eyes: a chodim len v jednej veste a materských rifliach. Dnes som si chcela kúpiť rifle a bundu ale ma kámoška predavačka prehovorila že ved ešte schudnem tak že to by bolo zbytočne tak uvidíme
Ináč už sme boli vonku u nás krásne svieti slniečko, tak pani doktorka vravela že s ňou máme ísť na prechádzku :grinning:
19. nov 2007 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi,ja som furt otravovala s tou vahou :unamused:
mna zaujimalo len kto kolko pribral a schudol :sweat_smile:
ninka,doktorka bola aj u vas? Co vsetko malickej robila?
no ved aj mne sa podla fotky zda aj sa mi horsie chodi,ale tych mojich rebier sa tomasko nechce vzdat :grinning:
no ci som otvorena ci zavreta,nemam ponatia,sak vies ze je to u mojho dokiho ako na beziacom pase,tak uz vyse mesiaca nemam o mojom krcku ziadnu spravu.Tak toal prekvapko :sweat_smile: A ty uz vies nieco blizsie k tej sekcii?

dudus,nechces mi troska napisat v skratke tvoj pribeh,kolko snazilkujete a tak?Mam rada pribehy s takym peknym koncom.

pipka ako to ze si mala aj ty taku hodnotu a nic.Ak mam otvarat nejake stare rany tak to len odignoruj.
19. nov 2007 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ninus, tak tatinko hrdo prvykrat kocikoval aj po vonku? :grinning:

julis, neboj, ty budes do mesiaca ako slamka :dizzy_face:
19. nov 2007 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevi,
mne idu robit vsetky vysetrenia este raz,chcu mat vsetky komplet vysledky ake treba,aj kultivaciu mi idu robit este raz oni,zajtra idem na odbery....inac aj usg maju lepsi som si vsimla a uplne ine merania vysli.
ten cisarak budeme asi riesit v piatok,teda len ustne :sweat_smile: :grinning: idem na poradnu :wink:
19. nov 2007 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2007 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem s waltom,hned dojdem :wink:

a kam isla dudušš?
19. nov 2007 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vevi v poho, mne to nevadi, uz som sa z toho dostala.
My sme boli na 1. IVF-ku teraz v septembri, pred tym 3x neuspesne IUI po 2 rokoch snazenia, prva hodnota hcg bola len 14, potom stuplo na 43, ale potom som zacala krvacat, vraj sa babo prestalo vyvijat, tak odislo samo. Pravdepodobna pricina, ze moj organizmus tvoril nejake protilatky, tak mi nasadil prednison na znizovanie prirodzenej imunity a teraz sa chystame na KET-ko....
19. nov 2007 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
duduska asi oslavuje.... :grinning:
19. nov 2007 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zahyba nam v inej teme :grinning:
19. nov 2007 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vieš že ano pipi bol veľmi pyšný. mne ju požičal len na chvíľku
19. nov 2007 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neoslavujem to bude az vecer, alebo az ked pride tatinko, ale nebola som doma od rana, a tak si robim papat, napapam sa a idem oddychovat, tak mi drzte palceky na stvrtokovu kontrolu... :astonished: :astonished:
DAKUJEM ZA PODPORU
19. nov 2007 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ninus a ked ja pridem...mne ju pozicia? :grinning:
19. nov 2007 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dudus a tatinko to uz vie?
19. nov 2007 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vraví že len na chvíľku :grinning:
19. nov 2007 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak kvoli chvilke sa mi neoplati ist tak daleko... :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
19. nov 2007 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi ano tomu som to volala hned ani mi nerozumel cez slzi, si myslel, ze to zase nevyslo... :sweat_smile: :astonished: :astonished: :astonished:
19. nov 2007 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a co povedal? Dufam ze sa tesil a ze odteraz bude vysavat uz len on.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2007 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dudušš,si ta viem predstavit ako si mu to hovorila a plakala pri tom :grinning:
19. nov 2007 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tesil sa len sa rehotal a rehotal.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a ze mi vecer zavola, ale pride podla toho kolko bude mat roboty...
19. nov 2007 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudušš,dufam,ze vo stvrtok budes mat hodnoty hcg aspon 10.000 :dizzy_face:
19. nov 2007 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co je to KET-ko?
baby velmi vam fandim.Ja som prvy raz zostala tehu po 6 mes. ale to sme nechali len na nahodu ci sa to podari ci nie. No v 16 tt mi doktor zahlasil pri beznej poradni,ze srdiecko nebije a ja som sa stala dalsim tehotenstvom posadnuta. Trvalo to zasa pol roka,ale tie mesiace neuspechu boli strasne,Hnusna depka mesiac co mesiac. A ked teraz tak citam,ze to bola vlastne len chvilka oproti mnohym z vas co sa uz snazite roky a podstupili ste kopec vysetreni... Velmi si prajem aby vam to uz vsetkym vyslo.
19. nov 2007 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to bolo asi takto....
dovolala som sa do centa........ a ..... povedali mi ...... ze.......a dlho nic .. ze ste tehotna... a tomik, ze a tak preco places? a ja - neviem ale neda sa mi to prestat :sweat_smile: :astonished: :astonished:
asi takto to bolo
19. nov 2007 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vevi dakujeme, snad sa uz aj my dockame...
KET je kryoembryotransfer, cize ked vkladaju rozmrazene embrya, co mame odlozene z prveho pokusu.
19. nov 2007 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevi,
ET- je embryo transfer
a KET-je tiez embryo transfer,ale to bolo zamrznute ece z minula :grinning:
19. nov 2007 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi,dobre som to vysvetlila? :grinning:
19. nov 2007 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis, 10.000 nemusi byt mne postacoi ak to poskoci kazdy den len o 500 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :astonished: :astonished:
veva dik za vsetky :sweat_smile: :astonished:
19. nov 2007 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
duduššš,nebud taka skromna,mozno ,ze budu dvojicky :grinning:
19. nov 2007 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok